Şimdi Ara

2000 Yılından Sonraki Tüm Fenerbahce'li Forvetlerin İstatistikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Pierre 'in ilk sezonunda attığı/attırdığı kadar çizgiden çıkardığı toplarda çok maç çevirdi . Yanlış hatırlamıyorsam 5 maça direk sonuç olarak etki etti .

Aynen hocam hatirladim. Adamda ne ararsak vardi ya. Kafa, sut, frikik, savunma, hirs, skora katki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferdi nerde yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoderman

ferdi nerde yav

Unutmusum ama ekledim simdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Hooijdonk başkaydı, penaltı atar gibi frikik atıyordu.

Bi lig maçtan önceydi sanırım, rakip takımın başındaki adam "bugün Hooijdınk'tan frikik yemeyeceğiz demişti." Maçta Hooijdonk frikikten atmıştı

Bu adam frikik kullanırken rakip takım baraj kurmaz, Hooijdonk da takım arkadaşlarına baraj kurdururdu. Bazı futbolcuların topu hangi köşeye atacağını kestiremezsin, Pirlo gibi juninho gibi Beckham gibi... Bu adam da çok özel kullanırdı duran topları.

FB'de imrendiğim az sayıda futbolcu varsa birisi de Hooijdonk'tur.

aslında o şöyle idi fenerbahçe-gaziantep maçından önce kaleci Ömer'e (Ömer o zamanların en populer kalecilerinden biri idi milli takım kalecisiydi ayrıca) Van Hooijdonk için ne düşünüyorsun diye sordular maçtan önce röpörtajda , oda iyi futbolcu vs ama bana gol atamaz demişti gülmüştü.Sonra Hooijdonk frikikten çaktı tabi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Pierre 'in ilk sezonunda attığı/attırdığı kadar çizgiden çıkardığı toplarda çok maç çevirdi . Yanlış hatırlamıyorsam 5 maça direk sonuç olarak etki etti .

Birde Ankaragücü mü Ankaraspor mu ne birine hemen hemen 40 metreden firikik golu vardı.Haiö unutmam.
  • 2000 Yılından Sonraki Tüm Fenerbahce'li Forvetlerin İstatistikleri

• Golcülerimiz her zaman iyiydi ama sonra bişiler oldu tam terse döndü durum.
    2000 Yılından Sonraki Tüm Fenerbahce'li Forvetlerin İstatistikleri

Nereye

2000 Yılından Sonraki Tüm Fenerbahce'li Forvetlerin İstatistikleri

• Forvetler

Pero Antic 5,8 Sayı 0,8 Ribaund 2,8 Asist

Fernandao-46 gol/2 Asist

Emenike-27 gol/24 asist

Sow-41 gol/18 asist

Van Persie-43 gol/7 asist

Webo-37 gol/12 asist

Bievenu-27 gol/11 asist

Semih Şentürk-32 gol/20 asist(semih'in çoğu maçta sonradan girdiğini unutmayalım)

Gökhan Ünal-8 gol/16 asist

Niang-45 gol/36 asist

Guiza-36 gol/22 asist

Kazim Richards-10 gol/10asist(yarı forvet)

Kezman-56 gol/14 Asist

Anelka-28 gol/22 asist

Nobre-49 gol/15 asist

Serhat Akın-20 gol/22 Asist

Van Hooijdonk-63 gol/12 asist(Kral)

Rebrov-10 gol/25 asist

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Pero Antic derken?
  • 32 yaşındayım

Benim izlediğim en iyi yabancı oyuncu Van Hooijdonk...

Hele ilk sene takıma Ümit ve Tuncay ile liderlik yapması, attığı firikikler, çizgiden çıkardığı toplar.

İlk sene Trabzon deplasman maçı sonrası soyunma odasında daha bir maç kazandık sakin olun vb. gibisinden konuşması. ( belki internette yoktur ama ben çok net hatırlıyorum)

Bu ülkeye gelecek yabancı futbolcu özellikle yaşı 30 ve üstü ise liderlik özelliği olacak kesinlikle. Yoksa bence iş yapamaz kolay kolay. Örneğin bence Alex 'in liderlik vasfı yoktu...
  • Kezman 56 gol mu atmıs
  • Kennet andersson nerde aga

• Rebrov forvet değildi ki? Rebrov o listeye girerse Alex de girer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerem0559

Kezman 56 gol mu atmıs

"Istatistikler 100 ile genisletilmistir."

• Bu adami kalp hastasi falan filan diye diye yollamadilar mi?

• abi 100 maça genişletmek ne ya? 100 e bölüp maç başına yazsaydın bari...

misal kaleciler için yapsan bunu eskiden barcelonadan enke yi almıştı fener.

ligin ilk maçı oynamıştı sadece ve 3-0 yenilince apar topar gönderilmişti.

şimdi 100 e genişletiyorum. yediği gol 300...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

abi 100 maça genişletmek ne ya? 100 e bölüp maç başına yazsaydın bari...

Oncelikle zekaniza hayran kaldim. Bir mühendise bunu aciklamasaydiniz dusunemeyecektim. Tesekkur ederim.

100 e genislettim ancak o listede zaten 1 senenin altinda oynayan oyuncu yok. Hepsi 30-40 mac bandini asmis oyunculardan olusuyor. Yani soylediginiz gibi 1 mac oynamis adama 100 macta 100 gol atmis demeyecektim. O adam zaten oynamamis. Ancak bu listedekilerden hicbirisine, belki Washington haric oynamamis diyemezsiniz.

Ayrica sizin mantiginiza gore bakarsak bjk de barca'ya karsi 1 mac kazanmis, e o zaman 100 macin 100unu de kazanmis diyelim. Var mi mantik ? Yok. Umarim anlatabilmisimdir.

Edit: bazilari 100 mactan fazla oynadi ama onu da 100 e oranladim. Bunu yapmamin amaci performans istatistiklerini esit oranda gostermek. 300 mac oynamis adamla 60mac oynamis adamin oranlari esit olabilir ama golleri esit olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi das Beste vom Besten -- 20 Nisan 2017; 10:23:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: das Beste vom Besten

quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

abi 100 maça genişletmek ne ya? 100 e bölüp maç başına yazsaydın bari...

Oncelikle zekaniza hayran kaldim. Bir mühendise bunu aciklamasaydiniz dusunemeyecektim. Tesekkur ederim.

100 e genislettim ancak o listede zaten 1 senenin altinda oynayan oyuncu yok. Hepsi 30-40 mac bandini asmis oyunculardan olusuyor. Yani soylediginiz gibi 1 mac oynamis adama 100 macta 100 gol atmis demeyecektim. O adam zaten oynamamis. Ancak bu listedekilerden hicbirisine, belki Washington haric oynamamis diyemezsiniz.

Ayrica sizin mantiginiza gore bakarsak bjk de barca'ya karsi 1 mac kazanmis, e o zaman 100 macin 100unu de kazanmis diyelim. Var mi mantik ? Yok. Umarim anlatabilmisimdir.

Edit: bazilari 100 mactan fazla oynadi ama onu da 100 e oranladim. Bunu yapmamin amaci performans istatistiklerini esit oranda gostermek. 300 mac oynamis adamla 60mac oynamis adamin oranlari esit olabilir ama golleri esit olamaz.

amacım polemik çıkarmak değildi sadece daha önce futbolda böyle 100 maça oranlanarak yapılmış bir istatistik görmemiştim, tuhafıma gitti. sense zekana hayran kaldım gibi aklınca dalga geçmeye çalışır ifadelerde bulunmuşsun. ancak senin kendi yaptığın istatistikten haberin yok.

zira "belki washington hariç" demişsiniz ama listede washington zaten yok.

ikincisi 30-40 maç bandını aşmış oyuncular diyorsunuz ama bir adamın 30-40 maç bandını aşması demek oynamış olduğunu da göstermez.
    misal, gökhan ünal bakın bakalım kaç dakika oynamış fenerbahçede? benim hatırladığım her oynadığında son 2-3 bilemedin 5 dakika forma giymiştir. 1 bilemedin en fazla 2 maç 90 dakika oynamıştır belki. yani adam 2 dakika oynuyor ve sen bunu 1 maç sayıyorsun. yine rebrov da buna benzer şekildedir.

o halde gerçekten performans değerlendirmesi yapmak istiyorsan, maç başınadan değil kaç dakikada bir gol attığına bakmak daha doğru olur.

son olarak verdiğin istatistikler için bilgileri nerden aldın bilmiyorum ama yanlışlıklar olduğunu da sanıyorum. özellikle performansı yüksek çıktı diye koyulaştırdığın kezman'a bir daha bak. kezmanın nobreden daha verimli olma ihtimali yok...

edit: "sizin mantığınıza göre bjk barcaya karşı 1 maç kazanmış, o zaman 100 maçın 100 ünü de kazanmış diyelim. mantıklı mı?" diye belirtmişsin de, bunu mantıklı olmadığını 100e oranlamaman gerektiğini söyleyen benim zaten. öte yandan sen ilk mesajında belli bir sayının altında forma giyenleri dahil etmediğini belirtmemişsin. nasıl 100 e oranladığını söylüyorsan bunu da yazman lazımdı ki yanlış anlaşılmasın. bu yüzden 1 maç da oynasa 100 e oranlamış olabilirdin. bunu sen söylemezsen ben bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkmania -- 20 Nisan 2017; 11:26:32 >

• Guiza ve kejmanın size sezon içindeki her iki maçtada aşırtma goller atması oda çok ilginç bence.Özelikle Guiza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 20 Nisan 2017; 13:37:56 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.