Şimdi Ara

2005 Renault Scenic II 1.6 16v 115bg BVA Privilege 100.000 km izlenimlerim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
104
Cevap
4
Favori
42.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam geç oldu biraz ama emeğinize sağlık çok güzel anlatmışsınız yanlız bende yeni yeni keşfediyorumaraç hoşuma gittti eskişehirde buldum bir tane 2004 model scenic 1.6 privilege panoromik cam tavan açılabilir 153000 benzin + lpg kaza değişen yok 29000 tl ppv ne dersin fiyat konusunda araç konusunda paket ve özellikleri konusunda bana fiyat biraz yüksek geldi piyasası çok yok ama 25000-26000 diye söyleniyor hep ? (diğer arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim teşekkürler...
  • Can bey çok teşekkürler değerli gözlemlerini paylaştığın için.
    Araç piyasasının tavan yaptığı şu günlerde, böylesine donanımı barındıran Renault Scenic2 25000+ olarak fiyat biçmek bence mantıklı. Günümüzün opsiyonel donanımları Standart donanıma sahip ~10yıllık araçta bulmak gayet güzel.
    Açıkçası memlekete uzak yaşayan biri olarak seyahatlerimde her defasında onca yükü Fiat Uno nun neresine sığdırsam diye kendimden geçerken Scenic almayı düşünmeye başladım.
    Konuya bu şekilde taze kan ekleyerek değerli yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phypol -- 2 Mart 2016; 20:07:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takas yapmak isteyen olursa scenic almak istiyorum bende,accent var bende 1.5 benzinli değişensiz ve hasar kayıtsız

değişeni olmayan,hasar kaydı olmayan ve cam tavanlı olması önceliğim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.