Şimdi Ara

2006 Linea Nasıldır ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2006 model linea mavi renk (toyota mavisi), 163000 km'de ve ilk sahibinden lpg'li. Kazası yok, boyası ise sadece arka tampon. 29000 Tl diyor. Nasıldır acaba???

• bad_sector B kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle linea alma derim. Örnek olarak ilan ekliyorum, hem en dolu donanımda hemde boya vs yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ozbek-otomotiv-den-2005-toyota-corolla-sol-lpg-li-189890963/detay
  • Sol donanımlı olanı bütçemi biraz aşıyor. Açıkcası terra düşünüyorum.
    Kesinlikle ne olursa olsun terra donanımdan aşağı düşmeyin. Diğerlerinin hem donanım olarak eksikleri var hemde sonrasında satışı zor. Mümkünse lpg li olarak almayın, illa lpg olsun derseniz alıp kendiniz taktırın. Çünkü lpgde ne zaman ne çıkacağı belli olmaz, en azından kendiniz görerek takıldığı kmyi vs bilerek halledersiniz. Ama ben olsam kesinlikle lpg takmam. 5.5 litre ortalama ile uzunyolda gitmek hiç zor değil bu araçla. Birde 5. viteste 3000 devirde 100-105 km arası bir hız yaparlar, yani devir çevirmeye meraklı bir yapı var. Dolayısı ile lpgde 120 km civarı hızlarla uzun süre gitmek zarar verici olabilir.
  • Cevap için teşekkür ederim hocam.
    çok pahalı olduğunu düşünüyorum, ama piyasası buralarda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.