Şimdi Ara

Xbox one harici hard disk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
6.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar usb 3 kutusuna 500 gb usb 2 hard disk taksam xbox hard diski görür oyunları hard diske atabilirim değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullandığın harddisk sata ise USB 2 kutusundan çıkarıp USB 3 kutusuna takınca disk zaten usb3 disk olur.

Yani çalışır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam hdd de bilgileriniz varsa sakın takmayın direk siler ve kendi yazılımını yükler bidahada pc de kullanamzsın hdd yi haberin olsun

cihaz kendi yazılımını atıyor hdd ye
  • Xboxın harddiski kendine göre formatladığını biliyorum. Yani sadece xbox için kullanabiliyoruz. İçine ekstra başka resim video vb atamıyoruz.

Harddisk sata evet 3.5 inc. Kutuda 3.5 inch usb 3 kutusu. İnşallah bir sorun olmazda çalışır yarın takıp deneyeceğim bakalım

• Arkadaşlar Xbox one da kullandığım 1 tb disk dolunca 2 tb yeni bir disk aldım ve oyunları yeni hdd ye aktardım. boşa çıkan 1 tb diskimi pc ye bağladığımda göremiyorum. bilgisayar-->Depolama-->Disk Yönetiminde görüyorum lakin unallocated disk olarak gözüküyor. harici harddisk olarak kullanmak için ne yapmam gerekiyor. xbox da formatladığım için oldu sanırım çözümü varmıdır.
    saygılar
  • tunayıldız T kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok çok kolay. MiniTool Partition Wizard Free Edition yükle ve yeniden istediğin dosya biçimine göre formatla
  • tunayıldız T kullanıcısına yanıt
    Hocam disk yönetiminden Hard diski nfts formatında biçimlendirirseniz sorunsuz kullanabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aksam gidip hemen deniycem cok tesekkur ederim alakaniza, disk yonetiminde bicimlendirme secenegi yoktu hatirladigim kadariyla. Varsa once disk yonetiminden deneyeyim daha guvenli. Mini partition tool ile bir hata yapmistim 1 sene evvel 32 gb sd karti bozmustum. Umarim disk yonetiminden hallederim olmadi mini oartition tool icin yardiminiza ihtiyacim olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: tunayıldız

Aksam gidip hemen deniycem cok tesekkur ederim alakaniza, disk yonetiminde bicimlendirme secenegi yoktu hatirladigim kadariyla. Varsa once disk yonetiminden deneyeyim daha guvenli. Mini partition tool ile bir hata yapmistim 1 sene evvel 32 gb sd karti bozmustum. Umarim disk yonetiminden hallederim olmadi mini oartition tool icin yardiminiza ihtiyacim olabilir
    cok basit yardıma bile gerek yok kullanıcı arayüzü çok kolay. sadece hdd ni seçip yapmak istediğin işlemi seçip apply a basmak. tabii dosya biçiminiseçmeyi unutma. Windows un kendi disk yönetimindede olması lazım ama en garantisi minitools
  • Arkadaşlar çok saolun sayenizde hallettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox one s ile birlikte 500gb usb 3.0 2.5" hdd kullanmaktayım. Fakat boyut yetersizliğinden dolayı 2. el bir harddisk alteratif arayışındayım. 2-3 tb lık usb 3.0 fakat adaptörlü 3.5" diskler xbox one ile çalışmakta mı yoksa mutlaka 2.5" mi olması lazım? 3.5 ve 2.5 diskler arasında ciddi fiyat farkı var çünkü gördüğüm kadarıyla.
  • https://www.youtube.com/watch?v=szYn1DaWnhg

• https://www.youtube.com/watch?v=szYn1DaWnhg

• Arkadaşlar ben One X için 1TB lik harici hdd alıcam hangisini önerirsiniz? Cihazın mevcut içerdeki hdd si sanırım maalesef rahmetli oldu çünkü sürekli sorun yaşıyorum bi kere elektrik kesintisi oldu ondan sonra bi daha sağlıklı oyun oynayamadım sürekli kaydedilmiş oyunlarınız ile ilgili sorun var diyor donmalar oluyor vs. Usb hdd ile çözerim diye düşünüyorum.

• Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Dahili hdd çöp olduysa harici taksan ne olur işletim sistemi dahilide kurulu her zaman sorun yaşamaya devam edersin. Servislik olmuş senin konsol harici hdd takmak çözüm değil.

• Birde öyle şansımı deneyeyim dedim çünkü hdd ye kurulu oyunlarda sıkıntı yaşıyorum genelde. Anlamadığım ps4 te o kadar elektrik kesintisi yaşadım alette hiçbir sıkıntı yok ama Xbox bir iki kesintiye denk geldi pert oldu nasıl bi cihaz anlamadımki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.