Şimdi Ara

2005-2009 arası makyajlı kasa fıesta nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracımı yakıt tuketımınden dolayı satmak zorunda kaldım.Şimdi yeni arac arıyorum.Araba olarak 2005 ile 2009 arasında uretılen makyajlı fıestalara bakıyorum.Dizel dusunuyorum.Kullanan ve bılen arkadaslardan bılgı almak ıstıyorum.

Aracın sehır ıcı yakıt tuketımı nasıl?Bir depo kac km yapar?
    Ikıncı el alırken nelere dıkkat etmek gerekır?
    Sık sık sorun cıkaran yada kronık problem dedıgımız butun araclarda bulunan bır sorunu varmı?
    Agır bakımları ne zaman yapılıyor?Duzenlı bakımları kac bın km ve ne kadar tutuyor?
    Pıyasası anladıgım kadarıyla 24-25.Ama hatasız dusuk km de araca 27 gıbı rakamlar verılır mı?
    Aracın konforu nasıl?
    Vıtes aralıkları genıs mı dar mı?
    Parca fıyatları nasıl?
    Genel anlamda cok masraflı bır aracmıdır?Cok sorun cıkarır mı?
    .
    .
    .

Ben bu arac hakkında hıc bır bılgım yok.Benı genel anlamda bılgılendırısenız sevınırım.

2005-2009 arası makyajlı kasa fıesta nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 21 Ocak 2015; 15:05:07 >

• 2007 dizel fiesta sahibi olarak sorularınızı cevaplıyayım;
    -şehir içi yazın 5-5,5 arası kışın 6 ltleri görür
    -arabayı alırken mutlaka bilgisayara bağlatın,5664 ten kaza ve km sorgusu yapın.
    -ağır bakımları diğer araçlarla benzerlik gösterir.
    -maksimum ederi 25.000 tldir.27-28 lere yeni kasa alabilirsiniz.
    -konfor olarak çok iyi değil.bozuk yolu baya bir hissetirir ama güzel asfalt yolda gittiğinizi farketmezsiniz.yol tutuşu çok iyidir.
    -vites aralıkları geniş.
    -parça fiyatları bana göre pahalı.4 adet kapı çıtası 440 tl,emniyet kemeri gergisi 500 küsür lira örneğin.ama tüm parçaların var piyasada.
    -genel olarak çok masraf çıkarmaz.vergisi yıllık 440 tl.normal bakımını yaptırdığınız sürece motor sorun çıkarmaz.
    aklıma gelenler bunlar
  • noyedi N kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam cok sagol.Agır bakımı 80 000 denıyor dogrumudur?Agırlıgı ne kadar?Cekıs nasıl?Anladıgı kadarıyla turbo dızel bır arac.2000 devır altı guzel guc uretır mı yoksa motoru bagırtmak mı gerekır?Ben genelde 1000 ıle 2000 devır arası ekonomık kullanıyorum o yuzden sordum.Saglam bır aracmıdır yoksa pejo lar gıbı vurdun mu kagıt mı olur?Agır bakımları ve duzenlı bakımları nekadara mal olur?(servıste ve sanayıde)Aracın 1.6 motorları nasıldır?Tutuluyor mu?100 000 ı devırmıs araclar alınır mı?Suspansıyonlar sert mı yoksa yumusak mı?Bırde ben hıc daha once ıkıncı el arac almadım.Arcı servısıne gstermekten baska neyını kontrol etmemız lazım?Km nın orjınal oldugu nasıl anlasılır?Hasar kaydı nasıl sorgulanır?

Cok soru sorup basınızı agrıttım kusara bakmayın.Ilk defa ıkıncı el alacam.
  • Merhaba, headbanger ellerinize sağlık. Tam aklımdaki soruları sormuşsunuz. Ben de bu aralar Fiesta bakınıyordum.
    Arkadaşlar, 2007 Fiesta cool kazasız 55000-60000 km ne kadar eder? En fazla kaç verilmelidir bu arabaya?
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3V3R -- 21 Ocak 2015; 17:03:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N3V3R N kullanıcısına yanıt
    Araca ne kadar ıstıyorlar?Hata ve boya olmayan bır araca dusuk kılometrelıyse 25 verılır dıye dusunuyorum.Pıyasa 2 sene once boyle degıldı cok ucmus.Suan elınde 35 lırası olan adam sıfır araba alamıyor.2011 yılında arakadasım 43 e focus tıtannıum x paket sıfır arac aldı.Sımdı pıyasası 50 mılyar cok sacma.4 yasında arabaya sıfırından daha fazla para ıstenır mı?%25 otv oldu %45.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 21 Ocak 2015; 17:40:55 >
  • Headbanger_Kerry kullanıcısına yanıt
    Aman hocam devlete hükümete laf etmeyin mesajınızı habersizce siliyorlar
  • Headbanger_Kerry kullanıcısına yanıt
    Daha konuşmadık ama benim kafamdaki fiyat da 25, bakalım eğer verirlerse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3V3R -- 21 Ocak 2015; 17:20:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paul Klee kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam duzeltıyorum.Ama haksızmıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.