Şimdi Ara

2000-2500 TL Bütçe ile telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi 2000-2500 lira arası bütçem var hangi telefonu almalıyım.Aklımda XZ Premium vardı fakat araştırdıkca güncellemeler ile gelen bir sürü hata ve şikayetle karşılaştım.Bu mesele aklımı çok karıştırdı.Sizin tavsiyeniz nelerdir ? Şimdiden teşekkürler

• oneplus 5t bakabilirsiniz ya da mi mix 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lg02561 -- 26 Şubat 2018; 18:27:21 >
  • Huawei mate 10 lite araştırdım.Gayet aklıma yattı. Ne dersiniz ? Alınır mı...
  • krsdhan kullanıcısına yanıt
    2200 lira değilmiydi o telefon xz1 alınabiliyordu biraz daha koyarsan snapdragon 835 li model bak derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti35

Şiddetle HTC U11 tavsiye ederim.

Ses
    Kamera
    kulaklık
    kalite
    performans

Kesinlikle memnun kalırsınız.

Diğer fiyat aralığında telefon önerilerim için:
    www.facebook.com/mustafaninteknolojigunlugu.com

...

pek fotoğrafçılık bilgim yok bu sebeple iyi telefon kamerası aklımda çift kamera olarak yer etti.
    kamera anlamında HTC U11 tatmin eder mi?Ben 2 kere op5t aldım ikisinide iade ettim ölü piksel yüzünden.
    sosyal medya için kullanacağım genelde bokeh efecti felan hojdur fakat kamerası op5t'nin altında olmamalı.
    hala öneriyor musunuz?

• riaz kullanıcısına yanıt
    Çift kamerası olmadığı için bokeh efektinin ne derece olduğunu bilmiyorum.
    Fakat görüntü kalitesi için DXO mark'tan 90 puan alan bir kamerası mevcut.

İstemiş olduğunuz özellikleri videolu incelemelerle ararsanız daha net bildi alabilirsiniz.
  • hocam sony xz premium 1-2 gün kullanma sansım oldu. yeni takaslamıştım arka kapağında bir acıklık vardı aldığım kişi farkında değildi servise gönderdim bir sorun cıkarsa geri iade edeceğim tanıdık birisi aldığım kişi. Şunu diyebilirim tek kelimeyle "uzay mekiği" aşırı hızlı ve performanslı aynı zamanda da çok kullanışlı. Son sürümüyle kullanıyordum her hangi bir sıkıntı yoktu bence almalısın. Sony xz1 e de bakabilirisin ben takasla aldığım için bunu buldum ama xz1 benim daha hoşuma gidiyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krsdhan

Huawei mate 10 lite araştırdım.Gayet aklıma yattı. Ne dersiniz ? Alınır mı...

Şu an mate10 lite kullanıyorum tek kelimeyle sorunsuz gayet memnunum. Sony xz1 de düşünebilirsin oda iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technotronic kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 2 aydır telefon araştırıyorum. Huawei mate 10 lite sıfırı 1800-1950 tl civarında.Sony XZ Premium kafamdaki ilk telefondu halada öyle.2.el 1-2 aylık hatasız full kutulu faturalı garantili cihazlar 2000-2200 arası sıfırı ise 2600-2800 aralığında.XZ Premium alacak olursam 2.el tercih ederim.Huawei mate 10 lite'da kafamı kurcalayan işlemcisi ve hoparlörü.Fakat Sony XZ Premium kullanıcı yorumlarını okuduğumda her güncelleme ile gelen sorunlardan yakınıldığını gördüm.Çok kararsızım vallahi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • krsdhan kullanıcısına yanıt
    sony xz1 al hocam ben xz premium kullanıyorum pek sevmiyorum sırf arkası cam olduğu için
  • Mate 10 lite o parayı hakeden bir telefon olduğunu düşünmüyorum. Sony xperia xz1 alınabilir. Yada ithalatçı garantili mate 10, htc

u11 ve note fe benim tavsiyemdir çok araştırıp kendimde bütçeden dolayı xperia xz modelini almış bulunuyorum. Biraz daha bütçem

olsa kesinlikle yazdığım modellerden birini tercih ederdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.