Şimdi Ara

2008 subaru forester 2.0 limited alınırmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Denildiği kilometrede ve kazasız bir araçsa aldığı gün 40bine bile alıcı bulunup satılabilirdi. Piyasası kötü bir araç değil, meraklısı çok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle şüphelendiğim husus araç 2011 ağustosta 40 binde, 2013 eylülde ise 41 binde muayeneye girmiş. hasar kaydı boya vs. yok!! 2008'den bu yana hiçbir servise girmemiş, trigerin ne zaman değiştiği belli değil acil olrak 4 lastik istemekteydi ve Hiçbir LPG firması tam garanti veremiyor subap probleminden dolayı ama 40 bin ama 60 binde mutlaka subap yakarsın maliyetide boxer motor olmasından dolayı en az 2 ila 3 bin dediler. kaba bir hesapla araç bana 35 bine gelecekti. zaten satayım deseniz bence yine ederi 35 bin olacaktı. alan arkadaş hayrını görür inşallah.
  • 35 bin ederi olsa bile o araç 35 bine bile alınabilecek en mükemmel araçlardan birtanesiydi ama yine de hayırlısı olsun. Peki bundan vazgeçtikten sonra hangi aracı aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç süper bir araç orda hemfikiriz ancak servis, yedek parça (mesela silecek seti 130 tl, birçok parçası temini zor ), vergi , kasko fiyatının yüksek çıkması, devamlı 4 çeker olmasından kaynaklanan yakıt sarfiyatı. boxer motorun ülkemizde yeterince bilinmemesi, LPG için devamı ayara ihtiyaç duyulması, subap problemi, ve tabiki 2. el kaygısından dolayı arracın eksileri daha ağır bastı ve vazgeçtim.
  • hocam diri bi araç . Hayırlısı olsun
  • sene olmuş 2018 konuyu hortlatayım :) ben de pazartesiye karar vermem gerekiyor 2010 modelini almayı düşünüyorum, 2013te 30 bine almamışsınız ben 67 bin vermeye razı oldum gibi :) ama subap eritme problemi benim de kafamı çok kurcalıyor, subaru forumunda bikaç kişi böyle bişey yok vs dese nette bikaç yerde ben de okudum.

Benim alacağım araç 2010 x limited 109 binde lovato lpg varmış, ilk elden konya yetkili servisinde.

ilan da şu;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-subaru-forester-2010-model-2.0-otomatik-awd-556535265/detay

ilk defa subaru alacağım bilen arkadaşlar yardımcı olursa fikir verirlerse çok sevinirim. Araç kaç km dir lpg li bilmiyorum, takasta gelmiş adamın teki bunu vermiş 2016 sını almış gitmiş, muhtemelen ilk elden.navigasyon da var. japon+güvenlik+ geniş olması beni çok cezbediyor ve bu fiyatlara da çok yok gibi.

• çok saçma bir araba ve motor... 2.0 ama turbo değil,, fazla yakıyor ..neresınden tutsan olumlu yanı yok.. 0km modeli için konuşuyorum almayı dusunuyorum ama bu nedenler uzak tutuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: palio78

sene olmuş 2018 konuyu hortlatayım :) ben de pazartesiye karar vermem gerekiyor 2010 modelini almayı düşünüyorum, 2013te 30 bine almamışsınız ben 67 bin vermeye razı oldum gibi :) ama subap eritme problemi benim de kafamı çok kurcalıyor, subaru forumunda bikaç kişi böyle bişey yok vs dese nette bikaç yerde ben de okudum.

Benim alacağım araç 2010 x limited 109 binde lovato lpg varmış, ilk elden konya yetkili servisinde.

ilan da şu;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-subaru-forester-2010-model-2.0-otomatik-awd-556535265/detay

ilk defa subaru alacağım bilen arkadaşlar yardımcı olursa fikir verirlerse çok sevinirim. Araç kaç km dir lpg li bilmiyorum, takasta gelmiş adamın teki bunu vermiş 2016 sını almış gitmiş, muhtemelen ilk elden.navigasyon da var. japon+güvenlik+ geniş olması beni çok cezbediyor ve bu fiyatlara da çok yok gibi.
    Aynı aracın 2009 218 bin km'de olanı bende var. 204 binde aldım. Pişman mıyım, değilim. Ama araçtan ne beklediğinize bağlı. İçi çok geniş bagaj kullanışlı, koltukları vs rahat. Oturumu görüş açıları mükemmel. Ne otomobil gibi ne de çok yüksek hissettiriyor. Yol tutuşu muazzam. Yakıt benim aracımda lpg var km'de 45 50 krş yakıyor. Eksileri ise malzeme kalitesi çok kötü. Her yer takır takır sert plastik. Bu sebeple içeride trim sesi fazla. Donanımı çok saçma. Orjinal xenon var ama mercek yok. Isıtmalı koltuk var ama yağmur sensör yok. Araçta yalıtım sıfır. Çok fazla yol sesi alıyor. Bir de şanzıman 4 ileri olunca motor direk kucakta hissi veriyor. Kısaca ben bu araca 65-70 bin liralar vermem. Max ederi 50 bin lira.

• palio78 P kullanıcısına yanıt
    Honda CR-V 2008 modellere bir bakın isterseniz 3 yıl bildim araç 190 binde sattım. rutin bakımları haricinde sanayiye uğramadım.

araçtan performans beklemeyin ama kalite burdayım diyor içi oldukça geniş
  • Almadığına o kadar pişmanım ki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • üst mesajda honda cr-v önermişim fakat 2019 yılında sıfır forester aldım :)

• 2008 forester almak yerine daha yüksek model xv almak daha mantıklı bence. Cvt çok fark ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.