Şimdi Ara

200 TL değerinde tam 6 Batman oyunu ücretsiz oldu! Epic Store'dan büyük kampanya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunlar halihazırda bedava verilen oyunlar.

200 TL değerinde tam 6 Batman oyunu ücretsiz oldu! Epic Store'dan büyük kampanya

Bunlar da 26 Eylül'de bedava gelecek olanlar.

200 TL değerinde tam 6 Batman oyunu ücretsiz oldu! Epic Store'dan büyük kampanya

Ne diyelim Epic Store adamdır.

• Uzundur ücretsiz oyun dağıtıyor. Sebebini bilen var mı?
  • Bedava oyun? Hemen saldırıyorum!
  • Beleş oyun oynanmasa da güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lego Batman ilk oyun çok güzel gözüküyordu ama sürekli oyunda atıyor, diğerlerine geçiş yapıyorum.

• İyi ki Epic Games çıkmış

• Deneme

• Valla helal olsun ne diyelim adamlar milletin gönlüne girmek için şimdiye kadar 1000 liralık oyun dağıttılar. Bir de adam akıllı tasarıma ve kategorilere sahip launcher yaparlarsa steam'i yakalarlar.

• Bunlar kafayı yemiş.

• Epic games kurulduğundan bu yana vermiş olduğu ücretsiz oyunların hiç birini kaçırmadım.Allah razı olsun kütüphane bedava oyun doldu.Ama insanda bir huzursuzluk meydana geliyor , sanki kendini borçlu hissediyormuşsun hissi uyandırıyor.1 veya 2 tane ücretli oyun satın alıp duygu yoğunluğumu bastırmayı düşünüyorum.İyi ki varsın EPİC GAMES.

• Epic insanların epic mağazasında bir oyun arşivine sahip olmasını istiyor bu sayede epic games2ın bilgisayarlardaki yeri sağlamlaşacak. Kaz gelecek yerden tavuğu esirgemiyorlar.

Steam bu oduklukta devam ederse bu yaptıklarının meyvelerini uzun vadede toplarlar.
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Mantıklı baya. Teşekkürler.
  • Gelecek ay borderlands 3 bekliyoruz. Hadi epic yaparsın :)

• Bende steam yerine ordan almak istiyorum cidden borçlu hissediyor insan dediğin gibi 😁

• Aldık bakalım, kaçmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların şakası yok, efsane.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartım yandı belki seneye ekran kartı alır oynarım diye aldım kütüphaneye. Adamsın Epic Games.

• Teşekkürler oyunu oğlum için aldım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.