Şimdi Ara

2008 FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
28.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhaba arkadaşlar. bizde 2 gün önce yeni arabamızı aldık. merak eden yada almayı düşünen arkadaşlar varsa, buradan istedikleri soruyu sorabilirler. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

araç hakkında kısa bilgi:
    2008 model ford focus titanium 1.6 tdci sedan.
    metalik renk : aytozu.

fotoğraflar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokya6260 -- 13 Nisan 2008; 23:26:42 >

• hayirli olsun, allah kaza bela vermesin.

cd calar kalite kokuyor, iyi dusunmusler.
    ancak direksiyon ve stoplarin tasarimi daha iyi olabilirdi dusuncesindeyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

hayirli olsun, allah kaza bela vermesin.

cd calar kalite kokuyor, iyi dusunmusler.
    ancak direksiyon ve stoplarin tasarimi daha iyi olabilirdi dusuncesindeyim.

saolasın. amin.

direksiyonda korna çalmak için baya bi bastırmanız gerekiyor. biraz daha yumuşak daha kolay çalınabilir yapabilirlerdi. kimiside direksiyonun 3 kollu olmasını istiyordu. bende ilk defa 4 kollu kullandım ve hiçbir problem olmadığını söyleyebilirim.

arka stoplar konusunda bende sizinle hemfikirim. biraz daha farklı olabilirdi. led olayını standart yapsalarmış çok güzel olacakmış.
  • cok güzel bi araba walla..

Allah kazasız belasız bineyi nasip etsin.
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız kullan.
  • Çok güzel bir araç güle güle kullanın.
    Yenilenen ön tasarım ve iç mekan çok daha hoş bir araç yaptı Focus'u.
    Sanırım bu modelle birlikte birçok kişininde hiç hoşlanmadığı yeşil renkli kadran ışığıda tarihte kaldı.
    Keşke arka tarafada biraz dokunsalardı...
  • saolun arkadaşlar. daha iyisi sizlerin olur inş.

bu araçda göstergeler, sayılar filan beyaz renkde ibreler kırmızı renkte yanıyor. bu sebeple göstergeler çok iyi okunabiliyor.
    ayrıca cd çalar ve klimanın ışıkları kırmızı renkte yandığı için geceleyin karanlıkda vites bölgesi sanki gece lambası yanıyomuş gibi aydınlanıyor. bu da hoş bir ortam sağlıyor.
  • Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.
  • kazasız belasız. iyi günlerde kullanın
  • Gecede kadranın ve cdplayerın olduğu yerlerin fotosunu çekersen iyi olur :) en azından nasıl durduğu hakkında fikrimiz olur hayırlı olsun buarada :)
  • yesil cok guzel duruyodu bakalım kırmızı nasıl duracak
  • kazasız belasız sürüşler ama arka stoplarda da köklü bir değişiklik yapsalarmış daha güzel olurmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: nokya6260
    saolasın. amin.

direksiyonda korna çalmak için baya bi bastırmanız gerekiyor. biraz daha yumuşak daha kolay çalınabilir yapabilirlerdi. kimiside direksiyonun 3 kollu olmasını istiyordu. bende ilk defa 4 kollu kullandım ve hiçbir problem olmadığını söyleyebilirim.

arka stoplar konusunda bende sizinle hemfikirim. biraz daha farklı olabilirdi. led olayını standart yapsalarmış çok güzel olacakmış.

direksiyon 4 kollu olmasiyla yasli bir gorunum verecekken krom kaplamasiyla genc bir gorunum verilmeye calisilmis ama bence olmamis. daha dogrusu oval gostergelere pek yakismamis. yinede kaliteli gorunuyor, problem degil.

stoplarin cizgisi guzel, kesimi iyi fakat sinyal ve geri ampulu tam ortada ve seffaf olmasi iyi olmamis. dikdortgen vaziyette bagan kapagi tarafina dikey veya yatay olabilirdi. olsun o da problem degil.

on farlari bu sefer guzel yapmislar. arkadasinda dedigi gibi ic mekanin gece fotografinida alirsak guzel olacak.

• Bende Focus ve astra arasında gidip geliyorum 1,5 Yıl makyajsız kasa kullandım,akyajlı focus cidden güzel eski kasaya göre içi filanda değişmiş ama döşeme seçenekleri filan eklemeleri lazım bu koyu renkler bana hiç hitap etmiyor mesela..Kalite biraz artırılmış gibi makyajsıza kasaya göre daha ince bir havası var,inşallah izolasyon,tıkırtı ve yol sesi konusunda da iyileştirme yapmışlardır..Güle güle kullanın
  • birde bu jantlar gitmiyor bence bu arabaya,Mondeoda bariz şekilde arabaya küçük verilen tekerlerkler ve cidden çok itici gözüküyor..Nedense bana Focusda bile küçük geliyor yada bu jantın tasarımından kaynaklanıyor,,hant çok daha güzel olmalıydı bence ST jantına benzer bi şey koysalardı çok harika olurdu gibime geliyor
  • Son olarak arabıb fiyatı çok yüksek bence Astra şuanda Njoy+SP+Metalik renk 35.500'e alınabiliyorken focus 42.000 lira civarında çok yüksek bi rakam bence.ikincisi keşke X paket ekleseydiniz,fiyat olarak içeriğine göre çok uygun gibi
  • haklısın. jant konusuna benimde kafam takılmıştı ilk başta. ama sonra kabullendim. keşke st modelindeki jantları koysalarmış dedim. ama seçenek yok tek tip jant var o da bu. bu olay bildiğim kadarıyla sadece türkiyeye has bişey. avrupada filan jant ı seçebiliyormuşsun.

bizde astra ya baktık almadan önce. fakat o koca arabaya 1.3 dizel motor koymuşlar. sırf bu yuzden vazgeçtik.

tıkırtı şu ana kadar duymadım. izalasyonu iyi yapmışlar heralde. ama dizel motor olduğu için çok çok az içeriye motor sesi geliyor. o da normal bence. zaten radyo sesini vol 10 filan yapınca o ses de gelmiyor.

gece görüntülerinide bir ara ekliycem arkadaşlar.
  • Arabanız hayırlı olsun.Focus zaten herşeyiyle kendini kanıtlamış bir araç.Ön kısmı gerçekten çok hoş ancak arabanın dış tasarımında hiç siyah renk olmamasından mıdır nedir bana bir tuhaf geldi İçeriden çekilmiş gece fotoğraflarını merak ediyorum
  • hayırlı olsun güzel araba
  • birde dostum ne kadara aldığınızı yazarmısınız,pazarlık ettinizmi,hangi indirimleri aldınız vs..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.