Şimdi Ara

2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü (513. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.283
Cevap
68
Favori
708.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba aracımın anahtarı tek tuşlu orjinal anahtarı anahtar yakından bazen çekmiyor uzaktan ise hiç çekmiyor pilini değiştirdim fakat sorun çözülmedi ne yapmam gerekiyor beni aydınlatırmısınız
  • Muhammedmay M kullanıcısına yanıt

Muhammet bey buradan o konuda birşey yapamayız malesef benimde aynısı oldu zamanla da hiç çalışmadı sonra bozuldu gitti bende sonradan takılan kitlerden aldım taktırdım.bir elektirikçiye danışın isterseniz

• anladım teşekkür ederm sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammedmay

Arkadaşlar merhaba aracımın anahtarı tek tuşlu orjinal anahtarı anahtar yakından bazen çekmiyor uzaktan ise hiç çekmiyor pilini değiştirdim fakat sorun çözülmedi ne yapmam gerekiyor beni aydınlatırmısınız

Menzil kısalması bende de olmuştu

oto anahtarcıya götürün belki bir çözüm bulabilir. balata spreyi fayda sağlar belki

• Arabasını yakın zamanda alan-satan var mı? 1.3 multijet puntolar kaçtan gidiyor piyasası?

• Arkadaşlar ön sileceklerden birinde sıkıntı var. Sağ taraftaki hiç hareket etmiyor. Motoru değişecek dediler.400 lira gibi bir fiyat çektiler motora. Yaptıran var mi daha önce? Uygun mudur bu fiyat ve düzen tutar mi?
  • Merhaba

daha önce bende dahil birkaç arkadaş yaşadı bizim araçalarda biraz kronik gibi birşey eğer tek tarafı çalışıyor ise motorla ilgili birşey değildir tek motor var çünkü ikisini de çalıştıran.kaputu açıp bağlantı yerine bakarsanız tek tarafın bağlandığı bölgeden cıkıyor çalışmayan yerinden cıktığını göreceksiniz taksanız bile bi süre sonra yine çıkacaktır ben oraya bir vida kaynattırıp ve somun taktırarak çözdüm kesinlikle motordan değildir boşa ücret ödemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycumali -- 31 Ocak 2021; 14:24:47 >
  • Merhabalar, soğuk motoru ilk çalıştırdığımda bazen hararet göstergesi kontağı çevirir çevirmez en sona fırlıyor ve hemen eski yerine düşüyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsa Keleş -- 17 Şubat 2021; 12:3:7 >
  • 2004 model 1.3 Fiat puntom var ne yazikki klima havalandırma yeri kırıldı elinde olan varsa alırım 🙃  2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü
  • major92 M kullanıcısına yanıt
    İyi aksamlar arkadasim istediğin parçadan bulabildi mi banada lazım bulduysan banada yardımcı olurmusun
  • bu tarz trim parçalarını piyasada bulmaz çok zor ancak cıkmacılarda bulabilirsiniz

• Merkezi kilide uzaktan kumanda modülü takmak istiyorum. Merkezi kilit tam olarak nerede acaba yardımcı olabilir misiniz?
  • sol kapı eşiğindeki kablolardan montajlanıyor kartını da soldaki sigorta kutusunun oraya yerleştiriyorlar.kablolardan alman lazım kart üzerinden bağlantı tehlikeli

• 7 yıllık puntomdan ayrıldım arkadaşlar kalın sağlıcakla...
    2018 egea 1.3mjet ile yola devam
  • bycumali B kullanıcısına yanıt

Kaça sattın hocam?

km kaçtı tramer neydi

• S.a arkadaşlar bir şey soracağım
    Arka stop lambası labbası nasıl sökülür?
  • https://www.youtube.com/watch?v=2P3gO6D9tW0&feature=youtu.be punto 2004 -2005 stop lambası değiştirme fren lambası sis farı hepsi burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk2626 -- 27 Ekim 2021; 15:13:15 >
  • 248 binde bel altı boyalı sağ ön çam ve kaput değişik 7500 tramer içlerde direklerde skıntı yok 56 bine verdim bir ay önce

• bycumali B kullanıcısına yanıt

egeayla farkı var mı hocam?

geçince neler hissettin

iyiki geçmişim mi dedin

yoksa aynı hamam aynı tas mı?

• Valla soru biraz garip olmuş 2004 model ile 2018 kıyaslaması fark varmı demek garip

ama şunu söyleyebilirim 2004 punto kasa mükemmel bir araçmış sınıfına göre tabi şimdi daha iyi anlıyorum evet egea tutulan bir model kasa yeni kıyaslama yapılamaz ancak yol tutuşu zayıf geldi bana puntoyu arıyorum diyebilirim belkide henüz alışamadığımdan diyeceğim ama punto ile hızlı girdiğim viraja egea ile ufak sarsılmalar yaşıyorum arkayı atacak gibi sanki bozuk yerlerde hızlı gitmelerde sallantı cok oluyor.ben punto ile ok gibi kullanırdım ok gibi girer viraja öle çıkardım konfor dersen cokta fark yok derim ama yenimi yeni araç tabi haliyle

• 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.