Şimdi Ara

2007-2008 e92 ler hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3-4 ay bindiğim F20 116i yi hafiften satmayı düşünüyorum da yerine e92 2007-08 civarı 320d alsam nasıl olur? Genel olarak 80bin ile 150bin km arasındalar herhangi bir problem çıkartırlarmı ? + kaç litre yakar bu 177 likler? teşekkürler..

• E92 alacağınıza daha yüksek modelli ve düşük km li m paket e90 almanızı öneririm. O km lerde alacağınız e92 çok yıpranmış ve sorun çıkartma olasılığı fazladır. 2007 27 binde cabrio araç almıştım 2008 yılında, direksiyon kilidinde ve açılır mekanizmada sorun çıktı hemen. 3 ay bindim sattım. E90 alırsanız zarar etmezsiniz satarken e92 zararınız çok olur. 177 çok güzel bir motor, şehir içi 8 litre şehir dışı 6 litre civarı yakar kullanıma göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreq E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, ama benim aracım da zaten şehir içi sakin kullanımda 8 litre yakıyor benzinli olmasına rağmen, yani almışken 184 lük almam lazım demek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurxxx5

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, ama benim aracım da zaten şehir içi sakin kullanımda 8 litre yakıyor benzinli olmasına rağmen, yani almışken 184 lük almam lazım demek..

Bende 184 lük 2012 var dün sattım aracı, yakıt çok değişmez o da o civarda yakar. Ama sonuçta daha ağır, daha güçlü bir araca bineceksiniz 1 serisi ile yakıt kıyaslamayın. Ayrıca dizel daha ucuz unutmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.