Şimdi Ara

2008 CİVİC TEYP SORUNU - lütfen bilgisi olan arkadaşalr -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arakadaşlar 2008 model PREMİUM aldım. radyo ile uğraşırken bir ara ekranda ALARM yazı çıktı bir dahada ne cd ye geçebiliyorum nede radyo araması yapabiliyorum sadece bir radyoyu çalıyor, hiç bir tuş çalışmıyor yani pazif duruma geçmiş tuşlar bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yarım talep ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YARGIÇ06 -- 3 Nisan 2011; 10:32:49 >

• bencede fiyat uygun servise gösterilmek suretiyle alınabilir
  • acil yardımcı olursanız
  • Aküyü sökün diyeceğim ama alarm durumuna geçmiş sanırım kendisi. Servise bir göstermeniz gerekecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

Aküyü sökün diyeceğim ama alarm durumuna geçmiş sanırım kendisi. Servise bir göstermeniz gerekecek

hocam evet alarm durumuna geçmiş peki bu bir arızamı yoksa ayarlarla ilgili bir durum mu?
  • Yargıç, Akünün eksi kutup başını sök, az bi şey bekle tekrar geri tak düzelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

Yargıç, Akünün eksi kutup başını sök, az bi şey bekle tekrar geri tak düzelecektir

Arkadaşlar okulda boş vaktim yoktu cumartesi randevu almıştım, ancak bu sabah arabaya binnce bir deneyeyim diye baktım çalıştı. teşekkür ederim arkadaşlar
  • alarm sorunu ayarlarla ilgili bir durumdu sanırım. eski aracım 2008 eleganceda bende yaşamıştım 2 defa. hangi radyo frekansında alarm konumuna geçiyorsa o frekansı sil:) bir daha yapmayacak. çözümünü bu şekilde bulmuştum. radyo frekanslarından kaynaklı frekansa kilitlenip kalıyor bir özelliğimi var ne bulamamıştım. zaten herzaman olan birşey değil. 2 defa çıktı karşıma. tek bulduğum alarm konumuna geçen radyo frekanslarını siliyordum.alarm konumuna geçtiğinde tuşlar çalışmıyor haliyle kapatın cd çaları bir 10 saniye bekleyin ve açın CD çaları.açılır açılmaz frekans değiştirme tuşlarıyla hızlı bir şekilde o frekanstan çıkmaya çalışın ilkinde değiştiremebilirsiniz hızlı bir şekilde yapmalısınız 2-3 defa denedikten sonra o frekanstan çıkıyor ve herşey normale dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko34 -- 12 Nisan 2011; 5:27:26 >
  • arkadaşlar merhaba,

2 hafta önce 1.4 hb ishift aldım lpgli fakat teyp 20-30 dk çalıştıktan sonra cızırtı sesi çıkartıp bilgi ekranındaki tüm harfler belirginleşerek açılıp kapanıyor kendi kendine sürekli. İstop ettikten sonra bir müddet bekleyince düzeliyor. Sorunun çözümü ile ilgili maalesef detaylı bir açıklama göremedim. Desteğinizi rica ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.