P

Çavuş
06 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba fotosu olmadıgından koyamadım 2000 model opel zafira lpg 1.6 full 120.000km de 17.500 tl acaba bu arac alınırmı. sorunları varmıdır? herhangı bır sey olunca elımden kolay cıkarabılırmıyım lutfen yorumlarınızı beklıyorum tesekkurler.....
Arkadaslar merhaba 21.000 nakit 25.000tl ye kadar param var binek(aile arabası) bir arac almak istıyorum ama bir türlü karar veremıyorum lutfen bana onerılerde bulunun cok kararsızım.....

1) 80.000km altında olmalı yada kampanyalar dahilinde sıfır...
2)İkinci eli iyi olmalı
3)2005 ve uzerı model olmalı
gibi kriterlerim var lütfen ALLAH RIZASI ICIN güzel onerılerınızi bekliyorum.....
Arkadaşlar merhaba abime araba alıcaz fakat bu 2si arasında kaldık(SEAT TOLEDOMU COROLLA 2003+ Mı?) hangisi iyidir. İkinci eli nasıldır????. Kronık sorunları varmı? yakıt tuketımı? birde 100bin üstünde alınırmı ??

YOrum yazanlara sımdıden tesekkurler....

Arkadaşlar merhaba ist'da yaşıyorum. Geçende bir kaza yaptım ve ucuz attlattım. cip kullananların gösterişten çok güvenlik amaçlı kullandıklarını bir nebzede olsa anladım.. Bunun için cip almayı düşünüyorum. Q5, xc60 ve Landrover freelander arasında kaldım sizce hangisini seçmeliyim?
Güvenlik ve konfor benım için onemlı araziye çıkmıyorum.şehiriçi ve sehirdisi kullanıyorum simdiden yorum yazanlara tesekkurler...

100km hızla el frenini çekersek nolur? Geçenlerde bir yabancı kanalda buunun uygulamasını yapıcaklardı ama izlemeyedim aklıma takıldı..
Merhaba arkadaşlar Halk arasında konuşulan uzun zamandır dile gelen bir söylemlerden biriside FORD'TAN İNİP HYUNDAİ'YE YADA FİAT'A BİNİLİRMİ?
fordun kalitesine yol tutuşuna gidişini... vb. tatmış olan bir kişi sözü edilen markalara binmelimidir? binmemelimidir?? :))

YANİ KISACASI BU KONU HAKKINDAKİ YORUMLARINIZ DÜŞÜNCELERİNİZ???
Merhaba arkadaşlar Bende 2008 model TOURNEO CONNECT VAR
(http://forum.donanimhaber.com/m_35493684/tm.htm)

Araçtan çok memnunum fakat ticari olması yani vergisinin fazla olması sebebiyle satmak zorundayım.Araç cok güzel gerek yol tutuşu gerek kaçısı ama satmak zorundayım. Sadete gelmek gerekirse bu aracı sattıktan sonra bana nasıl bir arac tavsıye edebılırsınız? 26.000tl yi geçmeyecek Tavsiyelerinizi bekliyorum ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:.....[:o

focus
corolla
megane düşünüyorum şimdilik....
Arkadaşlar merhaba Benım connectde satılık ilgilenenler pmden ulasabılır.
2008 ocak cıkıslı .75hp 1.8 TDCİ motora sahip. aytozu gri tek kapı sigara içilmemiş daha içinde yeni kokusu var.Tüm bakımları orjinal servisinde yaptırıldı.Sorunsuz masrafsız 21.km de (21.000TL) istiyorum pazarlık payı var ..... TEŞEKKÜRLER::

http://img263.imageshack.us/img263/8539/s7300278.jpg
Merhaba arkadaşlar maddi durumumum iyi olmadıgı icin mp3ü olan 6230i telefonunu aldım fakat hafıza kartı bildiginiz gibi mmc kart ve bunun 512 liğini piyasada bulmakda zorlandım acaba 1GB LIK KART TAKSAM NE GİBİ SORUNLAR OLUR? bazıları cok yavaslar dıyor bazıları bısey olmaz dıyor bu konuya bır acıklık getirelim lutfen.....
ardremda char kasmaya karar verdım fakat hanıg charı accama kaar vermeedım

asas acsam ıtemlerı cok pahalı
warrıor acsam mana can ayarlaması zor ve damagelerı az
prest acsam
ınt olsam canım sıkılıo atack yapmak ıstıom
str olsam cok damage yıyıom
mage olsam cok bılmıyorum ve oda cok yıyıomus galıba

lutfen yardım edın beyler sımdıden tesekkurler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 64
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.454 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.