Şimdi Ara

2'NCI ZH. TUG. K.LIGI KARTAL / ISTANBUL (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
142.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese selamlar. benimki de SOĞANLIK JANDARMA 5.DEPO KOMUTANLIĞI KARTAL İSTANBUL'a çıktı ama aynı yere düşen kimseyi bulamadım. zannedersem 2'NCI ZH. TUG. K.LIGI KARTAL / ISTANBUL ile yakın biyer. nasıl biyerdir, ankaradan geleceğim en yakın nerede inmem gerekir,bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler...
  • intertei sormus bır arkadas kutuphanede var ama ne zaman gidecen bilmiyorum vaktın pek olmuyor ,:) vay be benımde askerliğim bitmiş ya darısı yapmayanlara
  • kardeş s.a bende 1989-3 tertibim. usta birliğim 2. zırhlı tugay lojistik destek komutanlığı ulaştırma oto takımı olarak çıktı. bana yardımcı olabilirmisin? nasıl bi yer askerlik nasl
  • Ne güzel istanbula düşmüşsünüz şikayet etmeyin
  • bende varım
    07 varmıı
  • slm arkadaslar 2'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI MALTEPE İSTANBUL yazıyor kartal yazmıyor benimkinde aynı yermi acaba?
  • Arkadaşlar internetten bakrım aynen şu yazıyor: 2'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI MALTEPE İSTANBUL

Kartal yazmıyor. Ben avrupa yakasına baktım bir kışla göremedim birtek burası var doğru dime. Buraya gelmem gerekiyor.

Birde bir arkadaşın yazdığı doğrumu. Acemelikten sonra burada mı kalıyorum.

Konuyu da buraya düşenler adına güncellemiş oldum :)
  • beyler bendede maltepe yazıyor
    sınıfınız ne sızın benım topcu
  • Ben de piyade yazıyor ama bu kısma bakmayın diyorlar. Giriş sırasında değişebiliyormuş. Enn pis yerde piyadeymiş inşallah buraya düşmem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr_jayjay -- 10 Aralık 2009; 5:31:48 >
  • kardeşime çıktı burası umarım iyi olur.
  • GÖKHAN KILINÇ
    MEHMET
    Muhabere
    Er
    2'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI MALTEPE İSTANBUL
    tertipler burası kartal daki yermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn0660

GÖKHAN KILINÇ
    MEHMET
    Muhabere
    Er
    2'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI MALTEPE İSTANBUL
    tertipler burası kartal daki yermi ?

tertip benımkıde aynısı kartaldakı yer olması lazım cunku baska 2. h. tug yok maltepede ayrıca
    kartaldakı yer
    heralde artık ıller ılce muhabbetı degıstı ya ondan maltepe dıyorlardır
    tertip sınıfın ne?
  • Tertipler ben de buraya düştüm, 2'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI MALTEPE İSTANBUL
  • quote:

Orijinalden alıntı: engişdene

Tertipler ben de buraya düştüm, 2'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI MALTEPE İSTANBUL

tertibim neci olarak düştün
    ben topçu sınıfıyım
  • kartal'da anadolu yakası ucakla sabiha gökçen'e inerseniz baya yakın.
  • OOoo tertipler toplandı buraya. Adım Onur, içeride sorarım donanımhaberden var mı diye çabuk kaynaşalım :). Sınıflar farklı gibi ama neyse benim piyade
  • quote:

Orijinalden alıntı: morphsonur

OOoo tertipler toplandı buraya. Adım Onur, içeride sorarım donanımhaberden var mı diye çabuk kaynaşalım :). Sınıflar farklı gibi ama neyse benim piyade

benimde piyade tertip serkan ben aynı yerdeyiz ama buranın açık adresini tam olarak bilen varmı ben ankaradan trenle gelmeyi düşünüyorum haydarpaşada insem acaba uzaklık yakınlık derecesi nedir bilen varmı_?
  • izmir'den mehmet.:)
    orda görüşmek üzere..
  • Haydarpaşa'dan rahat bulursun üstte bir yerde yazıyordu. Bir hastanenin karşısında ben de avrupa yakasında oturuyorum. Ama kolay bir yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: conss

izmir'den mehmet.:)
    orda görüşmek üzere..

ankaradan serkan tertip görüşürz cmrtesi :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.