Şimdi Ara

2.hard disk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    harici hard diskim bozulduğu için pcde 2. bağlı olan hard diske dosyalarımı yedekledim daha sonra 1. kullandığım harddiske format attım windowsu kurdum fakat windowsu kurduktan sonra bilgisayarımın içinde 2. harddiski görmemeye başladı fakat format atma bölümünde ki disk seçeneklerinde kendi mevcut olarak gözüküyor.
    Tekrardan nasıl harddiski Windows kullanımında aktif edebilirm ?(biosta da gözüküyor)
    saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seytantuylu-tr -- 2 Kasım 2013; 16:49:03 >

• Hangi si gozukmuyor saglam olanmi yoksa bozuk olanmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bozuk hard disk hiç bağlı değil tam anlatamamışım ben sanırım:)harici hard diskim çalışmadığı için pcnin içindeki harddiskime kopyalama yaptım yani bozuk disk yok ortada bir de şöyle ss aldım
     2.hard disk
    sadece ssd i görüyor diğeri bilgisayarımın içinde diğeri gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seytantuylu-tr -- 2 Kasım 2013; 17:00:17 >
  • Ha bilgisayarima sag tikla yap orda yonet var oraya gir ordan disk yonetimi yada disk gibi bisey yazir orda gozuyormu bi bak

• quote:

Orijinalden alıntı: AMD HASTASI 044

Ha bilgisayarima sag tikla yap orda yonet var oraya gir ordan disk yonetimi yada disk gibi bisey yazir orda gozuyormu bi bak

hocamm çook teşekkür ederim dediğiniz yere girdim hallettim şuan gözüküyor:)
    ilginize teşekkür ederim:)
  • Bisey degil hocam suan sorun kalmadiysa ne mutlu sana

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.