Şimdi Ara

2005-2006 sezonu için bugün ilk duruşma (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
3.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AXU

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

adamlar şikeyi de yapıyor teşviği de, fenerbahçe tarafı belgelerim var diyor ama müdahilliği kabul etmiyorlar. türkiyede şikenin kime serbest olduğu çok açık.

+1907

Sen şimdi bizim yönetimin elinde belgeler var ama bunu deşifre etmiyor davaya dahil olamadığı için mi diyorsun? Bu kadar naif misiniz yoksa herşeyi kendi istediğiniz şekle sokmada ustamısınız anlayamadım.

Fenerbahçe'nin de o içerideki yırtınan başkanınızında elinde afedersiniz ama bi b.k yok. Adam bir senedir yaygara koparıyor, benim saf fenerli kardeşimde kanıyor.... Yapıcak bir şey yok.
  • Bir de gelmiş pişkinlik yapiyorlar yahu. Harikasiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

quote:

adamlar şikeyi de yapıyor teşviği de, fenerbahçe tarafı belgelerim var diyor ama müdahilliği kabul etmiyorlar. türkiyede şikenin kime serbest olduğu çok açık.

Baskaninizda 1 senedir belgelerim var aciklarim diyor ama is icraata geldimi tik yok. Fazla guvenme bence sen o belgelere.

o davaya müdahil olmadan nasıl ortaya koyup kullanacak o belgeleri başkan, kendinde misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D C X L

quote:

Orijinalden alıntı: AXU

quote:

+1907

neyin kafası bu
    elinde bilgi belge her ne haltsa dava bitiyor artık ortaya çıkarsın AY
    gidip sturm graz maçını izletip madara olacağına belgelerle konuşsun artık,tren kaçıyor

Fenerbahçe bu davaya müdahil olup Galatasaray - Arsenal maçını izletecekmiş. "Koskoca Arsenal nasıl olur da Galatasaray'ı yenemez" diyerek şike ispatlamaya çalışacaklarmış. 2-0'dan 3-2'ye getirdiğimiz Galatasaray - Real Madrid maçı da yedekte duruyormuş...
  • quote:

quote:

quote:

Baskaninizda 1 senedir belgelerim var aciklarim diyor ama is icraata geldimi tik yok. Fazla guvenme bence sen o belgelere.

o davaya müdahil olmadan nasıl ortaya koyup kullanacak o belgeleri başkan, kendinde misin?

Simdi ciksa belgeleriyle ortaya konsa mahkeme kabul etmeyecek oyle mi ? Asil sen kendinde misin ? Sizinkiler yaknizca demogoji yapiyor ve sizde inaniyorsunuz. 1 yildir sike yapmadik dediler inandiniz ne derlerse inaniyorsunuz

• Şike batağına çekme çalışmaları vol. 2382136723

Girişim yine başarısızlıkla sonuçlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone61

quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

Orijinalden alıntı: alone61

FB taraftarı artık yöneticilerinin şike yaptığına inandılar, bari yalnız gitmeyelim diyorlar.

Herkes kirli bir siz temiz
    Mahkemede 6 tane teşvik itirafı geldi Trabzon spor adına Sivas'a gönderilen balıkları açıklayamadi Sadri ve Nevzat
    Ülkede biraz adalet olsa o balıkları kilciklariyla birlikte yedirirler ama yok iste
    Gorevde olan bir baskanı oy ile tehtid ederler ama bir yaptırım olmaz aynısını Aziz Yıldırım yapsa hükumeti tehtid ediyor diye ergenekoncu damgası yerdi

1 - Ümit Karan'a bastırdım parayı, iki de çakma saat verdim şike yaptık. Adam bize bilerek gol atmadı.

2 - Mehmet Yıldız'ı da ben aradım FB'den puan alın size 1 milyon dolar tiko para dedim, açtım çantayı gösterdim canlıları. Bu önce tamam dedi, sonra korktu olmaz dedi, ben de adımı verirsen fena olur dedim, korktu konuşamadı.

3 - Kenan Yaralı'nın ofisine gittim, baktım Hikmet Hoca da orada, durur muyum ben, verdim teşviği, verdim teşviği.

4 - Oradan da Bülent Uygun'un yanına geçtim, dedim hacı nasılsın al sana 1 milyon dolar teşvik, Bülent Hoca olmaz dedi, teşviği engelledi. . Onu da korkuttum, adımı veremedi.

5 - En son Mecnun Başkan'a 2 milyon dolar götürdüm, telefonda da şifreli konuştum balık dedim.

6 - Altıncıyı hatırlayamadım, onu da sen doldur artık.

Aklıma Ferhan Şensoy'un filmi geldi.

Tipik Trabzonlu bunların yoneticiside taraftarida aynı hemen girgir şamataya döktü ısı gene suçlu biz olduk iyimi zaten tutuklanacagini anlayınca öt korkusundan kalp krizinide Aziz Yıldırım geçirtti Nevzat sakara
    Sen bilirsin nevzati kim vurdurdu onudami Aziz Yıldırım yaptırdı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Simdi ciksa belgeleriyle ortaya konsa mahkeme kabul etmeyecek oyle mi ? Asil sen kendinde misin ? Sizinkiler yaknizca demogoji yapiyor ve sizde inaniyorsunuz. 1 yildir sike yapmadik dediler inandiniz ne derlerse inaniyorsunuz

belgeler avantajdır strajenin parçasıdır. Öyle heryerde herkesin önüne konulmaz. Yeri zamanı geldiğinde paylaşılır. İddianamenin son ana kadar avukatlara gösterilmemesi gibi.
  • quote:

quote:

quote:

sen bu davanın nasıl ortaya çıktığından bi habersin
    lube ayar sonrası tahir kum elimde belge var diye zırladılar kaç ay sonunda savcı gelin bakalım belgeleri gösterin dedi

palavra çıktı o belgeler sonradan anlaşıldı kulüp içi bir mektup tulundan polata,sonrası gelişti

ay nin elinde bir halt yok , sadece taraftarın gazını alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: simple

quote:

quote:

quote:

quote:

belgeler avantajdır strajenin parçasıdır. Öyle heryerde herkesin önüne konulmaz. Yeri zamanı geldiğinde paylaşılır. İddianamenin son ana kadar avukatlara gösterilmemesi gibi.

Eger elinde ciddi bir belge varsa cokta rahat koyarsin herkesin gozunun onune. Simdi mesela sizi davaya mudahil etmediler. Ben sizin yerinizde olsam bir tv programiyla anlasirim cikarim halkin onune gosteririm o belgeleri. Ama belge falan olmadigi icin yapilmayacak boyle birsey.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: simple

quote:

quote:

quote:

quote:

Eger elinde ciddi bir belge varsa cokta rahat koyarsin herkesin gozunun onune. Simdi mesela sizi davaya mudahil etmediler. Ben sizin yerinizde olsam bir tv programiyla anlasirim cikarim halkin onune gosteririm o belgeleri. Ama belge falan olmadigi icin yapilmayacak boyle birsey.

Hocam dava şike davası değil sen bu davanın ortasına girip şike yaptılar desen gülerler adama bunlar hala gelmiş konuşuyor

O değilde adam beraat edicek bunlar hala konuşuyo
  • Adnan Polat beraat etti sanırım
  • bu fenerlileri anlamak imkansız.
    Kendi kanıtlanmış ve belgelenmiş şikelerine inanmazken, diğer takımlar için söylenen söylentilere inanıyorlar.
    2006 haklarıymış, o zaman kimin ne yaptığı açıklansa, fener yine çok daha fazlasını yapmıştır.
    Aziz Yıldırımın açıklaması var,şampiyonlukların saha dışında kazanıldığını öğrendim,diye.
    Çekirge hikayesi gibi yakalandınız,daha hangi yüzle konuşuyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SON DAKİKA! POLAT BERAAT ETTİ! Eski Galatasaray Başkanı Adnan Polat, 'Kayıp 1 Milyon Dolar Davası'ndan beraat etti!
  • ilk duruşmadan aklandı adam

Su için su.
  •  2005-2006 sezonu için bugün ilk duruşma

• sağduyulu bir taraftar çıkıpta kralınızın çıplak olduğunu haykırabilse cılız sesleriniz yükselse biraz. daha sözü dinlenir sevilir bir yanınız olacak ama antipatik davranmaya devam edin fenerbahçeli arkadaşlar.
  • Ama cemaat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Ama cemaat?

Heey Adnan Polat beraat etmiş Adnan Polat. Tayfur Havutçu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirate19

2005-2006 sezonu için bugün ilk duruşma

Artık acımaya başladım bu adamların çaresizliğine.

Ortada görevi kötüye kullanmak ve zimmete para geçirmek sözkonusu (ki aklandı), adam diyorki şike yaptınız, mahkeme seni reddediyor hala elimizde belgeler var o yüzden reddedildik diyorlar. Yönetim veriyor gazı bunlara sonra salıyor "hebüdü gebüdü" geziyorlar gazlarını alıp geri gönderiyoruz.

Ama tebrik ediyorum yönetimlerini daha adamlar "ee sen böyle demiştin" demeden başka bi olay bulup yine veriyor gazı .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.