Şimdi Ara

2008 subaru forester 2.0 limited alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
4.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yıldır kimi zaman sevdiğim kimi zaman kendisine kızdığım aracım ile artık ayrlık vakti gelmişti. 99 model sunroof otomatik vites tek çamurlukta boyası olan gümüş gri aracımı 21 e sattım.

yerine 2008 model 42 bin km.de boyasız lpg siz subaru forester araç buldum. 30 bine anlaştım. kaporasınıda verdim
    ancak LPG de 40-60 bin km sonra subap eritme problemi varmış araçlarda.

fiyatı ve temizliği göz önüne alındığında sizce bu aracı tercih etmelimiyim. şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer

2 yıldır kimi zaman sevdiğim kimi zaman kendisine kızdığım aracım ile artık ayrlık vakti gelmişti. 99 model sunroof otomatik vites tek çamurlukta boyası olan gümüş gri aracımı 21 e sattım.

yerine 2008 model 42 bin km.de boyasız lpg siz subaru forester araç buldum. 30 bine anlaştım. kaporasınıda verdim
    ancak LPG de 40-60 bin km sonra subap eritme problemi varmış araçlarda.

fiyatı ve temizliği göz önüne alındığında sizce bu aracı tercih etmelimiyim. şimdiden teşekkürler.

30a nasıl buldunuz ya? Bence fiyat ve araç harika.

• Ilker bey sizi aydinlatabilir, bu arac icin cogumuzdan daha tecrubeli oldugunu dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla fiyat mükemmel ama ssahibindene girince bu aracı 40tan aşağı vermezler araçta kaza olmadığına emin misiniz?

• arkadaşlar pazartesi sabahına kadar karar vermem gerekiyor. servis bu araç için lpg taktırmam halinde 40 60 bin km sonra subap ayarı yaptırmam gerektiğini söylüyor. maliye t 3000 tl civarında olurmuş. prins ise valve care sistem lpg kitine 3000 tl maliyet ile birlikte sıkıntı yaşamayacağımı söylüyor. kararsız kaldım:(( bu arada aracın halıflexlerindeki jelatinler bile duruyor:)))
  • Kaymak gibi araba, neden alinmasin ki?

Subap erime teranesi hala devam ediyor mu ya? Amma cahil milletiz.
  • araçta boya yok. sadece iki kapıda çizik var. rütuş gerekiyor. tramerde hasar kaydı yok.
    2011 muayene 39bin
    2013 muayene 42 bin :))
  • Hocam kaçırmayın direk kapın aracı bi de prins lpg kiti taktırın araba kral olur

• 30.000TL, araç dediğiniz özelliklerde ise şaka gibi. Almayı düşünmezseniz adres verin, bu araçtan arayan arkadaşlar var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca fotolar çok büyük yüklenmiş ve hemen 2. Mesajda alıntılanmış, sayfaya bakmak işkenceye dönüyor.
    Araç çok keyifli, güvenli ve sağlam bir araba.
    Subap erimesi konusundaki sıkıntısı ise ayar yapılabilmesi için motoru da indirmek gerekliliği bu da maliyeti artırıyor ama kaç kilometrede baş gösterir bilemem. Bu araçlarda LPG kullanarak sıkıntısız kullanan bir çok arkadaş var.

• yorumlar için çok teşekkürler. aracı bilgiayarlı test'e soktuk kaporta motor ve şanzuman sıfır ayarında dediler. araç yatmış dediler. peki arkadaşlar başka dikkat etmem gereken birşey varmıdır.
  • quote:

yorumlar için çok teşekkürler. aracı bilgiayarlı test'e soktuk kaporta motor ve şanzuman sıfır ayarında dediler. araç yatmış dediler. peki arkadaşlar başka dikkat etmem gereken birşey varmıdır.

Allah kazasız belasız binmek nasip etsin, araç anlattığın gibiyse hemen al, hiç düşünme.

Almayacksanda pm den linkini gönderiver :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerso

quote:

yorumlar için çok teşekkürler. aracı bilgiayarlı test'e soktuk kaporta motor ve şanzuman sıfır ayarında dediler. araç yatmış dediler. peki arkadaşlar başka dikkat etmem gereken birşey varmıdır.

Allah kazasız belasız binmek nasip etsin, araç anlattığın gibiyse hemen al, hiç düşünme.

Almayacksanda pm den linkini gönderiver :)

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. kapora verdim. sabahtan 10 bin krediye başvurucam. öğleden sonra sonuçlanınca alım satımı yaparız inşallah. yanlız LPG işi hala kafamı kurcalıyor. Motora en az zararı hangi kit verir acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer -- 23 Eylül 2013; 2:14:38 >

• Fiyat inanilmaz , 5 senelik az km'li , 2.0 , otomatik vites , 4x4 , deri doseme , sunroof , genis ic mekan.

Daha ne olsun? Bombos polo vermiyorlar 30.000 e
  • Denildiği gibiyse gerçekten kelepir. .
    Hayırlı olsun.

• Vay arkadas bize denk gelmez.

Hayirli ugurlu olsun. Insallah bir puruz cikmaz.

• flyer kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptın aldın mı aracı?
  • Tüpte sikinti cikarir dediler vaz gectim

• Araç hala o fiyata satılık mı acaba?

• quote:

Tüpte sikinti cikarir dediler vaz gectim

Yazık olmuş, çok iyi bir araçtı dediğinize göre.

Ek: vazgeçiğinizi keşke yukarıda almak isteyen arkadaşlara söyleseymişsiniz. Epey taliplisi vardı aracın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 8 Ocak 2014; 21:58:08 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.