Şimdi Ara

2000₺ ye Kadar Full HD 144+ Hz IPS Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online oyunlarda rekabet amacım yok. Öylesine LoL oynuyorum zaten. En az 144 hz istiyorum. Sistemim fhd ye yeterli. (Gtx1660super)
    Va ve tn nin avantajlari bana gereksiz. Canlılığa ve renge önem verdiğim için İPS istiyorum. Çoğu model zaten ince çerçeve ben de ince olsun istiyorum.

Asus, Acer, Aoc (çoğu eski model ama) mesela bu markalar olabilir. Gamepower gibi markalar istemiyorum.
    24 ya da 27 inc bana uygun. 27 inc de pikselleri sayacağımı düşünmüyorum :D
    Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 21 Temmuz 2021; 16:8:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Up

• Forumda herkes konu dışında mı :(

• Ben fazla anlamam ama 2,3 yil önce samsung 144hz ,curved sanirsam va panel diye biliyorum gayet memnunum istersen marka olarak samsung iş görür gibime geliyor.Bilindik markalar ortada samsung msi acer vs geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 22 Temmuz 2021; 9:22:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama curved istemiyorum :(

• Up

• 144Hz + 1ms + IPS + flat panel.

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg2405-24-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-monitor-pm-HB00000PJZI0?gclsrc=aw.ds&&wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri&isFashion=true&gclid=Cj0KCQjw9O6HBhCrARIsADx5qCSFbUI0xWZTn2wOk3Lq7Rr8usJVkKLTVQfoTRPcAZlxEsCjrfwqgrAaAlLKEALw_wcB

• Berkay Eren kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bunda gsync açamıyor muyum ? Bir de bunu sag sol ve ust çerçevesi rakiplerinden biraz kalın mi bana mi oyle geldi mesela yukardaki mesajda bir üye lenovo atmış onunkiler çok ince gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 24 Temmuz 2021; 11:30:19 >
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/monitor/msi-optix-mag274r2.html

Bu nasıl 1 milyar renk diyor 10 bit oldugu icin herhalde. Renkler cok mu fark ediyor 8 bitden 10 bite geçince?

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

https://www.epey.com/monitor/msi-optix-mag274r2.html

Bu nasıl 1 milyar renk diyor 10 bit oldugu icin herhalde. Renkler cok mu fark ediyor 8 bitden 10 bite geçince?

10bit ve 120hz yukarısını DP 1.2 ile kullanamazsın. 144 yada 165hz kullanacam diyorsan 8 bitte kullanacaksın. Dp 1.2 nin bant genişliği yetmiyor.

Monitorde dp 1.2a varmış yine de kullanamiyor muyum ?
    Benim kart anca lol gibi oyunlarda 144-165 hz verir o zaman da 8 bit de kullanacağım yani

• quote:

Monitorde dp 1.2a varmış yine de kullanamiyor muyum ?
    Benim kart anca lol gibi oyunlarda 144-165 hz verir o zaman da 8 bit de kullanacağım yani

144 yada 165hz istiyorsan evet 10bit kullanamazsın. DP 1.4 monitör ile ise hepsini kullanabilirsin.

Monitorun 2 tane videosunu izledim hic biri bunu soylemiyor teşekkürler hocam değerli bir bilgi

• quote:

Monitorun 2 tane videosunu izledim hic biri bunu soylemiyor teşekkürler hocam değerli bir bilgi

Rica ederim.

Bende MSI Creator PS321QR monitörünü aldıktan sonra bizzat deneyimleyip hayret etmiştim.

• Aoc 24g2u(23.8",144 hz, 1ms,ıps)var oyunlarda gayet akıcı, bi göz atmanızı tavsiye ederim, Amazonda 1.897 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 24 Temmuz 2021; 13:14:14 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Piyasaya çıkış olarak cok eski bir model ya ondan onu almasam diyorum yoksa bilinen bir model de.

• 2 hafta önce asus vg249 aldım gayet memnunum 1900 liraydı üstüne 150 lira asus geri ödemesi vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 24 Temmuz 2021; 13:55:22 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.