Şimdi Ara

2003 üstü Megane 2 - Terra - Bora - Focus 23Bine kadar ? Vazgeçildi--- Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bütçe 23 Bın max malesef. 2003 üstü Megane 2 - Terra - Bora - Focus arasında kaldım

Memurum yılda max 9- 12 bin km yol yapıyorum.

İnternetteki ilanlarda temiz terra bulamadım.

Focus 1 lere de o kadar para vermek şüpheli gibi geldi bana ? (Ghia dahil)

Boranın da devamı olmadığından 2. eli sağlam gelmedi.

Bana çok yardımcı olan çevrem de (?) Megane ye ( Aut yada dınamıc ) güven vermemesi sebebiyle o kadar paranın verilmemesi gerektiği kanaatindeler.

İkici elde de beni üzmeyecek (satarken yormayacak)

Tecrübeli veya bilgili arkadaşlardan tavsiye istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magdur01 -- 5 Haziran 2014; 10:09:11 >

• işin açığı max 23 bine temiz megane bulmakta zor artık. lpg lisine 2004-2005 modellere bile km biraz düşük olunca 27 civarı istiyorlar. ama sabretmek lazım aciliyet yoksa son ayları bekle derim
  • Focus1 satıyorum. Beyaz otomatik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • magdur01 M kullanıcısına yanıt
    sabret temiz bir megane 2 bulursun 22-23 liraya bir arkadaşım geçen hafta 2006 1.5 dci 23,500 e aldı 150 km de araç
  • Megane2 bak derim bende ikinci eli çok iyi. Dinamik bulman için biraz beklersin araştırırsın ama 23 bine çok temiz autentique bulabilirsin 24bine dinamik çok var ama senin kriterine uyarmı bilmem. Tanıdık bi galericiye sormuştuk 2004 ful+ful max 125bin km dinamiklere ne verilir diye. 24.500-26000 arası verilir demişti. Hatta 24500e iki ay önce full*full dinamik satılmıştı. Bir de meganlarda sedan tutulan model zaten biliyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal78

işin açığı max 23 bine temiz megane bulmakta zor artık. lpg lisine 2004-2005 modellere bile km biraz düşük olunca 27 civarı istiyorlar. ama sabretmek lazım aciliyet yoksa son ayları bekle derim

Maalesef zamanım daralıyor. Bekleyecek zamanım kalmadı. Tavsiyen için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

Focus1 satıyorum. Beyaz otomatik.

Tşk. Manuel lazım.
  • kayhansoylukan kullanıcısına yanıt
    İnş bakınıyorum umudum da azalıyor ama kısmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eatasoy34

Megane2 bak derim bende ikinci eli çok iyi. Dinamik bulman için biraz beklersin araştırırsın ama 23 bine çok temiz autentique bulabilirsin 24bine dinamik çok var ama senin kriterine uyarmı bilmem. Tanıdık bi galericiye sormuştuk 2004 ful+ful max 125bin km dinamiklere ne verilir diye. 24.500-26000 arası verilir demişti. Hatta 24500e iki ay önce full*full dinamik satılmıştı. Bir de meganlarda sedan tutulan model zaten biliyosun

Sedan olmazsa olmaz zaten. Dinamik değişensiz 3-4 parça boyalı (tavan kaput hariç) 23 e bulursak ne ala ;)
  • Megane 2 Dizel mi yoksa Lpg li olanı mı güvenilir olur ? (Masraf çıkarma açısından, ikinci el satarken piyasası açısından,ortalama yakıt ücreti açısından)
    hocam hangi ildesin bir arkadaşta lpgli megane 2 var 23.000 olur diyor 2004 model 2-3 parça lokal boyalı 135 bin km deydi heralde
    antep maraş kilis ve çevresi

İlanı bana mesaj olarak atar mısın ? (İlandaysa eğer)
  • Megane 2 - Terra - Bora - Focus tavsiye güncel !!!
    ilana falan vermemiş araç karsta
    Ooov :( oralarda satması cok zor olur gibi geldi bana ?
  • bende buralı değilim ardahanda memurum ama her yerin bir piyasası var temiz bulursan al plakayı değştir oldu bitti ben 4 araç aldım burada
  • Hocam ne yaptın? bende aynı dertteyim ya focus ya megane 2 düşünüyorum max 23bin liraya..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.