Şimdi Ara

2000 model full OPEL zafira LPG li alınırmı LÜTFEN YARDIM??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba fotosu olmadıgından koyamadım 2000 model opel zafira lpg 1.6 full 120.000km de 17.500 tl acaba bu arac alınırmı. sorunları varmıdır? herhangı bır sey olunca elımden kolay cıkarabılırmıyım lutfen yorumlarınızı beklıyorum tesekkurler.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PigleT_TR -- 19 Aralık 2009; 12:05:17 >

• zafiranın tipi falan guzel aslında ama kullanmadıgım ıcın pekte bısey soyleyemem...
  • İyi fiyat almışsınız. Aracın kazası belası bir sorunu yoksa alınır , paşa paşada binilir. Çokta güzel ve zevkli bir araçtır. Benim çok hoşuma gidiyor mesela

1.8 alırsanız bence dahada memnun kalırsınız.

Örnek ilan ;

http://www.sahibinden.com/ogretmenden_cok_temiz_lpg_ruhsata_islenmis-58WQQaXQQ18066095WQQpXQQdisplayitem?
  • aslında benımde aklıma yatıyor ama aracın 10 yasına gırıcek olması yanı eskı olması düşündürücü acıkcası....
  • Onu bunu bilmem o zaman ama 17.500 TL param olsa düşünmeden Seat Toledo tercih ederdim

http://www.sahibinden.com/2003_seat_toledo_signo_1_6-96WQQaXQQ19141798WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 18 Aralık 2009; 20:48:28 >
  • dostum seat cok dusundum ama soyle boyasız kazasız bulmak zor.. birazda eski ama gunumuze uyarlanmıs
    tek dezavantajı 2.elı yok..
  • arkadaslar yokmu gorus bıldırcek vatandaş??
  • Sorunlari var midir demissin 10 senelik aracta sorun cikmamasini beklemek hata olur zaten. Yine de sorunsuz dersen Toyota veya Honda bak derim.
    5 sene kullandik EGR valfi disinda sorun yasamadik Zafira ile. Sorun kismini bir kenara birakirsak. Cok guzel bir arac, ben sattigimiza pisman olmustum. OZellikle uzun yolda cok keyifli. 1.6 motor tabiiki biraz gucsuz kaliyor ama beklentiye bagli. 6 kisi+ full bagaj + port bagaj Bodruma gittik geldik. Boyle bir aile arabasi icin motoru yeterli. 3. sira koltuk mecbur kalindiginda cok ise yarar. Ic malzemesi kalitelidir. Yol tutus basarili fakat bunun icin suspansiyonlari biraz sert yapmislar.
  • egr valfi derken anlamadım?
  • Valla cok detayini bilmiyorum ama iste araba stop ediyordu bostayken ve debriyaja basinca. Goturduk servise EGR valfi dediler, Astra ve Zafiralarda cok rastlanan bir sorun oldugunu soylediler. Parcayi degistirdiler sorun cozuldu.
  • cok onemlı bır sorun deıl o ama aracı kullananların yorumu gerek sana yokmu aracı kullanan vatandaş ya?
  • arkadaşımda vardı kullandım kadarıyla konforu iyi sayılır biraz bana cüssemden sert gelmişti öyle ağır bir kronik arızası yok kullanışı kolay bagajı yeterince iyi ama onun yerine renault espace tabi satan sorunsuz bulursan daha iyi galiba büyük olduğundan metal yorgunlukları pek göze gözükmeye bilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.