Şimdi Ara

2008 3.20i ye konfor sessizlik ve performans olarak alternatif ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bir süredir D sınıfı bir araç arayışı içerisindeyim. Geçtiğimiz haftasonu yakın bir arkadaşımın 2008 model 3.20i marka aracını 2 gün süreyle aktif olarak kullandım ve tek kelimeyle arabaya aşık oldum diyebilirim. Araç otomatik sunrooflu ve deri döşeme ışık paketi vs full bir araç. İç mekan sessizliği konforu gaz tepkileri beni arabaya aşık etti resmen. Belki aranızda onu beğenmeyen de olucaktır ama benim için kriterlerimi fazlasıyla karşılayan harika bir araç. Fiyatları araştırdığımda ise 55-65 arası ancak bu fiyatlar beni biraz zorluyor. Elimde iki seçenek var ya iki yıla yakın bir süre kendimi sıkıp para biriktirip aynı kasanın 3.16 modelini almak fiyat aralığı 45-50 arası yada ona alternatif olarak başka bir araç bakmak. Her ne kadar o konforu o bmw ruhunu başka bir araçta bulamıycağımı düşünsemde siz değerli bilgili arkadaşlardan fikir almak istedim. Sizce bu aracın alternatifi ne olabilir? fiyat olarak 45 bin bandı dersek passat mı? mondeo mu? avensis mi? accord mu?

Fikirleriniz için çok teşekkür ederim

Saygılarımla

• 3.16i ye binersen husrana ugrarsın araba gitmiyorki gaza bassan atılmaz ileri ve yakıyor diyorlar bu da bas bas gitmiyor dedikleri icin fazla basınca oluyor herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

3.16i ye binersen husrana ugrarsın araba gitmiyorki gaza bassan atılmaz ileri ve yakıyor diyorlar bu da bas bas gitmiyor dedikleri icin fazla basınca oluyor herhalde

peki alternatif olarak ne olabilir ?
  • yok mu bi fikri olan arkadaşlarr
  • yahu yok mu bi öner arkadaşlar ????
  • golf mu auris mi yada passat mı avensis mi diye konu açsaydım dolardı bu başlık. bitmiş bu forum eto bitmiş
  • Accord olabilir
    buyrun buda konusu
    mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=5452267&p=1#5452267

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bat-Man -- 17 Haziran 2014; 11:21:34 >
  • Bence Pug 508 ya da Citroen C5 bakın derim.D sınıfı araçlar bunlar uygun fiyatla bulabileceğiniz.

1.6 THP motor tercih ederseniz performans alırsınız ama yakıt tüketimi nasıl olur bilmem sizin için.

Yakıt derdiniz olursa HDİ tercih edin derim ama ne km de ne durumda bulunur bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Bence Pug 508 ya da Citroen C5 bakın derim.D sınıfı araçlar bunlar uygun fiyatla bulabileceğiniz.

1.6 THP motor tercih ederseniz performans alırsınız ama yakıt tüketimi nasıl olur bilmem sizin için.

Yakıt derdiniz olursa HDİ tercih edin derim ama ne km de ne durumda bulunur bilmem.

çok teşekkür ederim cevaplar için. peki iç mekan sessizliği ve konfro olarak c5 nasıldır ?
  • Alabiliyorsanız 3.20i alın. bütçe yetmiyorsa Mondeo rakiplerinden öne çıkıyor. Uygun fiyatlara bulunabiliyor. 2.0 TDCI çok performanslı
  • CoderAdam C kullanıcısına yanıt
    Hocam C5 kullanan bir yakınım olmadığı için içinde çok yolculuk yaptığım bir araç değil.İç mekan olarak biliyorum ama sürüş olarak bir bilgim yok o nedenle sürüş yalıtımı nasıldır bilmiyorum.

Yakıt derdiniz yoksa Opel İnsignia'da kaliteli bir araçtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoderAdam

quote:

Orijinalden alıntı: o.lut03

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2009-honda-accord-2.0-executive-168591689/detay

193000 km de

örnek olarak gösterdim bu aracın motoru rahat 600-800.000 km leri görür
    120.000 de diye aldığınız araçlar zaten 200.000 i geçmiş olmaı muhtemel

• avensis güzel diyorlar

• CoderAdam C kullanıcısına yanıt
    CEVAP NET 2.0 TDCİ 140 320 MONDEO
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyasir45

avensis güzel diyorlar

Aynen.

• kaç model aralığı alınmalı ?
  • elinizde para bekleyin 50 bin civarına 320iler düşüyor. 55 bine de temizler var zaten. bende eylül gibi alacağım şu yazın şişik piyasası bir insin. bu fiyatlar 2006-2007 için. yalnız hız sabitleyicili bakın sonradan taktırmak tuzluymuş. mercek far-açılır tavan-deri döşeme olmazsa olmazlar zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 17 Haziran 2014; 15:00:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

elinizde para bekleyin 50 bin civarına 320iler düşüyor. 55 bine de temizler var zaten. bende eylül gibi alacağım şu yazın şişik piyasası bir insin. bu fiyatlar 2006-2007 için. yalnız hız sabitleyicili bakın sonradan taktırmak tuzluymuş. mercek far-açılır tavan-deri döşeme olmazsa olmazlar zaten

gönlüm o 3.20i den yana zaten :)))
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.