Şimdi Ara

2005-2006 sezonu için bugün ilk duruşma (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
3.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • verilecek tüm cevapları renktaşlar vermiş. ben bu kadar cevap alsam yüzüm kızarır ,çekilirim köşeme bi daha da başlık açmaya tövbe ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Ama cemaat?

safları sıklaştıralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: simple

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Orijinalden alıntı: vandosa

quote:

Orijinalden alıntı: AXU

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

adamlar şikeyi de yapıyor teşviği de, fenerbahçe tarafı belgelerim var diyor ama müdahilliği kabul etmiyorlar. türkiyede şikenin kime serbest olduğu çok açık.

+1907

Sen şimdi bizim yönetimin elinde belgeler var ama bunu deşifre etmiyor davaya dahil olamadığı için mi diyorsun? Bu kadar naif misiniz yoksa herşeyi kendi istediğiniz şekle sokmada ustamısınız anlayamadım.

Fenerbahçe'nin de o içerideki yırtınan başkanınızında elinde afedersiniz ama bi b.k yok. Adam bir senedir yaygara koparıyor, benim saf fenerli kardeşimde kanıyor.... Yapıcak bir şey yok.

sence müdahillik neden kabul edilmiyor?

öbürü orada teşvik serbestti yaptık olm demiş, ona hiç girmiyorum.

kabul edilse olay şikeye kayacak bir ton iş çıkacak. Uefadan topluca men edilme bile gündeme gelebilir. Böylesi daha iyi beraatte etti. oh ne güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuru Altı Pilav

Adamlara bak ya biz mi dedik son hafta Denizli'yle berabere kalın diye.

Yenince şike oluyor
  • Şampiyonluk hakkımız söke söke alırız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şampiyonluk hakkınızmış

1.34
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone61

quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

FB taraftarı artık yöneticilerinin şike yaptığına inandılar, bari yalnız gitmeyelim diyorlar.

Herkes kirli bir siz temiz
    Mahkemede 6 tane teşvik itirafı geldi Trabzon spor adına Sivas'a gönderilen balıkları açıklayamadi Sadri ve Nevzat
    Ülkede biraz adalet olsa o balıkları kilciklariyla birlikte yedirirler ama yok iste
    Gorevde olan bir baskanı oy ile tehtid ederler ama bir yaptırım olmaz aynısını Aziz Yıldırım yapsa hükumeti tehtid ediyor diye ergenekoncu damgası yerdi

1 - Ümit Karan'a bastırdım parayı, iki de çakma saat verdim şike yaptık. Adam bize bilerek gol atmadı.

2 - Mehmet Yıldız'ı da ben aradım FB'den puan alın size 1 milyon dolar tiko para dedim, açtım çantayı gösterdim canlıları. Bu önce tamam dedi, sonra korktu olmaz dedi, ben de adımı verirsen fena olur dedim, korktu konuşamadı.

3 - Kenan Yaralı'nın ofisine gittim, baktım Hikmet Hoca da orada, durur muyum ben, verdim teşviği, verdim teşviği.

4 - Oradan da Bülent Uygun'un yanına geçtim, dedim hacı nasılsın al sana 1 milyon dolar teşvik, Bülent Hoca olmaz dedi, teşviği engelledi. . Onu da korkuttum, adımı veremedi.

5 - En son Mecnun Başkan'a 2 milyon dolar götürdüm, telefonda da şifreli konuştum balık dedim.

6 - Altıncıyı hatırlayamadım, onu da sen doldur artık.

Aklıma Ferhan Şensoy'un filmi geldi.

Tipik Trabzonlu bunların yoneticiside taraftarida aynı hemen girgir şamataya döktü ısı gene suçlu biz olduk iyimi zaten tutuklanacagini anlayınca öt korkusundan kalp krizinide Aziz Yıldırım geçirtti Nevzat sakara
    Sen bilirsin nevzati kim vurdurdu onudami Aziz Yıldırım yaptırdı

Nevzat Şakar savcıya ifadesini de vardi, mahkemeye geldi çapraz sorguya da girdi ve savcı mütaalasında kendisiyle ilgili hiçbir suçlamada bulunmadı. Ayrıca ben birini biliyorum çapraz sorgudan kaçan.

Savcının mütalaasının cok onceden yazdığı ve çapraz sorguları dikkate almadığı cok açık yoksa 260 sayfalık mütalaa 1 saatte yazılmaz
    Waay arkadas adam saglık sebebinden hastaneye yatıyor kaçtı diyorsun
    Sen rahat ol Aziz Yıldırım'ın çapraz sorgusuna bir sonraki mahkemede devam edilecek Erman toroglu dahil herkes katilacak
    Sen Aziz Yıldırım'ı Sadri senerle karıştırdın herhalde Aziz Yıldırım kaçmaz Aziz Yıldırım dediğin adam milyon dolarlık ihaleyi bir çırpıda zorda olan Sadri Şener'e devreden adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +Hakim: 1 milyon dolar nerede?

-Adnan Polat: Eee sayın ha...

+Hakim: Sanığın beraatine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mp_860

+Hakim: 1 milyon dolar nerede?

-Adnan Polat: Eee sayın ha...

+Hakim: Sanığın beraatine.

2005-2006 sezonu için bugün ilk duruşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

gene ağlayan fenerliler beraat etti adan polat başımız dik alnımız ak bizim siz kendinize bakın türkiyenin yüz karaları şikeciler

Katillerin mecliste, puşi takanların hapiste olduğu bir ülkede şike yapanların beraat etmesini pekte anormal karşılamamak lazım.
  • quote:

quote:

gene ağlayan fenerliler beraat etti adan polat başımız dik alnımız ak bizim siz kendinize bakın türkiyenin yüz karaları şikeciler

Katillerin mecliste, puşi takanların hapiste olduğu bir ülkede şike yapanların beraat etmesini pekte anormal karşılamamak lazım.

ancak kendinizi kandırırsınız o maçda denizli düşmemek için oynadı düşmeyeceği garantilenince oyunu bıraktı ancak siz boş kale kaçırdınız kendi beceriksizliğiniz yüzünden kaybettiniz maçı.

asıl şikeyi siz yapıyorsunuz görüyoruz üst düzey yöneticileriniz şikeden ceza alıyor ama buna rağmen korunuyorsunuz düşürülmüyosunuz.utanamdan gelipte bize bok atıyosunuz ya insan azıcık utanır

• quote:

Orijinalden alıntı: can_rock

quote:

quote:

ancak kendinizi kandırırsınız o maçda denizli düşmemek için oynadı düşmeyeceği garantilenince oyunu bıraktı ancak siz boş kale kaçırdınız kendi beceriksizliğiniz yüzünden kaybettiniz maçı.

asıl şikeyi siz yapıyorsunuz görüyoruz üst düzey yöneticileriniz şikeden ceza alıyor ama buna rağmen korunuyorsunuz düşürülmüyosunuz.utanamdan gelipte bize bok atıyosunuz ya insan azıcık utanır

Profile takım olarak Fenerbahçe yazıyor?

• quote:

quote:

quote:

quote:

hesabı 2 kişi ortak kullanıyoruz

• Herkes kirli bir siz temizsiniz diyen arkadaslar. GS nin SIKE veya tesvik yaptigina dair gecerli bir kanitiniz varmidir? Veya tesebbus ettigine dair?

Varsa lutfen kamuoyu ile paylasmainizi rica edicem.

Fikir beyan etmek herkesin hakkidir. Cumhuriyet bu hakki getirmistir. Fakat lutfen inatla bu kadar Denizli macindan eminseniz lutfen bir belge paylasin ve bizleride aydinlatin. Eger takimin tesvik primi verdiyse bende bilmek istiyorum.
  • bu iştenden cacık çıkmadı şimdi mikrofonlarımızı sturm graz maçına çevirelim sizce şike varmı o maçta
  • sa
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hesabı 2 kişi ortak kullanıyoruz

Yeni hesap açmayın sakın ha.

• Öyle geliyorki Gs nin 2006 bombasıda patlayacak yakında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

quote:

Orijinalden alıntı: DannyWaLker

Olur mu Galatasaray Türkiye'nin en temiz kulübü

Fenerli Mod On

Sizede 7 attık o da mı şikeydi?

Fenerli Mod Off

galatasaray yine tarih uydurmaya pardon tarih yazmaya başladı. ben baktım ama profesyonel lig kurulduğu tarihten bu yana öle bişey göremedim.neyse sen bi söle golleri kim attı ? hangi stadda ne zmn ? futbol kaç kişiyle oynanıyodu ? 3 korner bi penaltı mıydı ? bel sütü gol var mıydı ?
    yada boşver şimdi daha dün gibi yaşanan bi olay vardı bi ona bak sen internette 6 kasım 2002 die bi arat bakalım ne videolar çıkacak

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.