Şimdi Ara

2.Nesil Airpods-Airpods Pro Geçiş Mantıklı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.nesil airpodstan proya geçiş ne kadar mantıklı aradaki farka değermi ?

• Müzik dinlemeyi seven, toplu taşıma kullanan(ANC yararı için) ve günde 2 saat müzik dinleyen için değer. Öbür türlü fuzuli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ikisi arasında kararsız kaldım, kullanan arkadaşların tavsiyelerine göre karar vereyim

• gürültü engelleme muazzam bir şey

• gürültü engelleme aşırı başarılı bir teknoloji

• 1700 tl fiyati olan muzik ve gürültü engellemeye deger mi.? Bence değmez Kullan gitsin hocam aradaki farka o parayi vermek akil işi değil 150 tl kulaklik aldim sesi net müzikleri gayet net ve acik duyuyorum ne gerek var

• 2. nesil varsa değmez bence de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2.nesilin cok yakinda batarya problemi cikar, o zaman gecmek mantikli bu 1.si, 2.si ise, eger amac cok muzik az telefonsa, Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık https://www.sennheiser.com.tr/collections/kulak-i%CC%87ci-kulaklik/products/sennheiser-momentum-true-wireless-2-kablosuz-kulak-ici-kulaklik

tavsiye ederim, ses kalitesi mukemmel ama telefon ile gorusmede bizim sesimiz biraz robotiklesiyor,   ancak Airpods Pro nispeten daha dusuk bir (cok degil) muzik kalitesine sahipken, is telefonla gorusmede Airpods Pro 10 numara.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.