Şimdi Ara

2'NCI ZH. TUG. K.LIGI KARTAL / ISTANBUL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
142.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ikisi birbirinden bağımsızıdır. Farklı yerler. Google Haritalardan samandıra diye arattırırsan daha iyi anlarsın. Küçük askeri havaalanının hemen yanı
  • Abi yol tarifini de yaparsan çok sevineceğim.Mesela Mecidiyeköyden yada Kadıköyden nasıl ulaşabilirim oraya?
  • Bahattin Güvenç Sözen

23'ÜNCÜ MOT. P. A. K.LIĞI İSTANBUL KARTAL

burada verilen bilgiler oldukça yararlı oldu herkese teşekkür.görüşmek üzere.
  • quote:

utkuavcu Tarih 11 Aralık 2007; 4:14:04
    Abi yol tarifini de yaparsan çok sevineceğim.Mesela Mecidiyeköyden yada Kadıköyden nasıl ulaşabilirim oraya?

23. Mot Piyade Alayına en kolay Leventten gidersin. Mecidiyeköyden 522B kalkar Sarıgaziye. Bavulun olacağı için tavsiye etmem Yürümen gerekir. Leventten Metrocity AVM`nin önünden 522ST ye binersen tam kışlanın önünde inersin. her 20 dk. bir geçer. Yolculuk yaklaşık 35-40 dk. sürer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Servetb -- 11 Aralık 2007; 12:20:45 >
  • I.Onur Takma

Bursa

2.zırhlı Tugay komutanlığı.

319 Piayde er...

Bursa Uludağ İşletme

Bursadan orada olacak arkadaşlar varsa tanışalım kaynaşalım...

Onurtakma@hotmail.com
  • ARKADAŞLAR BENİMDE ASKERLİĞİM 2.ZIRHLITUGAY KOMUTANLIĞINA ÇIKTI.

ADAYNO:50182
    TOLGA TEMİZ
    PİYADE ER
    AYDIN

BEN AYDINDAN GELİCEM AMA OTOBÜSTEN E-5 İN KENARINDAMI İNMEM GEREKİYOR TESLİM OLMAM İÇİN(İSTANBULU İYİ BİLMİYORUM)?

YOKSA YAKIN BİR YERDEMİ İNİCEM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM..UMARIM ORADA
    HEP BERABER KİMSE ÜZÜLÜP KIRILMADAN ÇOK İYİ DOSLUKLAR KURARIZ.ORADA BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLALIM.HERKEZE ÇOK TEŞEKKÜRLER...

HERKEZE HAYIRLI TEZKERELER.U
  • arkadaşlar bursa kars istanbul ankara farketmez her nerden geliyosak gelelim birbirimize sahip çıkalım sanki okul arkadaşıymışız gibi davranalım birbirimize sonuçta aynı ekmekten yiyeceğiz herkese hayırlı teskereler
  • ben bu akşam
    Çorum dan yola çıkıyorum. yarın akşam görüşmek dileğiyle arkadaşlar ..

hepimiz için hayırlısı olması dileğiyle.

herkese iyi yolculuklar dilerim.

• Allah hepimize hayırlı tezkereler versin görüşmek dileğiyle
  • arkadaşlar 23. motorlu piyade alayında bende askerlik yaptım egerki soracaklarınız varsa bende burdayım artık 23. motorlu piyade alayına en yakın sarıgazi üzerinden geçin samandıra üzerinden biraz zor oluyo cunku ilk gittigimde bende o yoldan gitmiştim cok zor oluyo sarıgazi dogru bi secim olur yol bakımından ben o alayda bakım bölüğünde görev yaptım arkdaslar sizede tafsiye ederim mesleğinizi söylemekten hiç cekinmeyin cunku içeri girince rütbeliler tarafından kandırılabilirsiniz meslege gitmeyin ezilirsiniz diye inanmayın yukarda arkadasımında dediği gibi ali binbaşı var benim dönemimde binbaşı idi gercekten askerlerle ugraşmayı sever ummadıgınız anda karsınıza cıkarbilir cok tehlikeli biri zaten teslim olunca ilk isim arasında duyarsınız ismini ali binbaşı die sigarayı gercekten sevmez aman carpılmayın ali binbaşıya karısından bile boşanmış birisidir daha sormak istediginiz biri varsa söyleyebilirim haa unutmadan bu kışlayı kimse 23. motorlu piyade alayı diye bilmez girişinde general ismail hakkı tunaboylu kışlası yazar en son ben boyanıştım o yazıyı görevim oto boyacısı idi bakım bölüğünde cok güzel anılarım geçti vay beee

• Selam Arkadaşlar ben Burhan 2. zh. tug. mknz. p. tb. 3. blk de yaptım askerliğimi 1982/3 tertip bölük yazıcısıydım sevgilerimle
  • arkadaslar 2.zırhlı tugayı 3.tank taburu 2.tank bölüğü nasıl anlatırmısınız rica etsem
  • BENDE ORAYA GİDİYORUM
  • arkadaslar bende topcu taburuna gelecem.bılgısı olan varsa yardımcı olsun arkadaslar
  • ben birzdan yola çıkıyorum istanbul kartal yolcusuyum bakalım neler bnekliyor bizi
  • Ya bu Aralık Ayında yazılanları okudumda bu adamlar o tarihte heralde devre kaybı gittiler...Burası acaba Devre Kaybı alıyormu Yani A-B diye...Yoksa en fazla devre kaybı mı alıyor burası...
  • 2'NCI ZH. TUG. K.LIGI KARTAL / ISTANBUL'a iki gun once arkadasim gitti bende onu ziyaret etmek istiyorum bu ziyaret isleri nasil oluyor biri bana soyleyebilir mi ?

yeni basladigi icin gostermiyoruz gelemez felan derler mi ?

COK ACİL !....
  • Meraba arkadaslar bende 2. mekanize piyade alayi 2. tank taburu karargah bolugune gelicem nasil bi yer acaba banada biraz bilgi verirseniz sevinirim
  • Kardeşimin kullanıcı adıyla yazıyorum

Ben 2nci Zh.Tug.da yaptım askerliimi
    çok raat bi kışla
    sınıfım ulaştırmaydı :)

en zorlu yeri piyade
    sonra tank en son topçu taburları ;)

tugayın en rahat taburu lojistik
    taburun en raat takımı ulaştırma :)

herkes ulaştırmada askerlik yapmak istedi bana nasipmiş

arkadaşlar 10 numara yer şafak çabuk atar
  • Tarih 25 Ekim 2008 Cumartesi Şuan Ankara Etimesgutta Askerim

8 Kasım 2008 de Acemilikten (Ankaradan) Terhiz olcam 7 gün sonrada İstanbul Kartalda Olucam.

Adı Soyadı: Murat ŞAHİN

Tertip:88/3

Rütbe:Tank Onbaşı+45 gün sonrda Tnk. Çavuş Olucam(NASİP OLURSA)

Sizce nasıl oraları Arkadaşlar Sağolsunlar yazmışlar ama ben Tankcılar Onbaşı Çavuşlar Tümende nerelere dağılıyorlar nasıl iş yapıyorlar diye sorcaktım.

tşk. Hayırlı Teskereler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.