Şimdi Ara

2 kişilik bayan ile oynanacilecek oyun tavsiyesi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayan arkadaşımla oynayabileceğim bir kaç oyun söylermisiniz aranızda vardır ne tarz oyunlar sevdiklerini bilen

• Kadınlar genellikle vurdu kırdılı oyunlardan hoşlanmıyorlar; elbette ki istisnası vardır. Benim kendi eşimden tecrübem tenis gibi spor oyunlarına yönelmen. Özellikle karşılıklı maç yapmak keyifli oluyor.
  • wwe smackdown 2011
  • ingilizce biliyorsan yada o biliyorsa aç alan wake oyna film gibi oyun ilgisini çeker.kadınlar böyle gizemle senaryosu güzel şeylerden hoşlanır.(dandirik aşk filmleride izlerler oda ayrı bir tartışma konusu)
  • kinect al
    onun oyunlarını bayanlarda becerir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 8 Kasım 2010; 11:38:24 >
  • Bayanlar ile en güzel Little Big Planet oynanıyor ama oda PS3 var tabii sen en iyisi Kinect al.
  • virtua tennis 3
  • inglizceniz ortalama ve filmlerden hoşlanıyorsanız "scene it" serisinin bütün oyunları
  • Super Street Fighter IV - Tekken 6
  • quote:

Orijinalden alıntı: hal_darksider

wwe smackdown 2011

başkan savaş oyunu galiba bu 2007-2010 war xbox un yanında geldi oynamadım hiç
  • evcilik doktorculuk falan diyecem fakat onlar kesmez şimdiki gençliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayyahi

kinect al

hacı bu extra bi cihazmıdır ?
  • kama sutra 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

quote:

Orijinalden alıntı: dayyahi

kinect al

hacı bu extra bi cihazmıdır ?

forumda konular var az araştır kinect için...bencede kinect al videolardan bakarsın güzel bi cihaz avrupada çıkmadı henüz çıkacak az kaldı kinect al takılın kafanıza göre
  • heavy rain aç çenesi düşsün diyecem ama ps3 exc :D
  • Bence bayanlarla oyun oynanmamalı
  • Tenis yada dövüş tekken olur street fighter falan olur.Ama tabi içindeki oyuncuyu serbest bırakma onunla oynarken yoksa kötü şeyler olabiliyor

Cod da oynayabilirsin multiplayer ama bayan arkadaşınla beraber değil o sadece izlesin bazen longshot lara bayılıyolar
  • SSF 4 yada Forza 3 , Split Second olabilir.
  • Tecrübelerime dayanarak söylüyorum Lego İndiana Jones 1-2, Resident Evil 5, Mortal Kombat, Bomberman. Eşim pek sıcak bakmazdı xbox360 olayıma fakat bu oyunları beraber bitirdikten sonra eve geldiğimde xboxun başında oyun oynarken bulur oldum.
  • dövüş,araba yarışı ve spor oyunlarından herhangi birini tercih edebilirsin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.