Şimdi Ara

2000 model passat 1.8 otomatik sanziman yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba benim 2000 model 1.8 otomatik passatim var bu arac gecenlerde vuruntu yapiyordu sanayide yaptirdim ancak simdi arac belli bi isiya geldiginde dur kalk esnasinda 1. Vitesten bosa dusuyor yani normalde isinsada isinmasada dur kalkta aracin kendi kendine hareket etmesi gerekir ama bu etmiyor yani viteste degil gibi vuruntuda yapmiyor ustanin dedigine gore lpgde surekli kullanmissin ondan dolayi bogaz kelebegi kirlenmis temizlenirde duzelirse degismesine gerek kalmaz dedi siiz degerli ustalarimizdan yardim bekliyorum sizce sikinti nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar yardimci olacak yokmudur acaba...birde bu durum galiba lpg de iken yapiyor bi kac gundur benzinde kullaniyorum oyle bi sikintiyla karsilasmadim nedeni ne olabilir

• 1. vitesten boşa düşmesi lpg ile alakası yok şanzumanda bir sorun var ileri doğru itmemesi rolentisi düşük biraz yükseltilmeli
  • Öncelikle geçmiş olsun. Bunun birçok nedeni olabilir. Lpg de aracın boşa düşmesi mantıklı gelmiyor. aracın 2000 model daha önce aracın baskı balatasını değiştirdin mi, şanzuman yağı durumu nedir ? Lpg filtreni kaç bin km de değiştiriyorsun? Aracın krank sensörünün durumu ve sayılamayan birçok neden olabilir. Aracını musait bir zamanında volkswagen den anlayan bir ustaya götür aracı önce bilgisayara baglat bir baksınlar arıza kodu var mı yokmu vitesin boşa düşmesi şanzuman veya lpg ayarından olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 807280

1. vitesten boşa düşmesi lpg ile alakası yok şanzumanda bir sorun var ileri doğru itmemesi rolentisi düşük biraz yükseltilmeli
    Rolantide olabilir cunku gaza cok ufak dokunusta arac yerinden kalkiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.