Şimdi Ara

2000 primera far aydınlatma sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, 2000 model primera 1.6 comfort sahibiyim kısa far aydınlatması çok kötü, elektrikçiye götürdüm baktı ayar yaptı uzun far ampüllerini değiştirtirdi sıkıntı yok dedi ama kısa farların aydınlatması hala çok kötü. yardımcı olursanız sevinirim

• sevgili meslektaşım benim aracim almera ayni sorun bendede vardı osram night breaker plus aldım bu sorun büyük oranda halloldu bunu tavsiye edebilirim standart ampuller çok randimanli olmuyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 2000 model corollamın farları için aynı fikirdeyim.
    Reno 19 europamın farları çok iyiydi..
  • FAR AYDINLATMA SORUNU YAŞAYANLARA ÇÖZÜM:
    Far aydınlatma da çözüm far tasının parlatılmasıdır, nikelaj zamanla su ve havayla temas edince kararır, bunu parlatmak için özel teknikler kullanmak gerekir, kesinlikle piyasada satılan krom sprey boyalarla boyamaya kalkmayın, tüm far ışığınız gider,
    far tasını parlatırsanız, 15 kata kadar ışık farkı yaratırsınız.
    Bu konuda sıkıntısı olanlar benimle iletişime geçebilirler, yardımcı olabilirim.
    basarkavas@gmail.com
    505 798 25 22

• quote:

Orijinalden alıntı: bkdark

FAR AYDINLATMA SORUNU YAŞAYANLARA ÇÖZÜM:
    Far aydınlatma da çözüm far tasının parlatılmasıdır, nikelaj zamanla su ve havayla temas edince kararır, bunu parlatmak için özel teknikler kullanmak gerekir, kesinlikle piyasada satılan krom sprey boyalarla boyamaya kalkmayın, tüm far ışığınız gider,
    far tasını parlatırsanız, 15 kata kadar ışık farkı yaratırsınız.
    Bu konuda sıkıntısı olanlar benimle iletişime geçebilirler, yardımcı olabilirim.
    basarkavas@gmail.com
    505 798 25 22

hala bu işi yapıyor musunuz acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.