Şimdi Ara

200-2001 model Jeep Grand Cherokee -- USTA tavisyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2000 veya 2001 model grand cherokee 3.1 td almayı düşünüyorum. Önerir misiniz, görüşleriniz nelerdir?
    Piyasasa 30bin-35bin civarında ama benim istediğim tüm özellikler var: Dizel, otomatik ve 100 km'de 10 lt kadar yakıyor.

Jeep'ten anlayan usta önerir misiniz? Bulduğum araçları bir gösterip yolda kalır mıyım sormak için :)

• 3.1 td motor çok sorunluymş onun yerine 2.7 olanına bakın . ben çok baktım bu araçlarada . artık tam sorun çıkarma vakitleri şahinden hallice kıvama geldiler yaşları itibariyle. bulaşmamak lazım
  • ucuß3 kullanıcısına yanıt
    merhaba jeep kullanıyorum ve memnun um .ama servıs ve ustanızın ıyı olması lazım
    ben ıkı aydır gıttıgım servısten memnun um
    2 yıl önce aldığım Jeep grand choroke aracım kullanıcı hatasına bağlı olmaksızın arızalanmıştı. Garanti kapsamında arızalanan aracım için net bilgi alamadığım gibi benide bu konuda çok üzdüler .internette dolaşır iken yeni açılmış olan MENGERLER DAVUTPAŞA LARJ servisini fark ettim ve randevu aldım .Acıkcası hoş güler yüzlü ve işinin ehli olduğunu fark ettiğim kişiler beni karşıladılar , en azından artık karsımda beni muhatap alan ve sorunumu çözmeye çalışan bir ekip vardı.Sağ olsunlar ustalar sihirli değnek misali sorunumu kısa çözdüler ve aracıma suan sorunsuz bir şekilde biniyorum.Teşekkürler MENGERLER DAVUTPAŞA LARJ servisi .ARKADAŞALAR BENCE FARKI YAŞAYIN MEMNUN KALACAKSINIZ
  • SERKAN BEY MERHABA BENDE ALFA ROMEO VAR MENGERLER DAVUTPAŞAYA GÖTÜRDÜM

BENİM ARACIN KONTAĞINDA BİR SIKINTI VARDI.

MENGERLER DAVUTPAŞADA SORUNUM ÇÖZÜLDÜ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.