Şimdi Ara

20.000.-TL'ye kadar Otomatik Vites Araç Tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaslar, elde olan fiat palio 1.2 aracı satıp ailemin (annem-ablam) kullanması için en fala 20.000.-TL'ye kadar otomatik, hatchback bir araç bakıyoruz.

Aklımda olanları söyleyeyim;

mitsubishi colt, ford fusion, opel corsa, chevrolet lacetti, citroen c3

bunlardan fusion hem genis bagajı hem yerden yuksekligi sebebiyle bir adım önde geri kalanları da colt, lacetti, c3 ve corsa olarak sıralayabilirim yalnız şu da var ki piyasa hakikaten karmakarışık 150 bini devirmiş bir sürü parçası değişmiş hatta pert kaydı olan araclara bile 20 bin isteyenler var, temiz ve düsük km de bir arac bulana kadar arayışımız devam edecek, yalnız yukarıda saydıgım aracların hiçbirini kullanmadım dahası otomatik araç da kullanmadım o yüzden yukarıdaki araclar arasında bir tercih yapılması gerekirse hangisini secmek daha mantıklı olur? en önemli kriter yakıt tüketimi, bakım masrafı yani yürütme maliyetleridir performans, gösteriş vs hiçbir önemi yok zira aracı annem ve ablam kullanacak ben de yazları memlekete gittiğimde kullanırım (bu arada arac trabzonda kullanılacak yani her yer yokuş ve bolca dur kalk yapılacak)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.