Şimdi Ara

2008 den sonra üretilen hidrolik direksiyonlu hangi modeller var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son yıllarda çoğu araç eps elektirikli direksiyon oldu. Ben aracı değiştirebilirim şuanki aracım hidrolik kia rio. Merak ettiğim 2008 den sonra üretilen hangi modellerde hidrolik yağ ile çalışan arabalar var bildiğiniz ?

Elektro hidrolikte olur . Hidrolik pompası elektirikli , hızlanınca sertleşen hidrolik direksiyonlar...

Eps çok konforlu olmasına rağmen ben tat alamıyorum benim için araba kullanmak keyifli olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 17 Temmuz 2018; 18:59:17 >

• E90 3 serisi var galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiat albea, palio serileri.
  • 2010 fiesra sanirim oyle, 140 tan sonra direksiyon kendini birakiyordu. Elektrikli olsa sertlesirdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reno sümbül var hidrolik direksiyon deniyor ama alakası yok sert tek el zorluyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiat Linea
  • Lancer 1.8'ler hidrolik.

• Mondeo mk4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hidrolik direksiyon bakım ister ve kolay arıza yapabilir. Hortumları patlar, contalardan yağ sızdırır vs.

Benim kullandığım nerdeyse bütün hidrolik direksiyonlu araçlarda direksiyondan yağ kaçağı hadisesi vardı. Ya hortumu yırtılmı?tı ya conta sorunu vardı. Ve onarım maliyetleri ucuz değildi. Çoğu zaman onarımdan 1 yıl geçmeden tekrar aynı sorunlarla boğuşurdum...

Eğer hisli bir direksiyon senin için önemli değilse yada tercih edeceğin hidrolik direksiyon hisli değilse ben tavsiye etmem. Elektrikli direksiyon bakım istemez kolay kolay bozulmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

Hidrolik direksiyon bakım ister ve kolay arıza yapabilir. Hortumları patlar, contalardan yağ sızdırır vs.

Benim kullandığım nerdeyse bütün hidrolik direksiyonlu araçlarda direksiyondan yağ kaçağı hadisesi vardı. Ya hortumu yırtılmı?tı ya conta sorunu vardı. Ve onarım maliyetleri ucuz değildi. Çoğu zaman onarımdan 1 yıl geçmeden tekrar aynı sorunlarla boğuşurdum...

Eğer hisli bir direksiyon senin için önemli değilse yada tercih edeceğin hidrolik direksiyon hisli değilse ben tavsiye etmem. Elektrikli direksiyon bakım istemez kolay kolay bozulmaz.

Sağolun , Şuan kia rio kullanıyorum 2007 , kullanması oldukça zevkli yağ kaçağı sorunu yaşamadım ama tabiki olası bir durum. Elektrikli sevmiyorum. Aracın kaydığını yada yola tutunması hissiyatı konusunda eksiklik var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 16 Temmuz 2018; 21:49:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• takip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.