Şimdi Ara

[+200 KİŞİ] Dövüş sporlarıyla ilgilenenler buraya!...DH Fight Club (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
35
Favori
326.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

El_Karus_midyat,

Topicten uzak dur lütfen. Dövüş sporlarını da salla, сidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Diablo -- 7 Temmuz 2008; 23:28:56 >
  • Eee, şey, güncel.
  • Up x 5
  • http://www.metacafe.com/watch/129006/muay_thai_vs_taekwondo/

bu da benden olsun tekvandocu haşat ediyo muay thai ci artisti

• Up.
  • Ben öğrenmek isterim ama bana ne uygun bilmiyorum siz söyleyin (gruba ekle)

Boy:1.81
    Kilo:91.5 (Omuzlarım geniş sayılır)

Bikaç kere kavga ettim tabiki , ama tekniksiz omuz yumruk falan atarım , güçlüyümdür ama hızlı olduğumu söyleyemicem boks moks diyolar gına geldi, bikere ufak tefen bi arkadaş geldi bak ben tekvandoya gidiyom dedi bak kolumu tut dedi tuttum çevirmeye çalıştı öğrenene kadar denememek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faik Ş. -- 8 Temmuz 2008; 12:10:59 >
  • Ekledim.

O dediğin tür arkadaşlara ben lamer demeyi tercih ediyorum, bakın ben dövüş sporu öğrendim, önüme çıkanı yerim diye geçinen. Al daha dün bir tanesi mesaj attı buraya işte.

Hız kazanılabilir. Ben senden biraz daha uzunum, aynı zamanda daha kiloluyum. Kung Fu'ya başlayıp da kısa sürede hız kazanabildim, vücut esniyor, güçleniyor, hızlanıyor.

Ama senin yapına Muay Thai daha uygun görünüyor (hem fiziksel yapına hem de zihinsel yapına). Hangi şehirdesin onu söyle, ona göre bakayım sana Muay Thai.
  • Ulus-İstanbul (Zihinsel yapı derken omuz yumruk atma isteğimmi? )
  • Bir video da benden.

2007 de Karate milli takımımızın başarısı.

http://www.youtube.com/watch?v=FYzf4k9SPvw

ktunnelden girebilirsiniz.
  • Bu arada bizim eski evin yanında bi hoca bi çocuğa ders veriyodu , hocaya sormuştum sert savunma demişti ... sonra arada kaynadı gitti
  • Üsküdar'da var istiyorsan Muay Thai, hatta ben gidiyorum ve öneriririm ama ters düşüyor sana.
    Ulus çevresinde araştıracağım.
    Zihinselden kastım sen kısa sürede sonuç almak isteyen birine benziyorsun (benim gibi), o açıdan Muay Thai daha uygun olur sana. Ayrıca güç ağırlıkta, ben de pek hızlı sayılmam, bu yüzden Muay Thai tercih ettim.
  • Gelebilirim ama Ulus civarı bulursan daha iyi tabii , aslında hızlı koşabilirim ama haraketler falan hızlı değil , bütce ise 100 ü geçmesin yeter
  • Aaaa dur lan. Birşey hatırladım.
    Metrocity'nin oralarda Muay Thai vardı, aylığı 100 YTL'den, hocalar da yabancıydı sanırım, gayet kaliteli bir yer.
    Ama eylülde açılacakmış. Aradım bizzat. Tatile girmişler.
  • Benide al hacı boks ve kickbox maçlarını hiç kaçırmam
  • Aylığı 100 , yabancı hocalar, çok iyi saol bu arada biraz baktım bu muay thai tay boks mu? (Tay boks yazdığım için özür yazılıma bakamıycam )
  • Ayrıca hadi sen benden uzunsun ve kilolusun ama , benim yaş 15 daha seninki?
  • Boks izlemem ama uzakdoğu sporlarıyla ilgilenirim Benide alın
  • Centilmen Futbolcu,
    Ekledim hacım.

darksoul,

Ben 16. Thaibox diye yazılıyor o dediğin, ama o Muay Thai'den farklı. Muay Thai'de dizler, dirsekler, kafa, kol kemiği (blok almada), kaval kemiği (blok almada ve saldırmada), yumruklar, tekmeler kullanılır. Thaibox'ta ise dirsekler ve kafa kesinlikle kullanılmaz. Ayrıca sadece bir adet diz atma çeşidi vardır. Muay Thai'de 7 çeşit diz atma vardır.

Kısaca Muay Thai'nin evcilleştirilmiş Avrupa versiyonu diyebiliriz.

Sultan Meliksah ekledim seni de.

Bir de:

LÜTFEN KODLARI İMZANIZA EKLEYİN ARTIK!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Diablo -- 8 Temmuz 2008; 13:05:12 >

• Eklicem eklemesinede imzayı değiştirmek zor geliyor.

edit:sayfa başıı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daNGe® -- 8 Temmuz 2008; 13:07:41 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.