Şimdi Ara

20 tl ye amele gibi çalışmalımıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir tavuk şirketinde stajerlik yapmıştım sonra işte stajerliğim bitti.şuan her cumartesi 20 tl karşılığında bir adama orda yardım ediyorum dağıtımda ancak çok zor 3 koli malı alıyorsun ve bunlar en az 1 kolisi 10 kilo bide bunları 1 kat yukarı biyere götürüyorsun 1 kat aşağıya biyere götürüyorsun ve bunları -18 derecedeki depolara sen taşıyorsun bu gün adam aradı işte yarın yardıma gelirmisin diye bende 40 tl verirsen gelirim dedim oda o zaman kendine başka bir iş bul dedi sizce yanlış mı? yaptım gidip çalışmalımıydım(üniversitede okuyorum cumartesi hafta tatilim gitmek zorunda değilim)sizce adamı arayıp 20 tl karşılığında geliceğimi söyliyeyim mi?(bu işi sürekli yapmıyordum bu 2. gidişim olucaktı ama gitmedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RietveldX -- 20 Eylül 2013; 17:39:43 >

• Hocam asgari ücretle garsonluk yap daha iyi
  • şaka mı?

en az 50 alırdım. Dostum alınma ama bulmuşlar birini bedava ya çalıştırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insan.

şaka mı?

giyim mağazalarında hafta sonu part time öğrencileri çalıştırıyorlar.Oralara başvur.flo,defacto,lcw da çalışan arkadaşlarım vardı.
  • quote:

şaka mı?

seni çağırıyor 40 tl isterim deyince de kendine başka bir iş mi bul diyor.
    adam seni işe almadan işten çıkarmış
  • Turkiyenin neden bir avrupa ulkesi olamayacaginin nedeni bu iste.Milleti hayvan gibi calistirip sus payi verir gibi para veriyorlar.
    Yapma hocam baska is bulun derim.
  • quote:

şaka mı?

daha önceden başkasına gidiyordum ve o aramıyordu ben onu arıyordum çağırırsa gidiyordum ve dağıtım hiç ağır değildi yani kolileri alıyorsun hemen biraz gidiyorsun bi yere bırakıyorsun ve dağıtım eğlenceli bile geçiyordu ve çok yorulmuyordum oda bana 20 tl veriyordu ama bu gittiğimde çok yoruluyorum dağıtım yaparken zaten ter su içinde kalıyorum ve bana verdiği para 20 tl bende o yüzden 40 tl verirsen gelirim dedim kendi bilir başka bir adam bulsun ki çok zor kendi koca gün dağıtır işi heralde gece saat 9 civarlarında biter(ben yardıma gittiğimde en fazla 5 civarı bitiyordu işi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RietveldX -- 20 Eylül 2013; 17:38:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Turkiyenin neden bir avrupa ulkesi olamayacaginin nedeni bu iste.Milleti hayvan gibi calistirip sus payi verir gibi para veriyorlar.
    Yapma hocam baska is bulun derim.

zaten gitmek zorunda değilim ki gitmitecemde zaten öyle çokta paraya ihtiyacım yoktu ama elime sigara parası geçsin diye gidiyordum aile gelirimiz normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: RietveldX

quote:

şaka mı?

daha önceden başkasına gidiyordum ve o aramıyordu ben onu arıyordum çağırırsa gidiyordum ve dağıtım hiç ağır değildi yani kolileri alıyorsun hemen biraz gidiyorsun bi yere bırakıyorsun ve dağıtım eğlenceli bile geçiyordu ve çok yorulmuyordum oda bana 20 tl veriyordu ama bu gittiğimde çok yoruluyorum dağıtım yaparken zaten ter su içinde kalıyorum ve bana verdiği para 20 tl bende o yüzden 40 tl verirsen gelirim dedim kendi bilir başka bir adam bulsun ki çok zor kendi koca gün dağıtır işi heralde gece saat 9 civarlarında biter(ben yardıma gittiğimde en fazla 5 civarı bitiyordu işi)

up

• quote:

quote:

quote:

şaka mı?

up

Alıntıları Göster
    başka önerisi olan var mı?

• La olum mal mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediyekafatutanfare

La olum mal mısın ?
    Keşke herkes senin gibi davransa o zaman azılır bu tipler.. İnsan mı çalıştırmaya çalışıyorlar hayvan mı belli değil !
  • quote:

La olum mal mısın ?

niye la
  • quote:

quote:

La olum mal mısın ?

niye la

sadece sıgara için 20 tl ye amele kadar çalıştığın için olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

quote:

quote:

La olum mal mısın ?

niye la

sadece sıgara için 20 tl ye amele kadar çalıştığın için olabilir mi ?

Thank you bro !
  • Notların iyiyse özel ders ver ortaokul ve liseliler 50-60 veriyor
  • Hocam sakin arama 20 tl ye is olmaz....Önce yardim ayagina yatiyor sonra kendine iş bul diyor..eger ararsan adamin blöfünü yemis olursun
  • iyi kas yaparsın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

iyi kas yaparsın :D
    20 tl ne ya ben abdde çalışırken saatlik 8 dolar alıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dendimon

20 tl ne ya ben abdde çalışırken saatlik 8 dolar alıyordum

Alıntıları Göster
    arkadas yazın günlüğü 120 tl ye balya atıyodu. 20 tl ne lan çocuk mu kandırıolar eyvallah de cık kardesim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CristalMeth -- 20 Eylül 2013; 19:41:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.