Şimdi Ara

[+200 KİŞİ] Dövüş sporlarıyla ilgilenenler buraya!...DH Fight Club (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
35
Favori
326.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakıyorum şu an imzana bence rahatça sığar. Olmadı resmi kaldır, nolacak canım dövüş mü daha önemli -25 yaş mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Diablo -- 8 Temmuz 2008; 13:10:57 >
  • aha değiştirdim gerçi biraz daha ayar çekmek gerek ama eve gidince artık.
  • Hacım benim bea.
    Resmi de sonra ekleriz artık napalım sağlık olsun.
    Bu arada öbür arkadaşlar, durmayın lütfen, siz de ekleyin.
  • Linki koydum , resmi bu resimden sıkılınca koyarım
  • Eh neyse, ona da şükür.
  • Şu imza resmini değiştirip daha değişik ilgi çekici birşey yapsak daha güzel olur bence.
  • Valla düşündüm düşündüm Fight Club adına da uygun olsun dedim onu koydum. Başka nasıl birşey yapabiliriz ki? Mesela iki tane dövüşçüyü ekstrem bir şekilde kavga ederken mi koysak? Uçan tekme, uçan diz, havada döner tekme falan filan...
  • olabilir tabiki ayrıyetten her spor dalına özel bir imza olabilir yine fight clup yazar ama resmi ornegin karate için karate resmi veya tae kwon do için ayrı öyle birsey olursa biraz uğrastırır ama güzel birşey olabilir.

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daNGe® -- 8 Temmuz 2008; 13:39:07 >
  • Tamam. Dediğin benim de aklıma yattı. Zaten burdaki sporlar kaç tane ki, ben bulurum. Kickbox var, Tae Kwon Do var, boks var, Karate var, Muay Thai var, Judo var, Kung Fu var, Capoeira var, Kwon Ho var. Çok azmış. Ama ben bulurum gene de, dur Google bekle beni ananı ağlatacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: El Diablo

Tamam. Dediğin benim de aklıma yattı. Zaten burdaki sporlar kaç tane ki, ben bulurum. Kickbox var, Tae Kwon Do var, boks var, Karate var, Muay Thai var, Judo var, Kung Fu var, Capoeira var, Kwon Ho var. Çok azmış. Ama ben bulurum gene de, dur Google bekle beni ananı ağlatacağım.

Hadi bakalım sonunda güzel birşey ortaya çıkacağa benziyor.

• Yaz benide. Capoeira yapıyıorum.

•  [+200 KİŞİ] Dövüş sporlarıyla ilgilenenler buraya!...DH Fight Club

Birkaç tane buldum googleden fakat boyutlarının ayarlanması lazım fazladan seçenek olsun şimdi fazla yardımcı olamıyorum akşam eve gidince daha çok yardımcı olabilirim.

• ru3acava eklendin.

Resimler de eklendi, sadece Kwon Ho bulamadım. Onu da bulacağım en kısa zamanda. O kadar uğraştık sizin için resim hazırladık yine imzanıza koymazsanız darılırım.
  • selam aleyküm bende dövüş sporları ile uğraşıyorum yaptığım sporlar ve derecelerim kickbox dan 1 sanshou wushu kırmızı kuşak muay thai 9.kan aktif olarak maçlara giriyorum k1 ve muay thai de derecelerim var
    saygılar
  • Oooo vaay.

Aramıza hoşgeldin.

Lütfen imzaya Muay Thai ya da Kickbox resimlerinden birini ekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Diablo -- 8 Temmuz 2008; 14:16:47 >
  • teşekkürler
  • DH Fight Club yazısını da hemen resmin altına bir boşluk bırakarak eklesen süper olurdu.
  • ekledim
  • Teşekkürler.

Sen ayrılma akşam soru yağmuruna tutacağım seni.
  • kıckboks...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.