Şimdi Ara

200 bin km'de, Hasar kayıtlı, değişeni boyası olan araç aldım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
6
Favori
11.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogretmenht

20 daha koysan sıfır corolla alırdın. Hayırlı olsun.

arabayı alan arkadaş satış ilanı açsın. araç satılınca sende 20 bin koy toyota alsın. ne kadar kolay söylediniz öyle 20 bin daha koysan sıfır toyota alırsın diye :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan birisi evinin önünde bir kaç saatte deri direksiyon dikmişti. İsterseniz döşemeciler de yapabilir..

Hayırlı olsun, kazasız belasız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 bin tam bi psikolojik sınır bizde 199 bini geçince araba pert çöp oluyo bi anda. Son sahibi olursun binemezsin sanayiden çıkamazsın tekerleğin bile çıkar giderken araba ortadan ikiye bölünür hız yaparsan. Hani sıfır araba alırken 200 binden sonra araba kendini imha edicek deseler satışlarda bi değişiklik olmayacak o denli düşünme yoksunu insanlarımız var bu konuda o tiplerden kaynıyo işte. Güle güle binin aracınıza.
  • Öncelikle hayırlı olsun Aracınız pırıl pırıl görünüyor.

Yalnız japonların içerisinde diğer japonların kıyasla subaruların daha sorunlu olduğu söyleniyor. Ve sorumsuzluk verilerinde bu şekilde olduğu görülüyor. Umarım siz sorun yaşamazsınız.

• hayırlı olsun güzel araç

benim araç da 147 bin km oldu. bu gidişle (maddi durum) devam edeceğiz. daha korkutacak bir sorunla karşılaşmadım.

200bin olduğundan yakıt boruları, fren hidrolik borularına filan baktırmakta fayda var. yaşlandıkça gevreyebiliyor.
  • Boya gorsun arac neden bu kadar takiliyorsunuz ki? Yurt disinda boya gormus diye degeri dusen arac yok. Yeterki orjinal boya vurulsun. Orjinal olduktan sonra boya vurulmasi bence daha iyi. Evinize de boya vuruyorsunuz ev alirken boya yapilmis bu eve diyip almamazlik mi yapiyorsunuz!

Gule gulle kullan kardesim hayirli olsun

• elemanın biri alınmış ama 2008 model clioya 43 bin veren varmı ciddeneğer varsa bayaa zenginmiş

• Kmsi problem olmayabilir evet fakat hasarın nerde olduğu önemli. Neden tavanda yada şasilerde bişey olmasın diyorlar; bende hasarlı bir araba almıştım zamanında, hoş hasarlı olduğundan haberim yoktu ama.. araba sürekli sola çekiordu, ortalamanın biraz daha üstü süratlerde yolun genleşmesi için atılan kesiklerden “hafif” direksiyon kırık dönmeme rağmen atıyordu araba. Burdan aerodynamic bozulması olduğu farkettim. Muhtemelen rüzgar artık eskisi gibi fabrika çıkışı öngörülmüş şekilde geçmiyordu arabadan. Sonuç olarak şehir içi hoız limitlerinde problem çıkmasa da biraz hızlanınca titremeler ve kaydığında rahatça toplanabilecek olan bir araba bile eğer aerodynamiği bozulduysa toplanmıyor. Beklenmedik hareketler yapıyor. Dikkatli olmanızı öneririm. Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız sürüşler nasip eder inşallah.. ama dolu arabaymış. Fiyatı uyguna çok uyguna geldiyse dikkatli şekilde aürülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJavadi -- 21 Eylül 2017; 12:48:32 >

• yakuza001 kullanıcısına yanıt
    Gunes yaniginin boyanmasi var, bir de kaza yapan aracin boyanmasi var.

Nicin boyandigi onemli.

• 43 bine bomboş saçma sapan ama hiç değişeni olmayan araba alacagına bunu almak bencede mantıklı.

şahsen ben zaten bu insanları anlamakta güçlük çekiyorum. ne var yani araç boyalıymış yok kaza olmuş. bilmemne
    arabanın eger sizin kullanacagınız dönemde sorun cıkarmayacagını zırt pırt masraf etmeyeceginizi biliyorsanız
    bence boyadır ufak tefek hasardır bunların hiçbir önemi yok.

türkiyede ki saçma mantık beni benden alıyor. arabanın orjinalliği bozulmasın diye boyatmayan adam var. çirkin görüntü varsa temiz bakımlı olsun diye boyatmanın ne gibi bir problemi olabilir. bir aracın bakımlı olması daha iyi değilmi ?
    sizin dürüstlüğünüz olduktan sonra her mal alınır satılır. insanın niyeti iyi olsun...

hayırlı olsun güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 21 Eylül 2017; 13:41:58 >
  • hayırlı olsun bende ilk arabam olarak full boyalı 10000 hasar kayıtlı 207+ buldum almayı düşünüyorum henüz hala kararsızım 70.000km 2012 model araba kullanmayıda pekiştirmeliyim trafiğe çıkmadan evvel fiyat 23k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 21 Eylül 2017; 15:50:37 >
  • Hayırlı olsun arkadaşım, güle güle bin arabana. Allah kaza, bela, ceza vermesin. Az yaksın, çok kaçsın.

Yazan: 200 binde mondeo alıp lpg takan ve 352 binde hala kullanan biri
  • husock H kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede 2-3 yıl araba kullanıp da çiziksiz orjinal değişensiz boyasız yazan herkes yalan söylüyordur. Ya daha geçen sokakta park halindeki araca köşeyi dar dönüp çarptılar. En saçma yerde bile kaza oluyor ülkede ya da manyağın biri gece anahtarı takıp çizip gidiyor. Önden arkadan darbe yemedikçe bunun kapısında boya var diye almamak da garip geliyor.

• Hayırlı Olsun Hocam.Allah kaza bela vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turcoblanco

quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Hayirli olsun xT neden tercih etmediniz ?

XT'ler yaklaşık 80 bin lira hocam ben bu aracı 43 bin liraya aldım.

Hayırlı olsun keyifli surusler

• Benimde hayalimdeki araç.hayırlı olsun.kullanım paylaşımlarınızı bekleriz.bilende konuşmuş bilmeyen de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Hocam merak ettiğim şaşelerde oynama olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz ?

aynı şeyi bende soracaktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Hocam merak ettiğim şaşelerde oynama olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz ?

Ben anlamam hocam şaselerde oynama var mi diye. Bosh Car serviste expertize soktum şasede hasar olmadığı söylendi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Bu konudaki asıl bomba şanzuman. Klasik 4,ileri aisin marka tork konvertörlü şanzumandır o. Satan da bunun sorun çıkartma arefesinde olduğunu bilerek satmıştır muhtemelen. En fazla 20.000 km. sonra 6000 ila 24.000 TL arası bir şanzuman arızasına hazır olun derim. Motor çok önemli değil bir şekilde yapılıp itelenebilir. Ama otomatik vitesi patladığında kimseye yutturamazsınız.

Kimseye kusurlu mal yutturma tarzında düşüncem bu yasıma kadar hiç olmadı bu düşünce yapısı bence karakter meselesi. Sanzimanini da kontrol ettirip aldım. Bakımları zamanında yapılmış Tork konvektorlu bir sanzimanin omrunun 200 bin km olduğunu düşünmüyorum teşekkürler

• Hayırlı olsun güle güle binin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.