Şimdi Ara

2004 Model Astra Gelin Arabası Olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi arabamız var 2004 model Atra G. Bu araba varken gidip başkasından veya kiralamacıdan daha yeni veya lüks bir araba alıp mı gelin arabası yapmalıyım? Yoksa kendi arabamı mı kullanmalıyım? Görüntü tam olarak şu şekilde arabadaki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olmaz
  • olur
  • utanmıyor musun hocam
  • daha afilli bir jant al bu yeter

• Olur olur kiralamaya vereceğin parayla eşinle git bi yerde otur yemek falan ye bi etkinlik yap.
    Arabanın kime ne faydası olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt tarafı biraz durup ineceksiniz ne gerek var lüks araba kiralamaya? Düğüne bir ton masraf yapmışsındır zaten arabaya da yapmayıver. Bugatti chiron kiralasan ne olur ertesi gün bineceğiniz araba yine bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZenciPriapus -- 10 Temmuz 2019; 8:1:37 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olut kardesim millet doganla kartalla yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

Alt tarafı biraz durup ineceksiniz ne gerek var lüks araba kiralamaya? Düğüne bir ton masraf yapmışsındır zaten arabaya da yapmayıver. Bugatti chiron kiralasan ne olur ertesi gün bineceğiniz araba yine bu zaten.
    Bugatti chiron kısmına haykırdım

• müzelik hacı muratı, torosu, vosvosu " ağbi antikaaa yhaaa" diye elaleme yediriyolar, neden olmasın? araç kiralama fiyatı yerine eşinle ne bilim git tatil yap, denize git, en alâsından yemek yiyin, gezin tozun.

• Düğün bu bir kere masraf ediyoruz en iyisi olsun mantığı her kısmında olmamalı. Evet bir kere kullanacaksın o yüzden kiralamaya hiç gerek yok git o paraya evine titanyum baharatlık seti al

• Abi verecegin 100- 200 lira, alistir para harcamaya kendini, yarin oburgun hanima sadece findik, fistik, cerez alinca o paradan fazlasi cepten gidecek!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman damatlık değil takım elbise de olur. Gelinlik değil, beyaz elbiseye takılan bir tarlatan da olur.

En basitinden kendi üstünde böyle seni havalı gösteren bir elbise olunca daha özgüvenli olursun. Özetle "dost için ölmeli, düşman için dirilmeli" Elaleme bir tık güzel görünmekte fayda var. Kaldı ki 90 bin lira gitmiş 150ye garenta enterpirese gibi yerlerden kiralarsın kampanya kodlarıyla falan.
  • Olmaz, 1 kerelik bir şey zaten kıy 500 liraya kirala bi C serisi mercedes beyaz çiçek gibi araba zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

O zaman damatlık değil takım elbise de olur. Gelinlik değil, beyaz elbiseye takılan bir tarlatan da olur.

En basitinden kendi üstünde böyle seni havalı gösteren bir elbise olunca daha özgüvenli olursun. Özetle "dost için ölmeli, düşman için dirilmeli" Elaleme bir tık güzel görünmekte fayda var. Kaldı ki 90 bin lira gitmiş 150ye garenta enterpirese gibi yerlerden kiralarsın kampanya kodlarıyla falan.
    %35le falan 170 liraya gelir işte. Garentadan kod bulursan daha da uyguna geliyordu diye hatırlıyorum ben şimdi örnek için hızlıca baktım.

• 2004 Model Astra Gelin Arabası Olur mu?

• Araba kiralayıp , 23 nisanda 3 saat başbakan olsan ne olur olmasan ne olur?
    Welhasıl gelin arabasıda olur makam arabasıda olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gösterişe önem veren biriysen tabiki lüks araç yada 4x4 araç kiralamak lazım, değilsen tofaş bile olur. İstanbulda görüyorum bazen tofaş gelin arabası.

Ben Cadillac Escalade kiralamıştım, yakıt dahil 600 TL verdim geçen sene. Mükemmel gösterişli ve karizmalı bi araç.

• Fıstık gibi olur.

Güle güle keyifle binin.

Asıl düşündüğünüzde ömür boyu mutlu olmak olsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.