Şimdi Ara

2005 model Civic LS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2005 model 205.000 kmde 1.6 lpgli civic ls model aracı 27600 e alıyorum nasipse. Araçta arka kaput ve tampon değişmiş sağ yanda boya var.Toplamda 5bin kaydı çıkıyor.Araçta müzik tesisatı,çelik jant,egzoz vs var.Araç bir tanıdığımda Döşemeler vs temiz.
    Fiyat nasıl arkadaşlar buradaki yorumlarında neticesinde yarın net bir cevap vericem.Yorumlarınız için teşekkür ederim.

• Nacizane benim fikrim;

Fiyat bugünün şartlarına gore iyi ancak kazasının olması ilerde size sıkıntı yaşatabilir satarken. Eğer bunu dert etmez iseniz alınır bir araç. 2008'ini kullanıyoruz.sağ tarafı boyalı su ana kadar bir sıkıntı yasamadik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewwliya

Nacizane benim fikrim;

Fiyat bugünün şartlarına gore iyi ancak kazasının olması ilerde size sıkıntı yaşatabilir satarken. Eğer bunu dert etmez iseniz alınır bir araç. 2008'ini kullanıyoruz.sağ tarafı boyalı su ana kadar bir sıkıntı yasamadik.

Fiyat bana da mantıklı geldi hocam.Aracın sahibi tanıdık aynı zmanda oto elektrikçisi araca bakmış.Extralarıda sayarsak alınır mı hocam?
  • xxxjokerxxx kullanıcısına yanıt
    Şu an tek basıma alınır veya alinmaz demem mantıklı olmaz forumdaki daha bilgili üyelerin yorum yapması mantıklı olur müzik tesisatının kalitesi ve egzozun nasıl olduğunu bilmek lazım.

Aracın paketi ne acaba onu biliyor musunuz? Sunroof vs var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ewwliya

Şu an tek basıma alınır veya alinmaz demem mantıklı olmaz forumdaki daha bilgili üyelerin yorum yapması mantıklı olur müzik tesisatının kalitesi ve egzozun nasıl olduğunu bilmek lazım.

Aracın paketi ne acaba onu biliyor musunuz? Sunroof vs var mı?

Ls hocam dolu olani degil

• Es donanım olsa fiyat normal derdim ama içindeki tesisata para alıyor anlaşılan.

Ayrıca 1000 lira fazla veririm bildiğim arabayı alırım.

Sadece şuna dikkat edin, km o yaştaki bir araç için normal fakat : 2-3 sene içinde 250 bin i bulacak o Araç. Piyasadaki km fetişizmi yüzünden biraz zor satabilirsiniz.

Allah gönlünüze göre versin.

• 2006 ls olanınını 61.000kmde 30,750 satmıştım.

200.000kmde. Alma kardeşim.bence.fiyat falanda değil aslında km çok bence.bu sadece şahsi fikrimdir...

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Es donanım olsa fiyat normal derdim ama içindeki tesisata para alıyor anlaşılan.

Ayrıca 1000 lira fazla veririm bildiğim arabayı alırım.

Sadece şuna dikkat edin, km o yaştaki bir araç için normal fakat : 2-3 sene içinde 250 bin i bulacak o Araç. Piyasadaki km fetişizmi yüzünden biraz zor satabilirsiniz.

Allah gönlünüze göre versin.

Allah razı olsun hocam.

@attci Hocam ok kararsız kaldımçAçıkçası aklım arabada kaldı.Ama dediğiniz gibi km yüksek.Ne yapsam bilememdim ki şimdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.