Şimdi Ara

2001 ŠKODA FELİCİA İNCELEMESİ- (Felicia uğurlu geldi, satarken iyi ekmek yedirdi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
2
Favori
15.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakınız....para bol olunca şaşıranlar vol..999

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -FoundeR- kullanıcısına yanıt
    Teneke derken, iki yıl kullandım bu aracı şahini kartalı flashı vb. cebinden çıkarır sağlamlık olarak. 1.3 motor yetersiz kalıyor o ayrı.
  • ölümlü dünya unutmamak gerekir..

• Otomotiv konuları üste çıktıkça görüp geliyorum gülüp geçiyorum bu başlıkta çok acayip kafalar dönüyor bi konudışı birde burası yani.

Bu arada sıfır vizyon yani ne diyim, Utandım okurken.

• quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

Hocam rica ediyorum sen vosvosla trafige falan cikma. Biri gelip carpsa bicaklarsin mazallah

Madem o kadar degerli bir emtia, kaskosuz elde tutulur mu o araba. Biri gelip calsa, intihar mi edeceksin

Arabanin degeri o sekilde korunmaz. Otomobillerler kapali garajda saklansa dahi, model yillari ve jenerasyonlari bellidir. Eskir ve deger kaybederler. Sizden ricam ne yaparsaniz yapin ama, kendinizden degerli gordugunuz ve kaskosuz bir aracla trafige cikmayin

Alıntıları Göster

2015'te 70 binden 10 tane 0 km B8 Passat alıp saklasaydık şimdi milyonerdik hocam en az 300'den satardık.

Ben bu yaza doğru resmi bir kurumlar arası geçiş sınavına girdim, mülakat vs. oldu yazın zaten Tiguan'ı 340'tan satacaktım alıcısı çıktı ama işte oraya odaklanamadım elimden çıkarsam ne alacaktım onu da kestiremedim satacağım diye de kasko da yapmadım öyle kaldı. Kasko su da pahalı zaten 8 bine yakın. 8 bin kasko, 4 lastik kalitelisi 4 bin, ağır bakım yapsam frenleme, filtreler akü serviste değişse bana bi 10 bin fatura çıkartırlar zaten 30 küsur bine 2. araba aldım benim için daha mantıklı oldu Tiguan'ı satarken 20 bin harcayınca 360'a satamayacağım ki.

• Projelik araç alıp yüksek rakamlar karşılığında satmak mümkündür yıllar önce babam üstü açık bir Bmw toplamıştı o zaman 25 bin USD ye satmıştık

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61960E1CE

2015'te 70 binden 10 tane 0 km B8 Passat alıp saklasaydık şimdi milyonerdik hocam en az 300'den satardık.

Ben bu yaza doğru resmi bir kurumlar arası geçiş sınavına girdim, mülakat vs. oldu yazın zaten Tiguan'ı 340'tan satacaktım alıcısı çıktı ama işte oraya odaklanamadım elimden çıkarsam ne alacaktım onu da kestiremedim satacağım diye de kasko da yapmadım öyle kaldı. Kasko su da pahalı zaten 8 bine yakın. 8 bin kasko, 4 lastik kalitelisi 4 bin, ağır bakım yapsam frenleme, filtreler akü serviste değişse bana bi 10 bin fatura çıkartırlar zaten 30 küsur bine 2. araba aldım benim için daha mantıklı oldu Tiguan'ı satarken 20 bin harcayınca 360'a satamayacağım ki.

Alıntıları Göster

Anladim hocam kaskosu cok absurtmus. Ben de 200 bin lira kasko degeri ustunden kasko yaptiriyorum, 1500 lira civarinda tutuyor. Aman dikkat edin ne olur ne olmaz, kasko sart

2015 guzel donemdi, hakikaten passat bedavaydim ama o donem 1.4 tsi manuel highline golfun de 75 bin lira oldugunu unutmayalim. Tum araclar sisti

Bence tiguani hizlica satip, doviz kuru dusukken bunu avantaja cevirin. Piyasasi sisecegi kadar sisti zaten. Bundan ote gidebilecegi bir yer yok 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başlık başıma gelenler yerine başımdan geçenler olsa daha isabetli olurmuş

• Güzel bir yazı olmuş. Felicia düşünen arkadaşlar için çıkabilecek sorunlar ve fiyatlar hakkında güzel bilgiler içeriyor.

• Sırf Tiguan gibi normal bir araba yıpranmasın diye daha güvensiz daha konforsuz daha küçük bir arabaya ekstra para harcamak çok saçma bir hareket.

O eski arabayla giderken Allah korusun biri gelip yandan girse asıl önemli olan şeyi o zaman anlarsınız ama iş işten geçmiş olur.

• Aracın klasik otomobildir, anlarım.

Aracın V8 veya V10 motorlu bir canavardır, kıyamıyorsundur veya çok yakıyor dersin, anlarım.

Aracın pek bilinmeyen ama şahane bir modeldir (Saab vs), masraf olmasın zevkine haftasonu bineyim falan dersin, yine anlarım.

Altı üstü güncel bir otomobile biniyorsun ama öyle bir tatava yapmışsın ki... Kusura bakma emeğine yazık olmuş. Yazının sonu nereye bağlanacak diye merakla okudum ama Lost ve Game Of Thrones finali gibi bitti...

• Felicia nın üstüne bu kadar düşmeyin, yarın felicia yıpranmasın diye bi hacı murat ararken bulursunuz kendinizi

• quote:

Alıntıları Göster

Hocam merhabalar. Bu araclar en yuksek fiyatli olanlardir diye umuyorum yoksa 2001 model arabaya 155 bin istemek ve vermek bana anlamsiz geliyor o parya 0 arac satmiyorlar mi?

• Çok uzundu okumadım yine en iyi araba bunun aldığı mı çıkmış?

• quote:

Forumda da binen çok onlara da sorabilirsin bak ağanın biri sıfır almış.

Alıntıları Göster

Abarttığının farkındasın değil mi? Bindiğin altı üstü C-SUV  

• Araçla uğraşmanızı anladım da Tiguan eskimesin diye eski araca alıp binmeyi anlamadım hala ne biliyim en azından toprak yollu bir köyde filan yaşasanız bir nebze anlıyacağım ama bu aracı almanızda mantığı çözemedim.

• Sisleri kapayın

• Ne diyeyim ki hocam, piyasa kafayı yemiş. Öyle ya da böyle 20 yaşında B sınıfı araba, en az km yapmışı 200000'i devirmiş neredeyse ama 50'ler 60'lar havada uçuşuyor.

• Siz buradaki ergenlerin sözüne bakmayın hocam. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Buradaki ergenlerin çoğu araba almayı bırak ehliyetleri dahi yok babalarından kaçak alıp köşe bakkala gidip geliyorlar sonra Schumacher sanıyorlar kendilerini. Bende Captiva varken bende işletme masrafları ucuz olsun işe gidip geleyim diye Mercedes 190E kullanıyordum pişman da değilim.

• tiguanın kmsi artmasın diye araç mı aldın hahahahahaha

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.