Şimdi Ara

200.000 bütçeli ikinci el SUV tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Qashqai ve Kadjar arasında kaldık, ikinci el dolu paket araçlara bakıyoruz sizlere danışalım dedik.
    İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlliedSL -- 19 Mart 2020; 11:59:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. elde o rakamlara çıkıyorsanız temiz bulabilirseniz ben olsam Koleos alırdım.
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam koleos çok güzel ama piyasası 250 bin civarlarında o yüzden onu eledim

• Sıfır C segment fiyatlarına cok uzak değilsiniz.
  • kadjar kullanan arkadaş tavsiye etmedi, icon vardı zor sattım kurtuldum dedi. ben de yakın fiyatlara bakıyorum bir iki aydır.

kaşkayi de 2016 platinium premium pack var mahalleden arkadaşta en ful modeli ama koltukları bir Civic kadar rahat değil diyor arkadaş. 2017-2018 ve sonrasında makyajla birlikte iyileştirilmiş dedi bir komşumuz da, bir dönem kullanmış makyajlı olanını. ben test etmedim.

Tucson Elite ve Sportage Premium bakıyorum 2018 modellere. bir bakın bence siz de. benzinli ve çok yakıyor ama... dizel yok o yıllarda, dizel sonradan çıktı ve ancak boş paket bulunuyor o paraya maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 19 Mart 2020; 13:10:46 >
  • 200 bin vereceğim kadjar ve qashqai ye bineceğim olmaz olamaz :)

Forester, XV, Tucson en mantıklı araçlar. Ben şahsen bunlardan birini tercih ederdim. ki bende forester var :)
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam tucson çok güzel ama yakıt konusunda güvenemiyorum, en son kadjara taktım galiba bu gidişle kadjar olacak 180 bin bantlarında

• Vergisi ve yakıt tüketimi fazla, hemde 10 yıllık araca o parayı vermem sırf markası için. Kadjarlara bakıyorum denk getirirsem alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Vergisi ve yakıt tüketimi fazla, hemde 10 yıllık araca o parayı vermem sırf markası için. Kadjarlara bakıyorum denk getirirsem alacağım
    MTV'si yıllık 3177 lira. 200 bin bütçe için çok sayılmaz, ki araç bütçenin 25 bin altında ona sayabilirsin. Yakıt tüketimi şehiriçi 10-12 litre yakar, bana göre fazla değil. Araç 10 yıllık da olsa multimedya hariç kadjardan fazlasını bulursun. 2-3 bin liraya da iyi multimedyalar var zaten.
  • Tucson varsa tiguan yada xtrail fln bakın bence kadkayi içi çok dar yahu

• Dizel + otomatik en güzel SUV'lar şunlar bence: 3008, Kuga, Tucson.

200'e güzel, donanımlı 3008 ve Tucson bulmak zor ama Kuga 1.5TDCI Titanium bulmak mümkün.

Benim önerim Kuga 1.5TDCI Titanium.
  • 0 2008 düşünmezmisiniz ?
  • Tavsiye verenlere teşekkürler araştırmaya devam bakalım ne olacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.