Şimdi Ara

2 senelik ilişkim bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monsterrr -- 11 Ocak 2015; 23:39:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okumadım

• Yaslar 9 mu kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Fok

Yaslar 9 mu kardes

10 kardeş insan gibi kısa Özet bişey yazıyoruz insan gibi cevp bekliyorz

• Bu ne bicim iliski yaw.!

• kardeş senin sevgilin halka mal olmuş. ilk aldatmadan sonra onu sırf cinsellik için kullanman gerkirdi , başka türlü barışmanın tek açıklaması mallıgındır. unut o kızı.
  • valla diyecek bir şey yok kardeş her türlü çirkefliği yapmış seviyor musun? mesele bu ama bundan sonra sıfır değer ver geri dönerse de cinsel münasebete devam etmek için çık takma böyle kızla ciddi düşünme ömür geçmez
  • Adam kafayi siyirmis ne kizmis arkadas.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fikirist

kardeş senin sevgilin halka mal olmuş. ilk aldatmadan sonra onu sırf cinsellik için kullanman gerkirdi , başka türlü barışmanın tek açıklaması mallıgındır. unut o kızı.

öyle KARDEŞ çok şey yaptı işte 1.5 yasındaki kız kardeşime falan cok küfür etti bana aileme çok küfür ettim pek ses cıkarmadım ama 3. yaptıgı cok oldu dönerse Çakar yollarım

• kız arkadaşınla neden ayrıldın hemide 2 yıl

• quote:

Orijinalden alıntı: StareStyl

quote:

kardeş senin sevgilin halka mal olmuş. ilk aldatmadan sonra onu sırf cinsellik için kullanman gerkirdi , başka türlü barışmanın tek açıklaması mallıgındır. unut o kızı.

öyle KARDEŞ çok şey yaptı işte 1.5 yasındaki kız kardeşime falan cok küfür etti bana aileme çok küfür ettim pek ses cıkarmadım ama 3. yaptıgı cok oldu dönerse Çakar yollarım

1.5 yaşında bi bebeğe küfür edebiliyorsa çakılmaktan çok rezil edilmeyi hak ediyordur sadece .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StareStyl

quote:

1.5 yaşında bi bebeğe küfür edebiliyorsa çakılmaktan çok rezil edilmeyi hak ediyordur sadece .

istesem rezil etsem kralına kadar ederim değmez ama kardeş ya

• SHERLOCK HOLMES ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU
    16. YILLIK EMEKLİ EMNİYET MENSUBU GÜVENCESİ İLE ÇALIŞMLARIMIZI TÜRKİYENİN 81 VİLAYETİNDE AKTİF OLARAK SÜRDÜRMEKTEYİZ.SIRASIYLA YAPILAN ÇALIŞMALAR AŞŞAĞIDAKİ ANA BAŞLIKLAR ALTINDA TOPARLANMIŞ OLUP MEVCUT RESMİ SİTEMİZİ SHERLOCK HOLMES ÖZEL DEDEKTİFLİK YAZARAK GOOGLEDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

*EŞ TAKİBİ
    *KİŞİ TAKİBİ
    *SEVGİLİ TAKİBİ
    *TEKNİK TAKİP
    *SANAL TAKİP
    *FİZİKİ TAKİP
    *ADRES TESPİTİ
    *BOŞANMA DAVASI ÖNCESİ DELİL TOPLAMA
    *KAYIP ÇOCUK VAKASI
    *VARİYET TESPİTİ
    *MALİ ANALİZ
    *HUKUK DANIŞMANLIĞI
    *HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILIK
    *FİZİKİ VE BİLİŞİM SUÇLARI
    SHERLOCK HOLMES ÖZEL DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ

ÖZEL PROGRAMLARLA TELEFON DİNLEME VE KAYDI MÜMKÜNDÜR !!!

2 senelik ilişkim bitti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.