Şimdi Ara

2007-2009 Subaru Forester Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2007-2008 Forester almayı düşünüyorum,açıkçası piyasadaki kes,kopyala,yapıştır arabalarından olmadığı için bu karakterli arabada karar kıldım,ancak keyfinden ziyade yüksek yakıt tüketimi çok düşündürüyor beni,bu konuda bu model aralığında araçları olan arkadaşlar varsa,bilgilendirilmek isterim,bir diğer konu 7-8000 Tl fazla verip 2009 model makyajlı Forester'mi alsam diye düşünmüyorda değilim,sizce hangisi daha mantıklı olabilir,her türlü fikire açığım kafayımı yedin bu dönemde benzinli alınırmı diyenler ve ya bana ne arkadaş ben keyfime bakarım,1 depoyla 400 Km.gitmek bana koymaz diyenlerede saygım sonsuz,yeterki bana bir işaret verin.

• Makyajlı kasa 2006- 2007 gibi olması lazım. 2009 da kasa değişti. Her ne kadar sizin düşündüğünüz kasa iç dış olarak daha güzel olsa da araç daha çok yolda kullanılacaksa yeni kasada ESP standart diye biliyorum.
    Bir de 2009 üstü ve dizel olursa baktıklarınızla arasında ciddi fiyat fakı olacaktır...
    Forumda bu araçla ilgili çok da bilgi yok aslında. En iyisi yetkili bayilere gidip araştırmak.

Bu araçlara garantili Teleflex tüp takılıyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 2 Haziran 2011; 17:24:18 >
  • İlker Bey,yönlendirmeniz için teşekkür ederim gönül isterki 2009 ve ya üzeri alayım ama aradaki bir model fark müthiş,hem Subaruyu Subaru yapan o kasalardaki çıtasız cam çerçeve yeni modellerde yok ama ön tarafı 2007 kasalardan daha güzel sizin dediğiniz gibi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.