Şimdi Ara

2005 passat 1.6 exclusive mpi b5.5 (3bg) tablet uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2005 model passat 1.6 exclusive aracıma Teyp yerine dvd navigasyon takmak istedim Fakat orijinal teybi Sökmek istemedim. Piyasada satılan navigasyon cihazları da gerek dokunmatigi gerekse görüntü kalitesi olarak tatmin etmediği için 7 inch tablet alarak navigasyon kurdum. aracın orijinali bozmadan portatif bir tutucu yaptım istediğim zaman sokebiliyorum. Gayet kullanışlı oldu. Yapmak isteyen arkadaslara fikir olsun diye paylaşmak istedim. Yalnız aracın teybine bağlantı için aux girişi yada usb aux çevirici takmak gerekiyor. Bu modellerde soket fakra soket tir iso 8 soket le karışTirmayin alırken. Video ve fotoğraf ekledim Saygılar

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2029750/7e749714-4de8-4734-b8eb-d029224d2dd1.jpghttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2029750/7e749714-4de8-4734-b8eb-d029224d2dd1.jpg
     2005 passat 1.6 exclusive mpi b5.5  (3bg) tablet uygulaması 2005 passat 1.6 exclusive mpi b5.5  (3bg) tablet uygulaması 2005 passat 1.6 exclusive mpi b5.5  (3bg) tablet uygulaması 2005 passat 1.6 exclusive mpi b5.5  (3bg) tablet uygulaması 2005 passat 1.6 exclusive mpi b5.5  (3bg) tablet uygulaması[album][/album]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harnnn -- 12 Nisan 2015; 13:19:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu araçtAn almak isteyen arkadaslarin kafasına takılan soruları cevaplaRim. Obd bluetooth bağlantı cihazı siparis verdim. Bu Sayede aracın bilgisayarı ilede tablet ten bağlantı kurulacak. Anlayan arkadaşlar biliyordur zaten faydali bi cihaz. sadede geri görüş kamerası kalıyor onuda wireless kamera ile çözmeyi planlıyorum. Bunun dışında takılan tüm kabloları gizlemem lazim.Tabi bunun için yeni bir ayak dizayn edeceğim. Ama biraz zaman alabilir. araç direksiyon kontrolü için biraz teferruat li bi işlem gerekiyor ama ben gerek duymuyorum. (tablet ten müzik video parçalarını değiştirme ve tablet ten ses kontrolü) zaten aux çıkışı olduğu için ses kontrolü direksiyonun yapılıyor. Yaptığım tüm işlemleri burda paylaşacağım inşallah,. Umarım ucuz yollu bir sistem isteyenlere faydali olur. 😊
  • Güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harnnn -- 12 Nisan 2015; 1:43:23 >
  • Harikasiniz bende epeydir düşünüyorum boyle birşey.Hangi ildesiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Van ilinde yaşıyorum ama aslen Kütahyalıyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harnnn -- 12 Nisan 2015; 12:44:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harnnn -- 12 Nisan 2015; 13:30:32 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harnnn -- 12 Nisan 2015; 13:27:35 >
  • harnnn kullanıcısına yanıt
    hocam iyi akşamlar. Araba nasıl memnun musunuz ? bizde almayı düşünüyoruz fakat 1,8t ile arasında kaldık. 1,6Motor o kasaya yetiyormu kısaca bir özet verir misiniz araba hakkında tşk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.