Şimdi Ara

2006 cordoba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 22.000-23.000 ytl civarı bagajı büyük dizel bir araç düşünüyoruz.Dod sitesinde 2006 seat cordoba S-rider 75 hp 1400 tdi sombra gri bir araç var.Distribütör garantisi verilen bu araç 54000 km de ve 21.700 ytl fiat istiyorlar.Sizce bu fiat uygun mu?Zira başka sitelerde biraz daha fazla geldi bana...Ayrıca cordoba kullanalar var ise iyi yada kötü yönlerini yazarlarsa sevinirim....

• vw den aynı motora sahip güzel bir araç alınabilir
  • İkinci el ve motor gürültüsü dışında bir dezavantajı yok. Sürüş dinamikleri de oldukça iyi. Ama o fiyata daha iyi alternatifler olabilir iyice araştırmanızı öneririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: n a v y_35

İkinci el ve motor gürültüsü dışında bir dezavantajı yok. Sürüş dinamikleri de oldukça iyi. Ama o fiyata daha iyi alternatifler olabilir iyice araştırmanızı öneririm.

21700 ytl fiyata 2006 model cordobadaki gibi aksesuarlı dizel alternatifiniz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALOK -- 5 Şubat 2008; 23:41:53 >
  • daha 3 hafta önce gazetede okumuştum.
    vw polo 1.4 basic sıfır 24.000 kusür ytl'ydi
    bence o kadar parayı cordoba'ya yatırmayın.

madem ki 23 milyar civarı alacaksınız;2002-2004 focus,2003-2004 vectra c,2001-2003 golf alın;lpg taktırın
    daha iyi bir seçim olur."bence"
  • quote:

Orjinalden alıntı: farma72

Arkadaşlar 22.000-23.000 ytl civarı bagajı büyük dizel bir araç düşünüyoruz.Dod sitesinde 2006 seat cordoba S-rider 75 hp 1400 tdi sombra gri bir araç var.Distribütör garantisi verilen bu araç 54000 km de ve 21.700 ytl fiat istiyorlar.Sizce bu fiat uygun mu?Zira başka sitelerde biraz daha fazla geldi bana...Ayrıca cordoba kullanalar var ise iyi yada kötü yönlerini yazarlarsa sevinirim....

kardeşim dod felan boşver bunlar adamı soyup soğana çevirirler..
    sonuçta o aracı en fazla 20 milyara almıştır dod...
    araba pazarlarına bi bakarsanız gerçek fiatları görürsünüz...
    internet felan inceleyin ne fiyat yazmışlarsa 2 milyar aşşasına pazardan alırsınız size garanti veririm..
    he alacağınız aracı da yetkili servise götürün verin 50 ytl tepeden tırnağa gerekli bilgiyi verirler sizde duruma göre karar verirsiniz...
    sonuçta herşey ER meydanında belli oluyor..
    hayırlı günler...

• arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler..bu arabaya gidip baktım ve içime sinmedi,sağ arka kapı ve çamurluk boyalı yazıyo..işin garip tarafı sağ arka kapı,çamurluk arka tampon ve ön tamponda yeni sürtme izleri var ve tekrar düzeltilip boyanması gerekir..ayrıca eski boyanan yerler öyle kötü boyanmış ki paslanmaya bile başlamış....
  • http://www.sahibinden.com/2006_model_seat_cordoba_s_riderWQQaXQQ5117622WQQpXQQdisplayitem
    cordobalar motor sesi dışında güzel araçlardır.araç vw motoru ve vw teknolojisi kullanılarak üretiliyor.
    forumdaki arkadaşlara bu fiyat aralığında cordobadaki gibi özellikli bir dizel araba soruyoruz ama onlar dizel yerine benzinli araç öneriyorlar .
    bu araçta elektronik klima hız sabitleyici gibi özellikler mevcuttur. bence bu arabaya göre tek alternatifse 2006 kia cerato advance dizeldir .örneğin cerato advance da 10 airbag elektronik klima gibi özellikler mevcuttur. bu araçları alırken özellikle km si düşük ve boyanan özellikle değişen parçası olmayan bir araç bulursan alınabilir bir araçtır.

• hocam hasarsız bulursan gerçekten güzel araç diye düşünüyorum
    hem performasn açısından hmde estetik bakımdan
  • tek eksisi ses yalıtımı onun dısında çoğu C sınıfı araçtan iyidir. aracım diye demiyorum.. forumda arat artıları bulursun. güvenli.seri. spor. üstün tol tutuş. bir süre artıwsı var.. ekonomik .. bilinen bir sorunu yok. 4 senedir test edilmiş bir kasa.. VW özellikle AUDİ parçalar var motorda. zaten AUDI teknoloji destekli bir araçtır.
  • Bu araç 3 silindir 6 subap di mi
  • quote:

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler..bu arabaya gidip baktım ve içime sinmedi,sağ arka kapı ve çamurluk boyalı yazıyo..işin garip tarafı sağ arka kapı,çamurluk arka tampon ve ön tamponda yeni sürtme izleri var ve tekrar düzeltilip boyanması gerekir..ayrıca eski boyanan yerler öyle kötü boyanmış ki paslanmaya bile başlamış....

hemen hemen aynı ikilemdeyim
    az kullanılış 2006 cordoba mı 100 civarı megane 2 sedan dizel aarasında kaldım
    biri büyük ve geniş biri az kullanılmış
    izmirde galerici bir arkadaşım var megane almamın daha iyi olacağını söyledi
    olmazsa donanım eksiklerine ve cordobadan yüksek fiyatına rağmen polo seç dedi
    yada aynı yenilikte gpunto multijet önerdi megane düşünmezsen diye
    bakalım 23-24 arası 2004 megane 2 dinamikler var en temizini seçmeye çalışıcam

• quote:

Orjinalden alıntı: realgs

Bu araç 3 silindir 6 subap di mi

evet 3 silindir
    ama supap sayısından emin değilim 6 diye tahmin ediyorum
  • arkadaşlar hiçte aklımızda olmayan bir araba aldık..tesadüfen bir araba bulduk ve çok hoşumuza gitti,gerekli araştırmayı yaptık,aracı yetkili servise götürdük,ordan onay aldıktan sonra epey süren bir pazarlıktan sonra aracı aldık...
    2008 grande punto 1,3 multıjet 75 hp siyah renk 6600 km orıjınal.değişen ve boyanan parça yok
    24,800 ytl den 23,300 ytl indiler ve bu fiyata aldık.....
  • quote:

arkadaşlar hiçte aklımızda olmayan bir araba aldık..tesadüfen bir araba bulduk ve çok hoşumuza gitti,gerekli araştırmayı yaptık,aracı yetkili servise götürdük,ordan onay aldıktan sonra epey süren bir pazarlıktan sonra aracı aldık...
    2008 grande punto 1,3 multıjet 75 hp siyah renk 6600 km orıjınal.değişen ve boyanan parça yok
    24,800 ytl den 23,300 ytl indiler ve bu fiyata aldık.....

hayrılı olsun güzel seçim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.