Şimdi Ara

200.000 Liraya kadar araç tavsiyesi. (Kanuna göre 2. Kez editlendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
10.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahibinden.com da engelli indirimiyle alınmış ikinci el araçlar var onlara da bakabilirsiniz, mesela;
    2016 Model Mercedes C-180/AMGİlan No: 522860403https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-engelli-plakali-araclar-otomobil-2016-model-mercedes-c-180-amg-522860403/detay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öncelikle çok geçmiş olsun. Allah şifa versin.

5 yıl sonra satarken kar etmek için en pahalı aracı almak riskli olabilir. 5 yıl sonra satabilmek için mahkeme kararı gerekiyor bildiğim kadarıyla. Hakime bağlı her şey. Bu araba ihtiyaçlarınız için yeterli, değişmeye gerek yok diyebilir. Bunları geçen sene duymuştum. Değişmiş olabilir kanun. Satış prosedürünü de inceleyin iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apache Air Fighter

quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

Forumda bir arkadaş engelli indirimi ile 2.0 motora sahip Subaru forester aldı yakın zamanda, forumda konusu mevcut

Hocam herkes başka birşey söylüyor ya ama bu iyi oldu. Birde forester hariç 200 binin altında 2.0 araç yok başka bildiğim.

Mazda cx-5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Subaru Forester kullananlar genelde memnun;sağlamlığı, yol tutuşu ve çekişi beğeniliyor. Suzuki Grand Vitara yeni kasa da güzel olmuş, biraz daha büyütmüşler kasayı. Tabii büyük şehirlerde bunların yetkili servislerinde tamir sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pej -- 21 Mart 2018; 20:46:59 >
  • _kartal_07 _ kullanıcısına yanıt
    Son kanun çıkmadan önce alınmıştır, bir önceki kanunda fiyat kısıtlaması yoktu sadece motor hacmi 1.6 dan yüksek olmayacaktı

• sipsibjk kullanıcısına yanıt
    O kanun değişti 2018 itibariyle,silindir hacmine bakılmaksızın,200.000 tl'ye kadar(tüm vergiler dahil)alınabiliyor.
  • Merhaba benim de engelli kızım var. Oğlunuzun engeli nedir?
  • Antalya kullanıcısına yanıt
    serebral palsi

• quote:

serebral palsi

Allah acil şifa ve sizlere sabır versin inşallah. Oranı yüksek bulduğumdan sormuştum. Bizimki otizm %80.
  • göz rahatsızlığı olan birisi ötv indiriminden yararlanabilir mi arkadaşlar. Yararlanan arkadaşlar engeli yazabilirler mi? Kardeşim gözlük kullanıyor, iki gözüde yaklaşık 8,5 numara, askerlik için muayeneye gittik fakat çürük verdiler. Hastanede ötv indirimi için gelenleri görünce aklıma geldi. Gözden dolayı ötv indirimi verirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

quote:

serebral palsi

Allah acil şifa ve sizlere sabır versin inşallah. Oranı yüksek bulduğumdan sormuştum. Bizimki otizm %80.

Amin hocam sizede

• ntticaret N kullanıcısına yanıt
    Dostum,"göz" den dolayı alamaz,puanlama da başka rahatsızlıkları da var sa %90'geçtiği an faydalanabiliyorsunuz(bildiğim bu, sizi yanıltmayayım yinede)
  • hocam son durum nedir? benimde 5 yıl temmuzda doluyo.
  • Antalya kullanıcısına yanıt
    Allah şifa versin ,hem size hemde kızımıza kolaylıklar ihsan etsin.
  • Amin arkadaşlar Allah hepimizin yardımcısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

hocam son durum nedir? benimde 5 yıl temmuzda doluyo.

Hocam 2.0 araç yok. Forester ve cx5 alabiliyorsunuz sadece. Ben 1.6 Dizel insignia ya kaydım şuan.

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    BMW’den fiyat aldınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

BMW’den fiyat aldınız mı?

Dizel en ucuz 240 bin lira dediler 3.20d. Zaten 1.6 dizeli yok. Vw'de 2 bin lira bile düşmüyor. Skoda az düştü. Max 5 bin iniyorkar 2.0 dizel araca

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    318i için fiyat aldınız mı peki?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.