Şimdi Ara

2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü (512. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.283
Cevap
68
Favori
708.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çıkmacıları kovalayacaksınız hocam biraz uğraştırıyor şükür bende bir sıkıntı olmadı bende koltuk konusunda sizin gibi sıkıştım kaldım kılıfsız kullanıyorum şuanda döşemecide nasıl bir şey yaptınız foto alabilirmiyiz acaba teşekkürler iyi forumlar...
  • Kusura bakmayın geç döndüm, çıkmacıda buldum ızgara, benimki gibi, keşke sıfırı olsa, belki vardır fiat bayine sormadım açıkçası, koltuğu öyle kullanıyorum, yani orjinal haliyle, kılıf depoda yatıyor, sadece arka kolduğu değiştirebildim, döşemeci bile ön koltuğun kafa kısımlarını çıkaramadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANtalyada çıkmacılarda var, cok para istiyorlar fiyat sormadım, vites topuzuna 400 tl dedi🤭

• beyler bagaj havuzu alan var mı, ben internette dahi bulamadım, bir üst kasa puntonun bagaj kapasitesiyle aynı 297 lt, acaba bizim eski kasa puntoya uyar mı, deneyen var mı?

• Bende bunu merak ediyorum up

• bagaj havuzu olarak ne kullanabiliriz siz neler kullanıyorsunuz ?

• Merhabalar arkadaşlar sizden bir konu hakkında yardım isteyeceğim.
    Bende 2004 model punto var dijital klimalı sol taraf sıcakken sağ tarafa soğuk üflüyor. Biraz incelediğimde sağ tarafın klape motoru ile klima gövdesi arasındaki klapeye yön veren parçanın olmadığını fark ettim motor çalışıyor fakat bu parça olmadığından olduğu şekilde kalarak istenen işlemi yapmıyor.
    Acaba bu aradaki parça nasıl bir parçadır hiçbir yerde buna dair bir resim dahi bulamadım resmi bile olsa kendim yapıcam. Eğer bilgisi olan varsa çok sevinirim. Şimdiden ilginiz için çok teşekkürler.

• Bir başka sorumda malum city Mode sıkıntısı ara sıra direksiyon sertleşip taş gibi oluyor kontağı kapatıp açınca normale dönüyor. Bu sebeple aküde olabileceğini düşünüp geçtiğimiz hafta yeni akü taktırdım üzerdeki 60 amper Di bende 72 amper ile değiştirdim fakat aynı sorun arada sırada yine oluyor. Acaba bunu nasıl halledebiliriz? Ayrıca örneğin park halindeyken farları açtıktan sonra herhangi bir yöne sinyal verdiğimde aracın tüm aydınlatması sinyalle birlikte kısılıyor normale dönüyor acaba bunun sebebi ne olabilir.

Kusuruma bakmayın benim puntonun sıkıntıları hayli fazla elinden geldiğince sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istiyorum şimdiden teşekkürler 😊

• ROSSO R kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba elektrikli direksiyon sistemi arızası veriyordur benim arabamdada aynı sorunu yaşadım tork sensörü değişiyor kışın yaptırdıgımda 1200 tl ye yaptırmıştım şuan dahada fazlalaşmıştır fiyatı izmir buca oto sanayide bi yer var girişte gözüküyor zaten elektrikli direksiyonları yapıyor sadece size tavsiyem yaptırın çünkü durum dahada kötüye gidiyor bir zamandan sonra kontağı kapatıp açman hiçbir fayda etmiyor sürekli ağır oluyor direksiyon city modu bunları arızalandırıyor vede direksiyonu tam sol veya tam sağda sona kadar götürüp vurmak da bunları bozuyor biliginiz olsun

• Çok teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler için bursada bulmaya çalışıcam artık. 😉

• İşin ehli zaten bursada bursada da var olduğunu duydum biraz araştırma yapınca bulabilirsiniz iyi günler

•  2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü

Bu 1 sene önceki before olsun haftaya formda görüşmek üzere

• puntosunu satıp da hala özleyen var mı acaba benim gibi :)

• Arkadaşlar facebook grubu filan varmı bizler için??

• 4 kapı fitilini değiştirdim 4 mevsim Debica navigator 2 aldım arabanın ses yalıtımı muazzam ölçüde değişti sesten rahatsız olanlara ilk tavsiyem kapı fitillerini değiştirin

• 4 kapı fitilleri ne kadar tuttu maliyet nedir

• 240 TL tuttu kendim taktım n 11 de var çok kolay takılıyor ve ses konusunda fark muazzam oldu.

• Buda Afterimiz olsun Manisadan Selamlar
     2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü

• Muhammedmay M kullanıcısına yanıt

jantlar çok güzel olmuş maşallah güle güle, kazasız belasız kullanın keyifli sürüşler.

• Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.