Şimdi Ara

2007 x3 2,0 D ve 3,20 D ARASINDA KALDIM KULLANICILAR TAVSİYE LÜTFEN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mehabalar, 2001 520i aracım vardı sattım şuan arac arayışı içindeyim epeydir 2007-2008 X3 2,0 dizellere bakıyorum tam niyetlendim ama şu sıralar aklım 2007-2008 320 Dizele kaymaya başladı hatta biraz önce 2006 163 ps olanı test etme imkanım oldu araç çok hoşuma gitti x3 test etme imkanım olmadığı için x3 hakkında pek bilgim yok o yüzden kararsız kaldım fiyat olarak aralarında fark yok aşağı yukarı aynı fiyatlar, aranızda kullananlar vardır yorum yaparsanız sevinirim ama yalnız bu iki araç hakkında + ları - leri şeklinde, demeyinki o paraya volvo var yok wolsvogen var şahin doğan var... ikisi ayrı segmentler biliyorum biri binek diğeri arazi vs... şimdiden teşekkür ler ay sonuna kadar birini alıcam artık hayırlısı sizlerinde yorumları buna etken olacaktır.

• bir cevap yazan olmadı, bende araştırmalarıma göre ikisi hakkında 320 dizelde karar kıldım 2008 184 hb olanından buldum yarın alıyorum kısmetse ama aklım x3 te kalmadı da değil... artık bundan sonra ona geceriz inşallah...
  • aytacuzan kullanıcısına yanıt
    hocam 2008 320ler de 184 lük motor olduğuna emin misiniz?

benim bildiğim 2010 bazı serilerden başlayarak 184lük motorlar geliyor.

model tercihine gelince ikisi farklı kulvardaki araçlar.

ihtiyaçlarınız neler? hangi araç size daha albenili geliyor? ikinci el satışı önemli mi? yaş? çoluk çocuk ?
    bu sorulara vereceğiniz cevaplar model seçmenizde belirleyici olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepulturgay

hocam 2008 320ler de 184 lük motor olduğuna emin misiniz?

benim bildiğim 2010 bazı serilerden başlayarak 184lük motorlar geliyor.

model tercihine gelince ikisi farklı kulvardaki araçlar.

ihtiyaçlarınız neler? hangi araç size daha albenili geliyor? ikinci el satışı önemli mi? yaş? çoluk çocuk ?
    bu sorulara vereceğiniz cevaplar model seçmenizde belirleyici olacaktır.

emin değildim aslında ve halada değilim alacağım arkadaş idda etmişti ama oda yanılmış sanırım 177 lik çıktı aracı ama sorun etmedim zaten 2008 lere 177 lik diye bakıyordum benim için farkeden birşey olmadı ve aldım şuan için memnunum almasamıydım acaba diye bir pişmanlık içinde bulmadım kendimi... ilk x3 tü aslında kararım aklımda 3 serisi binek almak gelmemişti hiç ve hatta 3 serisinden özellikle uzak duruyordum sebebide e36 3,16i aracım vardı tipi hariç tümüyle soğudum ve 3 serilerine o yüzden soğuk bakıyordum taaki arkadaşın 2006 model 320d sini test edinceye kadar tüm ön yargımı değiştirdi o yüzden yöneldim sanırım... x3 üde hem test etme imkanım olmadığı için ve hemde 2, el piyasası o kadar hareketli olmadığı için tercih etmek istemedim o yüzdende kullanıcıların yorumlarını almak için buraya konuyu açmıştım... tabi hala yorumlara açığım aracı aldım ama ilerde yine düşünüyorum bir x3 tabi test etme imkanı bulup beğenirsem.

• Öncelikle hayırlı olsun. Fiyat olarak ne kadara geldi km si kaçta? Bu aralar bende ilgileniyorum 3.20d ile bütçe hakkında sizden fikir alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flecian

Öncelikle hayırlı olsun. Fiyat olarak ne kadara geldi km si kaçta? Bu aralar bende ilgileniyorum 3.20d ile bütçe hakkında sizden fikir alabilirim.

teşekkür ederim, 62 binliraya geldi bana araç km si 73 bin orjinal bir araç çok ta memnunum, inşallah en güzeli sizin olur tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacuzan

quote:

Öncelikle hayırlı olsun. Fiyat olarak ne kadara geldi km si kaçta? Bu aralar bende ilgileniyorum 3.20d ile bütçe hakkında sizden fikir alabilirim.

teşekkür ederim, 62 binliraya geldi bana araç km si 73 bin orjinal bir araç çok ta memnunum, inşallah en güzeli sizin olur tekrar teşekkürler.

Gerçekten fiyatıda harika tekrar hayırlı olsun. Birde 5.20 kullanmış birisi olarak size soruyum bende 5.20d ve 3.20d arasında kaldım. 3.20d ye geçince konfor konusunda sizi rahatsız eden bişeyler oldu mu?
  • Aracınız hayırlı olsun öncelikle ikiside farklı araçlar ama seçiminiz güzel ben sizin yerinizde olsam E60 bakardım gerçi 62bine temiz biraz zor olurdu ama,X3 e gelince bir bmw sever olarak bana en tipsiz gelen modellerden biri ama m paketleri fena değil onuda bulmanız zor biraz.

@Flecian

5 serisi her zaman 3 serisinden daha konforludur aralarında segment farkı var malzeme kalitesi farkı var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aytacuzan

quote:

Gerçekten fiyatıda harika tekrar hayırlı olsun. Birde 5.20 kullanmış birisi olarak size soruyum bende 5.20d ve 3.20d arasında kaldım. 3.20d ye geçince konfor konusunda sizi rahatsız eden bişeyler oldu mu?

teşekkür ederim, bendeki 520 e39 kasaydı 2001 model bmw de en beğendiğim kasadır e39 hatta bir ara 2003 530d niyetlendim ama temiz ve düşük km de bulamadım, e60 kasası ise nedense hoşuma gitmiyor arka bagaj kısmı kötü duruyor tabi bu bana göre kimininde çok hoşuna gidebilir, o yüzden e60 hiç düşünmedim almayı konfor konusuna gelirsek 5 serisi konfor olarak biraz önde ama ben çokta farkını göremedim inanın 320d kullanmak bana daha zevkli geldi kasa daha hafif ve daha atak sürüş zevki daha iyi, birtek genişlik konusunda dert yanabilirim ama oda çokta önemli değil kalabalık bir aile değiliz o yüzden yetiyorda artıyor.

• Yaklaşık 6 aydır x3 kullanıcısıyım. Düşünmeden alabilirsin. 3 serisini hiç düşünme x3 deki konfor ve sağlamlık onda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.