Şimdi Ara

2000 Yılından Sonraki Tüm Fenerbahce'li Forvetlerin İstatistikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: brkmania

abi 100 maça genişletmek ne ya? 100 e bölüp maç başına yazsaydın bari...

misal kaleciler için yapsan bunu eskiden barcelonadan enke yi almıştı fener.

ligin ilk maçı oynamıştı sadece ve 3-0 yenilince apar topar gönderilmişti.

şimdi 100 e genişletiyorum. yediği gol 300...

Sistem aslında güzel ama bazı kusurları var Gökhan Ünal 16 asist gibi :D Dakika başına bölmek daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette dakikaya gore hesaplamak daha dogru sonuc verir. Bu konuda hem fikiriz. Ancak istatistikleri transfermarkt'tan aldim ve dakikaya ulasmak oynadigi mac sayisina ulasmaktan daha zor oldugu icin bu sekilde yaptim.

• Washington yok listede

12 Maç 9 Gol

100 Maç 75 Gol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 20 Nisan 2017; 16:11:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde rvp 50 gole katkıda bulunmuş ama hiç katkısı yokmuş gibi davranılıyor . Dakika/skor oranı iyi bence, özellikle pereira döneminde hiç forma şansı bulamamasına rağmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

O değilde rvp 50 gole katkıda bulunmuş ama hiç katkısı yokmuş gibi davranılıyor . Dakika/skor oranı iyi bence, özellikle pereira döneminde hiç forma şansı bulamamasına rağmen.

Pereira döneminde hiç şans bulamamasına rağmen derken ironi mi yaptınız acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

O değilde rvp 50 gole katkıda bulunmuş ama hiç katkısı yokmuş gibi davranılıyor . Dakika/skor oranı iyi bence, özellikle pereira döneminde hiç forma şansı bulamamasına rağmen.

Bence hakli arkadas. Rvp'yi oynatmadigi icin surekli tepki gosterdigimizi hatirliyorum.

• quote:

quote:

Bulamadı tabi. Her maç 80den sonra oyuna girdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 48 maçta oynamış, oynadığı dakika 2936

Lig'de 20 maç ilk 11 çıkmış, Avrupa'da 8

nasıl şans bulamadı arkadaş, dalga mı geçiyorsunuz yahu ?

• quote:

48 maçta oynamış, oynadığı dakika 2936

48 macin sadece 19unda ilk 11de cikmis mac basina ortalama 60 dk oynamis. Biz de bunu soyluyoruz iste :))

• quote:

Orijinalden alıntı: das Beste vom Besten

quote:

48 maçta oynamış, oynadığı dakika 2936

48 macin sadece 19unda ilk 11de cikmis mac basina ortalama 60 dk oynamis. Biz de bunu soyluyoruz iste :))

Lig, Ön eleme, Avrupa ligi ve Kupa göz önünde bulundurulduğunda 48 maçta 33 maç ilk 11 oynamış RVP

bir oyuncunun şans bulması için 50 maç falan mı ilk 11 oynaması gerekiyor hocam ? dikkatinizi çekerim arkadaş ''RVP hiç şans bulamamasına rağmen'' demiş, siz de ''arkadaş haklı'' diyorsunuz...

unutmadan şunu da söyleyeyim, RVP'nin geçen sezon sakatlanıp oynayamadığı maçlar da oldu, yoksa daha da fazla şans bulurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: julyan

quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

En iyisi Nobreydi. Tüm korner ve duran toplar 1-0 dı Fenerbahçe için.

Nasıl yani tüm korner ve duran toplar 1-0 ?

Meselam maç içinde 3 tane korner kullanılsa üçündede gol atsa Nobre yine 1-0 mı oluyordu? 3-0 olur benim bildiğim?

şu trollü 27 hazirana kadar banlamışlar ben de hocası ödev verdi de foruma girmiyordur ödev yapmaktan diyordum meğerse uçurmuşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

quote:

Orijinalden alıntı: julyan

quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

En iyisi Nobreydi. Tüm korner ve duran toplar 1-0 dı Fenerbahçe için.

Nasıl yani tüm korner ve duran toplar 1-0 ?

Meselam maç içinde 3 tane korner kullanılsa üçündede gol atsa Nobre yine 1-0 mı oluyordu? 3-0 olur benim bildiğim?

şu trollü 27 hazirana kadar banlamışlar ben de hocası ödev verdi de foruma girmiyordur ödev yapmaktan diyordum meğerse uçurmuşlar

Aha bu trolle baska bi yerde karsilasmistik. Demek ki bunu is olarak yapiyormus herkes bildigine gore :D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.