Şimdi Ara

20,000 YTL aralığı dizel?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar eğer 1992 model lpg işli Renault brodway gte imi satabilirsem 20,000 YTL ye kadar bi ikinci el dizel otomobil almak istiyorum fiyat, performans ve dayanıklılık açısından en iyi tercih ne olabilir sizce deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim şimdiden teşekkürler...

• secenek cok yaw... Segment B'deki cogu dizeli alabiirsin..

206,Fiesta,Corsa,Clio,Albea........ Accent CRDI 0 bile alabilirsin biraz zorlarsan
  • 20 ye 1 tek seçenek var o da klimalı logan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

20 ye 1 tek seçenek var o da klimalı logan

ikinci el demiş arkadaş.. daha kalite araçlar alınabilir o parayla.. Logan ve Accent 0'da tercih edilebilir...
  • quote:

20 ye 1 tek seçenek var o da klimalı logan

Arkadaş 2. el demiş

Bence fiesta TDci alabilirsin

http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=599659
  • ben de sıfır dedim
  • valal 2. el çok temiz fusion dizeller var 22 ye felan yada daha aşağısını dersne getz dizeller vra 2005 model 13000 de 18-19 a
  • quote:

ben de sıfır dedim

• aslında ikinci el dizel almak ne kadar akıl karı tartışılır.
    Tanıdık olmadıktan sonra bence pek yanaşmamalı..

Yurdum insanının, özellikle arabayı satma kararı alıp gözden çıkartmasını müteakip ne çeşit bir yakıt aldığını düşünmek bile istemiyorum.

Bence dizel alınacaksa sıfır düşünmek daha mantıklı, AkıncI arkadasa katılıyorum.

İlla ikinci el alacam deniliyorsa, çok sevmesemde VW grubunun dizel teknolojisinin daha köklü ve uzun ömürlü olduğunu söylüyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyler78

aslında ikinci el dizel almak ne kadar akıl karı tartışılır.

Yurdum insanının, özellikle arabayı satma kararı alıp gözden çıkartmasını müteakip ne çeşit bir yakıt aldığını düşünmek bile istemiyorum.

Bence dizel alınacaksa sıfır düşünmek daha mantıklı, AkıncI arkadasa katılıyorum.

İlla ikinci el alacam deniliyorsa, çok sevmesemde VW grubunun dizel teknolojisinin daha köklü ve uzun ömürlü olduğunu söylüyorlar.

bence bu yanlış.. bence VW'nin en kötü olduğu nokta motordur..

FSI ve TDI'dan başka motor ürettikleri yok yıllardır.. HDI, Multijet,TDCI,CRDI,D4D.. bunlar TDI'a göre yeni nesil motorlardır..

TDI eskidi artık...

• Haklısın saydığın motorlar daha yeni, daha güçlü motorlar ancak TDI motorlar daha kötü yakıtlarla bile sorunsuz çalışabiliyor diye duydum. Çok emin değilim ancak 2. el alınacaksa, daha nazik motordansa daha eski ama dayanıklı motor tercih etmek faydalı olur bence...
  • quote:

Haklısın saydığın motorlar daha yeni, daha güçlü motorlar ancak TDI motorlar daha kötü yakıtlarla bile sorunsuz çalışabiliyor diye duydum. Çok emin değilim ancak 2. el alınacaksa, daha nazik motordansa daha eski ama dayanıklı motor tercih etmek faydalı olur bence...

evet evet dogrudur TDI teknolojisi daha eski oldugu için az önce yazdıgım motorlar kadar narin değil.. yeni motorlar yeni teknolojiyle birlikte hassaslaşyorlar bir nevi.. eski toprak gibisi yok
  • quote:

aslında ikinci el dizel almak ne kadar akıl karı tartışılır.

Dediklerin mantıklı. Kotu dizel kullanılmıs olma riskine girmek istemeyenler ford'un yakıt guvence sistemini kullanan fiesta ya da fusionlara bakabilirler.
  • LOGAN KLİMALI.. BAŞKA SEÇENEK YOK....
  • clio senbol var oda olabilirmi
  • LOGAN
    Renault motoru , renault destegi fiyata göre sıfır ve süper !!!
  • 2004 model temiz bir C3 de düşünülebilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.