Şimdi Ara

2 üni aynı anda okumak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Marmara Üni Metalurji ve Malzeme Mühendisliği hazırlık öğrencisiyim bu sene tytye girip yine marmara da bilgisayar programcılığı bölümünü okumak gibi bir niyetim var. Bu konuda bilgisi/ tecrübesi olan var mı? Diğer mühendislik dallarıyla çap yapmak beni zorlayacaktır diye hissediyorum bu yüzden ya elektrik/elektronik - bilgisayar müh ile yandal yapacağım ya da bilgisayar programcılığı önlisans bölümünü bitireceğim. Sizce nasıl bir fikir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• girebiliyorsyn. ama marmara programcılık zorlayıcı

• Su konuyu 1 ay once acsaydin sinavsiz acikogretim bilgisayar programciligina kaydolabilecegini soylerdim. (Donemlik harc odemen gerekiyor.)
    Ha acikogretim egitimi orgundeki gibi olmaz. Aofun egitim acisindan cok bir sey katacagini da sanmiyorum. Ama avantajlari yilda 4 kere sinava giriyorsun, onun haricinde bir yere gitmene gerek yok. Kaydolsaydin ustten ders alarak vs. 1. Sinifin 2. Donemine kadar mezun olurdun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben marmara ee müh okurken aynı zamanda marmara bilg progda okuyorum hocam soruların varsa sorabilirsin

• Merhaba,bildiğim kadarıyla aynı anda iki tane örgün eğitim bölümü okunamıyor çap,yandal hariç(siz yine de araştırıp emin olun).Bunun için uzaktan eğitim ve açıköğretim fakültelerine bakabilirsiniz.Ankara üniversitesinin çok güzel uzaktan eğitim bölümleri var onlara girebilmek için üniversite sınavına girip tercih yapmanız lazım aöf içinse sene başında direkt kayıt yapabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • empirestriesback kullanıcısına yanıt
    lisans+lisans / önlisans+önlisans okunamıyor ama lisans + önlisans okunabiliyor

• CaimaN kullanıcısına yanıt
    hocam marmara bilg prog zor diyorlar fikrin nedir? ve derse katılma zorunluluğu yüksek mi bilg progda

• derse katılma zorunluluğu yok hocam, zorluk olarak şöyle diyebilirim meslek lisesi bilişim mezunu olduğum için zorlamaz diye girdim 1.sınıf kolaydı ama 2.sınıf zorlaşmaya daha doğrusu garipleşmeye başladı çok kastıran dersler var yapay zeka falan ilk defa gördüğüm şeyler onlar zorladı bir tık mesela internet programlama dersinde php görürüz sanıyordum adam pythonun flask kütüphanesini falan anlatıyor hazırlıksız yakalandım bir tık

bu dediğim uzaktan eğitim için geçerli ayrıca normal örgün okuyamazsın zaten iö okuyabilirsin o da pek mantıklı olmaz külliyeden dragosa gideceksin saçma iş yazacaksan uzaktan yaz hocalar her şey aynı zaten yüz yüze anlattıkları dersi ayrı olarak uzaktan anlatıyorlar sadece

uzaktan derslerde devam zorunluluğu 0mı hocam yani sonradan da çalışabilirim

• Kaç k yaptın hocam geçen sene görüyordum seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.