Şimdi Ara

2'NCI ZH. TUG. K.LIGI KARTAL / ISTANBUL (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
1
Favori
142.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ns.xombe

quote:

Orijinalden alıntı: hknfdn77

usta birliğim 2. zırhlı tugayı tow bölüğü ankara etimesgutdan zptci olarak gidicem yardımcı olabilecek varmı tow bölüğü nasıldır iyimidir.

Tow bölügü lojistik destek içinde en iyi yerdir şanslısın. Kogusu gazinosu çok iyi. Birtek asker kadar uzmanlar var onlar sıkıntı ama burada olabilecek en iyi yere düştüN. Lojistik destek karargahtan saygilar. $79

Bizim eve 5 dklık mesafede hep buraya düşse askerligim diye dua ederdim Isparta ya düştü hemde en kötü yere ordan doğuya gönderirler büyük ihtimal daha gitmedik mayısın 5 şinde gidicem bakalım acemilik zor geçecek gibi:D

Bu arada buraya askerliğe gelecek onlanlar askerlik dışı hertürlü sorularını cevaplayabilirim evime 5 dk yakınlıkta her türlü soruyu sorabilirsiniz.Konum olarak çok iyi biryerde ulaşım vs. gezilecek yer olarak çok iyi.Ama askeriyenin içini bilmem.

• Ben bu tugayda 257.kd olarak askerliğimi yaptım.. (97-98) Tugayın en zor bölümü istihkamda yaptım.Size diyeceğim tek bir şey ALLAH YARDIMCISI OLSUN...Hayırlı teskereler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki nolu nizamiyesi de on numara Fenerbahçe canbartu tesisleri var karşıda market var bol bol oksijen var arkadaslar ben 90/3 yaptım orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani çok rahat ben nizamiyedeydim inzibat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar sonra konuyu hortlatayım. Malum 15 Temmuz olaylarından sonra birlik sanırım Gaziantep ya da Kahramanmaraşa gitti. Şuan Kışlada bir inşaat var. İnşallah kamu binasıdır diye dua ediyorum. Arada Kartal İkea 'ya gidip kışlayı izliyorum. Eski günler aklıma geliyor. Baya asker arkadaşlarımı falan özlüyorum :)

• Buraya teslim olacağım 5 martta, internette hiç bir bilgi yok. Bilgisi olan var mı?

Tek bildiğim buranın K.maraş'da olduğu.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.