Şimdi Ara

200'ün altında en iyi görüntü kalitesini elde etmek için nelere dikkat edilmelidir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hey kamera topluluğu… Umarım biri beni doğru yöne yönlendirebilir. Yakın zamanda orta ölçekli bir kâr amacı gütmeyen kuruluş için tüm pazarlama/iletişimleri devraldım. Web siteleri, broşürler vb. için mükemmel kalitede fotoğraflar elde etmek için bir kamera almak istiyorum ama kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak gerçekten 200 dolardan fazla harcayamam. Ben bir fotoğrafçı değilim, daha çok grafik tasarım yapıyorum ve bu fiyata oldukça yüksek kalite verecek bir şey alabilmemi sağlamak için hangi özellikleri aramam gerektiğinden emin değilim (açıkçası bir profesyonelden çok uzak/ süper dslr). Şimdiden teşekkürler.

xender.vip
    Xender – Download Xender App for Android, iOS, PC & Mac 2019
    https://xender.pro/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayumi37 -- 4 Ekim 2022; 5:50:9 >

• Hey orta ölçekli bir kâr amacı gütmeyen kuruluş satın alan arkadaş, 200 dolara nerdeyse hiç seçenek yok gibi. O nedenle sahibinden sitesindeki Samsung NX 300 yada 3000 serisi makinelere bakabilirsin. Tavsiye ederim.

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt

Hocam bot hesap o

Edit: Sanırım sen de ironik cevap vermişsin  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevfikteo -- 5 Eylül 2022; 15:58:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.